Ünal Aysal'ın yönetim listesi şekilleniyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal'ın yönetim listesi şekilleniyor

Cevap: Ünal Aysal "Yönetim Listesi Şekilleniyor"

reisler...

bu olusumda en az 3 tane 2. baskan (kozak, dürüst, öztürk vs.) adayi var...

nasil olcak bu is ??

ayni zamanda aysal ve öztürk futboldan anlamadiklarini itiraf etmisler...

bu durumda ali dürüst futbol'un basina gececek.

peki dürüst futbol'un basina gecerse...sizce tulun'un sportif direktör olmasina izin verir mi ??

diyelim ki tulun sportif direktör oldu, peki albayrak ne is yapacak ? ...florya'nin bekcisi mi yapacaklar (baska ne is gelir elinden bilmem) ?

baya karisik saksuka bir liste olmus...

su liste bir netlessin artik yaa...kafa yoruyorlar :D

Bence süper bir liste. Öyle bir durumdayiz ki artik, en büyük isimler bir araya gelmeli ve makam ugruna hesaplasmamali. Galatasaray icin en kücük görevi bile üstlenmeli bu isimler. Ünal Aysal da bu isimleri bir arada tutacak büyüklükte bir adam oldugunu gösterdi eger liste kesinse.

Ünal Aysal : Sirket degerimizi, marka degerimizi yükseltecek, gücüyle sorumlulara kapi acacak

Adnan Öztürk: Profesyonellesmeden sorumlu Baskan yardimcisi

Hayri Kozak: Posta koymadan sorumlu Baskan yardimcisi :)

Ali Dürüst: Futboldan sorumlu Baskan yardimcisi

Abdurrahim Albayrak: Futbolcularin özel sorunlarindan sorumlu

Diger yöneticiler de mali isler, bürokratik islerden, amatör branslardan sorumlu olur

Cevap: Ünal Aysal'ın yönetim listesi şekilleniyor

Türkiye ile uzaktan yakından alakası olmayan Kenyonu getireceklerine Terimi sportif direktörlüge getirsinler. Kaliteli yerli iskeletini tekrar olusturmada Terime hic olmadık kadar ihtiyacımız var.

Ünal Aysal zaten işleri nedeniyle çok fazla Türkiyede olamayacak...Dolayısı ile 2.başkan çok önemli olacak..

İllaki oturup konuşmuşlardır..Sen bunu yapacaksın,Bununla ilgileneceksin falan gibi..Amatör şubelerde önemli..Futbola odaklanmayın..

Fatih Terim sportif direktör olacak yapıda bir insan değil. Ya başkan olur ya teknik direktör. Ortası falan yok bu işin.

Türkiye ile uzaktan yakından alakası olmayan Kenyonu getireceklerine Terimi sportif direktörlüge getirsinler. Kaliteli yerli iskeletini tekrar olusturmada Terime hic olmadık kadar ihtiyacımız var.

Peter Kenyon´u cok farkli degerlendiriyoruz biz. Onu farkettim. Siz Peter Kenyon´un Adnan Sezgin gibi antremanlari izleyip, futbola müdahale edecegini mi saniyorsunuz? Bunu ManU ve Chelsea´de yapmiyordu Kenyon. Peter Kenyon fikirleriyle bu iki kulübe yüksek miktarda para kazandirdi. Kulüplere saglam ve sürekli bir profesyonel yapi kazandirdi. Onun sayesinde bu iki kulüp her yil yüzlerce Milyon Euro´lar kazaniyor. Reklam, pazarlama, marka degeri, ekonomik katki saglayacak transfer önerileri. Mesela TD´ye Asya´dan futbolculari arastir, kendine en uygun futbolcuyu bul ve transfer et. Bu ismi kullanarak ben Galatasaray markasini o ülkede pazarlayacagim der. Öyle seyler yani.

Ali Gürsoy'u unuttum..Şuanki listedede en iyi futbolu anlayan kişidir..Yüzde 90 transfer komitesinde olacaktır..

Cevap: Yeni Saray Şekilleniyor.

Neden? Biraz açarmisin konuyu?

Ali Dürüst Galatasaray'ın en başarılı döneminde yönetimde aktif olarak görev almış bir adam. Yöneticilik nedir iyi bilir. Saygıdeğer ve camiada saygı duyulan bir adamdır. Ne çok gereksiz konuşur ne de susar. Yerinde ve zamanında konuşur. Futboldan anlar. Görev paylaşımını ve görev bilincini iyi bilir. Florya için gereklidir. Galatasaray'ın sorununun ne olduğunu iyi bilir.

neden sportif direktör ??

menejer - antrenör yap ozaman

terim asla SD olmaz bence

Terim istifa ettiginde "Türkiye'de teknik direktörlük sayfasını kapattım ama ileride Galatasaray'da baska görevler alacagım" gibilerinden birseyler demisti. Böyle bir yönetim ile Galatasaray'da seve seve sportif direktörlük yapar. Yerli transferlerden, alt yapıdan, röprtajlar vs. sorumlu olarak Terim aranan kandır.

Teknik direktörlügede Gerets geldimi, iki cesur yürek, iki Galatasaray aşıgı omuz omuza inanılmaz isler yaparlar. Bu iki adamda Galatasaray'dan son ayrıldıklarında göz yaslarıyla ayrıldılar. Daum-Aykut misali birbirlerini satacak karakterde insanlar hic degiller.

Cevap: Ünal Aysal "Yönetim Listesi Şekilleniyor"

Bence süper bir liste. Öyle bir durumdayiz ki artik, en büyük isimler bir araya gelmeli ve makam ugruna hesaplasmamali. Galatasaray icin en kücük görevi bile üstlenmeli bu isimler. Ünal Aysal da bu isimleri bir arada tutacak büyüklükte bir adam oldugunu gösterdi eger liste kesinse.

Ünal Aysal : Sirket degerimizi, marka degerimizi yükseltecek, gücüyle sorumlulara kapi acacak

Adnan Öztürk: Profesyonellesmeden sorumlu Baskan yardimcisi

Hayri Kozak: Posta koymadan sorumlu Baskan yardimcisi :)

Ali Dürüst: Futboldan sorumlu Baskan yardimcisi

Abdurrahim Albayrak: Futbolcularin özel sorunlarindan sorumlu

Diger yöneticiler de mali isler, bürokratik islerden, amatör branslardan sorumlu olur

ekip ruhu olusturmalari cok önemli. hatta kendi alaninda en iyilerini toplamaktansa daha önemlisi bu adamlarin birbiriyle uyum icerisinde calismalari. bu insanlarin kimyasi birbirine uymasi lazim. benim endisem de bu zaten.

mesela oksijen ve hidrojeni birlestirirsen su olur. ama eger yanlis birlestirirsen bir alev ile patlama oluyor.

[video=youtube;SnOuq7RJccY]https://www.youtube.com/watch?v=SnOuq7RJccY[/video]

eger terim sportif direktör olursa gökhan zan hakan balta servet cetin 3lüsü bu takımdan yüzde yüz gitmez. bizde ahlarla vahlarla 1 sene daha geciririz..

eger terim sportif direktör olursa gökhan zan hakan balta servet cetin 3lüsü bu takımdan yüzde yüz gitmez. bizde ahlarla vahlarla 1 sene daha geciririz..

Terim gidecek kalacaga karısmaz, yerini bilir eminim. Teknik "patron" ile fikir alısverisi ayrı birsey, zaten bunun olması gerek.

Üst Alt