Ünal Aysal'in hayalindeki oyuncu kim olabilir ?


Başkanımız Ünal Aysal, Lig tv'ye yaptıgı açıklamada devre arasında alacagımız santrafor hakkında ip ucu verdi ; '' İri yapılı, beyaz tenli, güçlü, yakışıklı" hee birde 6 yaşında kızı varmış alacagımız futbolcunun. Önerilerinizi görelim. :)
 
Cevap: Ünal Aysal'in hayalindeki oyuncu kim olabilir ?İri yapılı, beyaz tenli, güçlü ve yakışıklı: Torres
 
Cevap: Ünal Aysal'in hayalindeki oyuncu kim olabilir ?Yakışıklıysa Tevez'dir. Hem City göndermek istiyor, kesin Tevez.
 
Cevap: Ünal Aysal'in hayalindeki oyuncu kim olabilir ?Tevez'in çocuğu var mı beyler?Ayrıca Tevez mi yakışıklı lan!?
 
Cevap: Ünal Aysal'in hayalindeki oyuncu kim olabilir ?Küçük kızı olan, beyaz, iri Roman Pavlyuchenko'dur.

Bu isim o mudur bilmem ama tanım uyuyor.
 
Cevap: Ünal Aysal'in hayalindeki oyuncu kim olabilir ?Peter Crouch

Bryan Ruiz

Bobby Zamora

Nicklas Bendtner

Roman Pavlychuenko

Park Chu YoungBunlardan baskasi olamaz bence Premier Ligdeki en iyi beyaz tenli forvetler bunlar. :D
 
Cevap: Ünal Aysal'in hayalindeki oyuncu kim olabilir ?Torres'in bir oglu ve bir kizi var. Kizi 2009'da dogmus , yani yanlis adam.
 
Cevap: Ünal Aysal'in hayalindeki oyuncu kim olabilir ?bence bu adama drogbadır :) drogba lafını bu kadar geçermi bir sohbette yahu.. birde size şunu söylücem devre arasında gelebilecek faydalı oyuncu drogbadır. gerçekten iyi araştırılmalıdır devre arasında gelecek oyuncu adı-tecrübesi ile faydası olur.drogba-podolski-ronoldinho gibi isimleri almak hücüm anlamında bize birşeyler katar. baros-elmanderden iyi isim olacak, yoksa ne gerek var....
 
Cevap: Ünal Aysal'in hayalindeki oyuncu kim olabilir ?bence bu adama drogbadır :) drogba lafını bu kadar geçermi bir sohbette yahu.. birde size şunu söylücem devre arasında gelebilecek faydalı oyuncu drogbadır. gerçekten iyi araştırılmalıdır devre arasında gelecek oyuncu adı-tecrübesi ile faydası olur.drogba-podolski-ronoldinho gibi isimleri almak hücüm anlamında bize birşeyler katar. baros-elmanderden iyi isim olacak, yoksa ne gerek var....beyaz tenli , kiz cocuklu diyor Ünal baskan. :D Drogba son alternatif demisti gecenlerde.
 
Cevap: Ünal Aysal'in hayalindeki oyuncu kim olabilir ?6 yaşında kızı var demeseymiş keşke. Şimdi gidip İngiltere Nüfus Müdürlüğü'nü mü arayacağız.
 
Cevap: Ünal Aysal'in hayalindeki oyuncu kim olabilir ?ah be baskan adamin yasini söyleseydin bari 1 dakikada bulurduk kim oldugunu :D
 
Üst Alt