Ünal Aysal'ın yönetim listesi şekilleniyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal'ın yönetim listesi şekilleniyor

Ligtv.com.tr - VideoHaber - Yeni 'saray' şekilleniyor

Galatasaray'da olağanüstü kongreye yaklaşık bir ay kala adaylar yönetim listelerini şekillendirmeye devam ediyor.

Adaylığını resmen açıklayan Ünal Aysal'ın, listesine 10 ismi kattığı ve uzun süren uğraşlardan sonra Ali Dürüst'ü de ikna ettiği öğrenildi.

Daha önce Ünal Aysal'ın yanında olması beklenen ancak yaşanan ikinci başkanlık krizinin ardından seçime girmekten vazgeçen Ali Dürüst, uzun görüşmeler ve başkan yardımcılığı sözünün ardından ikna edildi.

Bu arada Ali Dürüst'ün Adnan Polat'la da bir görüşme yaptığı ve Polat'ın, "Alp Yalman'ın da içinde bulunacağı bir organizasyonla seçime katıl" teklifine olumsuz yanıt verdiği bildirildi.

Endonezya'da tatilde bulunan Başkan Adayı Ünal Aysal'ın yakın arkadaşlarına "ne yapıp edip, Ali Dürüst'ü ikna edin" ifadelerini kullandığı ve Ali Dürüst'ün listede olduğu haberini telefonla öğrendiği belirtildi.

Ünal Aysal'ın listesinde ikinci başkanlık için Hayri Kozak ismi netlik kazanırken, Ali Dürüst'ün başkan yardımcısı olacağı öğrenildi.

Ünal Aysal'ın listesinde şu isimler bulunuyor.

ÜNAL AYSAL

ALİ DÜRÜST

ADNAN ÖZTÜRK

HAYRİ KOZAK

AKA GÜNDÜZ ÖZDEMİR

ALİ GÜRSOY

ORHAN YÜZEN

ALİ KİREMİTÇİOĞLU

CELAL ERKUT

REFİK ARKAN

ABDURRAHİM ALBAYRAK

CELAL GÜRCAN

MURAT CANAYDIN

SEDAT DOĞAN

Cevap: Yeni Saray Şekilleniyor.

bu liste saksuka'ya benzemis...

ismi az cok taninan herkes toplanmis.

baska bir konu: bü yönetim basarisiz olursa baskan olacak adam kalmayacak sanki (helvaci haric) :D

Kağıt üstünde güçlü bi liste gibi gözüküyo ama görev dağılımı nası olacak onu da görmek lazım

Abi Hayri Kozak müthiş ötesi bir hamle. Helvacı gibi lafı ağzında geveleyip, Galatasaray etiği, şartlar oluştu oluşmadı, bekleyip görelim gibi laflar etmiyo. Direk söyler ne söylenecekse. Çok seviyorum Hayri Kozak'ı.

Cok güclü liste cok. Bu liste secilmezse hicbir liste secilmez bundan sonra :) Önemli olan hepsinin Galatasaray askiyla calismasi ve kisisel artistlik yapmamalari :)

Abi Hayri Kozak müthiş ötesi bir hamle. Helvacı gibi lafı ağzında geveleyip, Galatasaray etiği, şartlar oluştu oluşmadı, bekleyip görelim gibi laflar etmiyo. Direk söyler ne söylenecekse. Çok seviyorum Hayri Kozak'ı.

Konuşma zamanı bitti artık icraat zamanı.

Hayri Kozak inanip gorev aldiysa benim icin tamamdir . Kozak daha once baskan olmazsam yonetime girmem benzeri bir sey soylemisti ama gerekcesi suydu : Galatasaray'daki sadece baskana dayali duzeni degistirmek istiyorum demisti. Unal Aysal'da basin toplantisinda benzeri aciklamalar yapti baskan olacak olmasina ragmen bu yuzden girmistir Aysal'in listesine diye tahmin ediyorum . Ikinci tahminim ise en az Unal Aysal kadar planda olacaktir .

Cevap: Ünal Aysal "Yönetim Listesi Şekilleniyor"

reisler...

bu olusumda en az 3 tane 2. baskan (kozak, dürüst, öztürk vs.) adayi var...

nasil olcak bu is ??

ayni zamanda aysal ve öztürk futboldan anlamadiklarini itiraf etmisler...

bu durumda ali dürüst futbol'un basina gececek.

peki dürüst futbol'un basina gecerse...sizce tulun'un sportif direktör olmasina izin verir mi ??

diyelim ki tulun sportif direktör oldu, peki albayrak ne is yapacak ? ...florya'nin bekcisi mi yapacaklar (baska ne is gelir elinden bilmem) ?

baya karisik saksuka bir liste olmus...

su liste bir netlessin artik yaa...kafa yoruyorlar :D

Ali Dürüst'ün ne kadar gerekli olduğunu ilerde anlayacaksınız.

Ali Dürüst oyuncudanda iyi anlıyor..Ayrıca camiada sözü geçer.Hayri Kozak ile ikisinin baya yardımı olacak.Amatör şubelerdede çalışmalar olacaktır.

Kenyon falan yönetim listesinde olurmu?:D,onlar maaşlı personel olarak görev alacaklar..(Tabi çalışmak isteniliyorsa),Tulunda aynı şekilde maaşlı personel olarak yönetimde olacak deniliyor.Basın danışmanı olabilir.

Cevap: Ünal Aysal'ın "Yönetim Listesi Şekilleniyor"

Başkanın futboldan anlayıp anlamaması önemli değil..Daha iyi olur..Kafasına göre oyuncu almazlar..Herşeyi hoca yapar..Ali Dürüst iyi anlar oyuncudan..Birde Adnan Öztürk ribery'i getiren değilmiydi.Bazı şeylere çok kafa yoruyoruz..

Yönetim listesinde aklı başında baya üye var..Onlarda bazı planlamalar yapıyordur.Maaşlı personeller alınabilir..Birde Albayrak varken oyuncular arasında küskünlük,kırgınlık sıkıysa olsun bakalım..Oyuncuları çok iyi kaynaştırır..Özellikle yabancı oyunculara baya yardımı olur..Katkısı illaki olacaktır..

Liste büyük ihtimal bu olacak..Profesyoneller listede olmaz !

Ali Dürüst oyuncudanda iyi anlıyor..Ayrıca camiada sözü geçer.Hayri Kozak ile ikisinin baya yardımı olacak.Amatör şubelerdede çalışmalar olacaktır.

Kenyon falan yönetim listesinde olurmu?:D,onlar maaşlı personel olarak görev alacaklar..(Tabi çalışmak isteniliyorsa),Tulunda ayını şekilde yönetim olacak deniliyor.Basın danışmanı olabilir.

o degilde diyelim Hayri Kozak ligtvnin dedigi gibi 2.baskan olacak, ali dürüst de baskan yardimcisi, ya peki adnan öztürk hangi görevi üstlenecek?

buarada konuyla alakali degil ama Ali Sami Yen'in yikimiyla ilgili Haberleri Forumun neresinde bulurum?aradim bulamadim...

Kenyon falan yönetim listesinde olurmu?:D,onlar maaşlı personel olarak görev alacaklar..(Tabi çalışmak isteniliyorsa),Tulunda aynı şekilde maaşlı personel olarak yönetimde olacak deniliyor.Basın danışmanı olabilir.

saniyorum kenyon chelsea yönetiminde de yer almisti...

sirketlerin yönetimleri zaten parali calisiyor...profesyonellerin olmasinda bir mani yok

ama su olusumda kesinlikle profesyonellerin olacagini düsünmüyorum

bosuna umutlanmayin.

nedeni ise dedigim gibi bütün ön plana cikan insanlarin toplanmasi (kozak, dürüst, öztürk, aysal, albayrak...)

bu yönetimin basarili calisabilecegini düsünemiyorum cünkü cok fazla ön planda duracak isim var

ama tabiki önce görev dagilimini beklemek lazim :)

Üst Alt