Ünal Aysal'in hayalindeki oyuncu kim olabilir ? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal'in hayalindeki oyuncu kim olabilir ?

Cevap: Ünal Aysal'in hayalindeki oyuncu kim olabilir ?

tevez.jpg

Çok yakışıklı.

Roman Pavlychuenko transferi geçen sezon son anda olmadı... Bu tarifde ona uyuyor gibi:D... Ama kesinlik yok..Malum imzalar atılmadan her an durum değişebiliyor..

Harbiden Tevez gelirse,Ünal Aysal'ın gözler fena şekilde bozulmuş demektir.

edindzekofootballpictur.jpg

:lol:

Pavlychuenko'nun 5.5 yaşında kızı varmış

Tüm tarfiler Pavlu'nun üzerinde ama Elmander varken çok gereksiz olur.

Umarım olmaz.

pavlychuenko Galatasaray başkanının hayali olmamalı bence

eğer bu transfer olursa başka sıkıntıların galatasaray'ı beklediğini düşünüyorum. eğer santrfor alınacaksa 3 tane iyi satranforu olan takım 4-1-4-1 oynamayacaktır. haliyle 4-4-2ye döneceğiz. fakat bu sefer de orta sahada yaratıcı oyuncu sıkınıtısı baş gösterecek. kadroda yaratıcı diyebileceğimiz tek oyuncu engin. e melo da yedek kalamayacağına göre selçuk'un yedek kalması gerekecek. selçuk melo oynasa her maç antalya maçına döner diye korkuyorum

:tiphat:

Adam doğruları yazmıs.

Koskoca takımın tek yaratıcı oyuncusu Engin.

Çok zor değil tahmin etmek bence.

O isim Rus arkadaşımız Pavlu'dur

doğru söylemiş. hem tek yaratıcı oyuncu engin olduğu gibi kanatlarımızda işlemiyo :eek:

Pavlyuchenko gelirse tribünlerdeki (özellikle 16-28 yaş arasındaki erkek) seyirci oranında artış görebiliriz:

Larisa_Pavlyuchenko.jpg

Larisa+Pavlyuchenko+Gorby+80+Gala+Royal+Albert+SGSAN-jU2PRl.jpg

larissa-pavlyuchenko.jpg

eğer bu transfer olursa başka sıkıntıların galatasaray'ı beklediğini düşünüyorum. eğer santrfor alınacaksa 3 tane iyi satranforu olan takım 4-1-4-1 oynamayacaktır. haliyle 4-4-2ye döneceğiz. fakat bu sefer de orta sahada yaratıcı oyuncu sıkınıtısı baş gösterecek. kadroda yaratıcı diyebileceğimiz tek oyuncu engin. e melo da yedek kalamayacağına göre selçuk'un yedek kalması gerekecek. selçuk melo oynasa her maç antalya maçına döner diye korkuyorum

.

Rosicky de gelsin.

Engin'i kanata atarız.

Ama asıl sorun 2 uzunlu forvet olmaz.

tevez-fatih terim olayını düşünün derim:

fatih hoca:"yeter yahu ne dir bu çektiğim- psikopatlar benimi buluyor. kazım-melo-engin-servet"

fatih hoca:"ben yakışıklı oyuncu istemiyorum kardeşim. fil gibi diş söken adama ferek " :)

fatih hoca:"drogbayı tanımıyorum. aydın gibi olsun otursun geleceğin yıldızı olacaksa alın" :)

Üst Alt