Ünal Aysal'in hayalindeki oyuncu kim olabilir ? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal'in hayalindeki oyuncu kim olabilir ?

Cevap: Ünal Aysal'in hayalindeki oyuncu kim olabilir ?

başkan bu futbolcuyu anlatırken gülmüş zaten .yakışıklı derken gülmüş olabilir

Carlos-Tevez.jpg

s%C3%BCbhanallah-karde%C5%9F-ibretlik-bir-payla%C5%9F%C4%B1m_9119.jpg

6 yasindaki kiz nerden cikti la?

Pavlychenko nun kizi yok benim bildigim.

och ne güzel atti bombayi isin yoksa ara bul simdi tüm medya biz fanatikler arar dururuz taaa araligin sonuna kadar simdi.... insallah dedigi dogru degildir cunki isaret ettigi futbolcularin hic biri beni heyecanlandirmiyor ....

O değil de şimdi fotomaçla fanatik İngiltere'deki bütün futbolculara 6 yaşında kızı var diye haber yapıcak ben onu düşünüyorum :D

O değil de şimdi fotomaçla fanatik İngiltere'deki bütün futbolculara 6 yaşında kızı var diye haber yapıcak ben onu düşünüyorum :D

simdiden bütün dünyadaki iri beyaz tenli yakisikli ve 6 yasinda kizi olan futbolcularini siralamislardir hergün birini verirler mansetden secenekler bitincede 5 ve 7 yasindaki kizi olanlara bakarlar... :)

İsim apaçık belli...

Her zaman Manchester'in havası çok kötü , her gün yağmur yağıyor , 2 restorandan başka bişey yok , ufacık bir yer diyen... Yakışıklı!!! (Başkan mecazı anlamda söyledi) ... 6 yaşında bir kızı olan... Devre arasında kesinlikle ayrılacak olan... Bonservisi alınabilecek gücte olan... İri mi iri... Güçlümü , boğa gibi... Golcümü , inanılmaz ... Yetenekli mi , hemde nasıl... Yıldız kategorisin demi , hemide nasıl...

CARLOS TEVEZ

İsim apaçık belli...

Her zaman Manchester'in havası çok kötü , her gün yağmur yağıyor , 2 restorandan başka bişey yok , ufacık bir yer diyen... Yakışıklı!!! (Başkan mecazı anlamda söyledi) ... 6 yaşında bir kızı olan... Devre arasında kesinlikle ayrılacak olan... Bonservisi alınabilecek gücte olan... İri mi iri... Güçlümü , boğa gibi... Golcümü , inanılmaz ... Yetenekli mi , hemde nasıl... Yıldız kategorisin demi , hemide nasıl...

CARLOS TEVEZ

Gelmesini nasıl isterim bi bilsen.. Ama pek ümitli değilim, bonservis için en az 25 isterler.

Üst Alt