Ünder: "Genç Oyunculara Şans Vereceğiz" - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünder: "Genç Oyunculara Şans Vereceğiz"

Cevap: Ünder: "Genç Oyunculara Şans Vereceğiz"

Eğer şu kulübün başında ilkeli bir yönetim olsa Pazar akşamı görevine son verilmişti emin ol..!! Bu hafta tüm yabancıları kadro dışı yapmanı bekliyorum, hatta Floryaya bile sokma..Sanada bu yakışır!!

Hocam ilkeli olmak hoca yollamaksa bu yönetimden daha ilkeli bir yönetim daha gelmedi dünya futbol tarihine :)

Bu mevcut kadro içinde gençler forma şansı bulamayacaksa vay Türk futbolunun haline.

Sarp> Ayhan+Servet+Barış+Balta+Aydın

Sarp'ın adı çıkmış ya ciddiyim diğerlerinden daha iyi bi oyunucu ama tabi Galatasaray seviyesinde değil. her konuda sallamayın yazık ya

Bu ülkede sanırım disiplin olayı abartılıyor. Ya da sanılıyorki oyuncular memur yani Kurum istemedikçe emekliliğe kadar burdalar. Hayır efenim burası birçok oyuncunun gelip geçtiği bir liman. Abartmayacaksın. Oyuncunun tipi-duruşu tavırları seni bağlamaz. M.Sarp efendi ve saygılı bir insan olabilir kaldıki öylede görünüyor. Ama burası hedefleri hep yukarda olmak zorunda olan, mazisinde 2 avrupa kupası bulunan ve birçok ülkede tanınan bir takım-liman. Burda olan her oyuncunun herhangi bir özel yanı olmalı. Aksi halde burda işi olmamalı. Düz - görev adamları bize göre değil. M.Sarp görevini dahi iyi yapamayan bir isim. Düşünsenize, Arda gibi bir yetenek bu takıma bir süre giremedi, Hasan Şaşa gibi bir isim yıllar sonra sivrilebildi. Öyle yetenekler vardı bu takımda. Ahh ahh..

Üst Alt