ünal karaman - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu hanki maçtan sonra Aydıncığım
Adana Demirspor yazıyor bilbortta
Şampiyonluk Ne alaka

Bir dönem Adana Demirspor'u çalıştırmıştı

Şu an Türkiye'nin çok uzak ara en iyi antrenörü. Öyle iyi taktisyen filan değil ama Yusuf gibi cılız adamı 1 sezonda 20 milyonluk adam yapması, Sosa'yı Onazi'siz dönemde 6 numara kullanması, Abdülkadir Parmak gibi bir adamı 24 yaşından sonra var etmesi, Rodellega'yı, Abdülkadir'i, Yusuf'u kaybettikten sonra bile ligin en golcü takımlarından birini çıkarması muazzam işler. Ümit Öztürk'ün bize, Halil Umut isimli gevşeğin Başak'a hediye ettiği maçı saymazsak büyük maç kaybetmedi adam. Şu an milli takımda yalak yerine bu adam olsa bu jenerasyonun sonuna kadar hakkını verirdi. Onun yerine 3'lü hücum oynayıp Burak-Cenk evlatlarının gönlü bozulmasın diye kadroya yedirildiği saçmasapan 11'ler izliyoruz. Türkiye'nin en itici 3 insanı ama uzak ara en iyi başkanının, ülkenin taş çatlasın en iyi 5-6 taktisyeni arasına girebilecek ama oyuncudan verim almada ve eldeki malzemeye göre kadro yapmada uzak ara en iyi antrenörü. Üzülerek söylüyorum ki bu iki etmen 2 yıldır Trabzon'u Galatasaray'ı izlemekten 10 kat daha keyifli hale getirdi.

bu adamın milli takım hocası olmasını aşırı istiyorum. Bu hislerle orada neler yapar, düşünemiyorum. Umarım görebiliriz.

Adamdır Ünal Karaman!

images

Üst Alt