ünal karaman | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
şu anda trabzonspor teknik direktörü. Geçmişte trabzonspor ve milli takımda yıllarca oynadı. 2002'de şenol güneş'in yardımcısı olarak dünya 3.lüğü kazandı. Kendisi futbol camiasının en türkçü isimlerinden. Geçmişte sahalarda hilal bıyıkla oynuyordu. Nikahını Alparslan Türkeş kıydı. Oğullarına verdiği isimlerde bugün sosyal medyada gündem oldu..

cCc Unal Karaman cCc

unal karaman dugun ile ilgili görsel sonucu

Adam gibi Adam

Trabzonspor’un basina gectiginde kendisini hor görenler pisman olmustur,coluk cocukla cok basarili oldu

Umarim Birgun milli takimi calistirir

Aşırı milliyetçilik tiksindirici bir hastalık benim gözümde...
Cahillik, hoş görü eksikliği, kendinden başkalarına aynı varolma hakkını vermeme... Hepsi bunlarda...
Ünal Karamanda böyle biri olduğu için sevmiyorum ve saygı duymuyorum kendisine...

Cahillik, hoş görü eksikliği, kendinden başkalarına aynı varolma hakkını vermeme... Hepsi bunlarda...
Ünal Karamanda böyle biri olduğu için sevmiyorum ve saygı duymuyorum kendisine...

ırkçı bir şeyi olmadıkça sorun yok bence. Henüz bir olayını görmedim. Bilmiyorum futbolculuk döneminde oldu mu.. Hatırlamıyorum o zamanı.

Yanlis bir yorum olmus bence renktas

Futbolculuk dönemi bi kenara kendisi suan trabzonspor’un teknik direktörü,ben futbol disi bir aciklamasini hatirlamiyorum

Yani siyasi görüsünden dolayi sevmemek saygi duymamak yanlis olur,futbolun disina cikarsa konusmalariyla falan sende dersen ki benim görüsüme göre zit,ozaman elestirini anlarim ama takip ettigim kadariyla gayet beyfendi ve futbola odaklanmis bir teknik direktor

Son düzenleme:
bunca eksiğe rağmen hala takımı pozitif oynatmaya çalışmasını seviyorum.. Ben geldiğinde şaşırmıştım, ne alaka demiştim ama iyi yedirdi sözlerimi.

Hiç bir önemli başarısı yoktu çünkü. Sadece ADS'de şampiyonluğa oynayıp son haftalarda kafadan dağıldığı sezon vardı 1.ligde.

bunca eksiğe rağmen hala takımı pozitif oynatmaya çalışmasını seviyorum.. Ben geldiğinde şaşırmıştım, ne alaka demiştim ama iyi yedirdi sözlerimi.

Hiç bir önemli başarısı yoktu çünkü. Sadece ADS'de şampiyonluğa oynayıp son haftalarda kafadan dağıldığı sezon vardı 1.ligde.
konyayı çalıstırdığı dönemde de oynattığı futbol fena değildi ama sonuclar gelmeyince futbol bi halta yaramıyor tabi. 2 ayrı dönem çalıstırmıstı galiba. oradan sonra kayboldu uzun bi süre en son ads başında bağırdığı bi videoyu ardından ts nın basında gördüm işte

Üst Alt