Ünder: "Genç Oyunculara Şans Vereceğiz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünder: "Genç Oyunculara Şans Vereceğiz"

Cevap: Bülent Ünder 'in Açıklamaları

Tecrübeli oyuncular var takımda ve biz de bu tecrübeli oyuncuları altyapıdan genç isimler ile takviye etmeye çalışacağız. Bizim için genç futbolcular çok önemli

Hocam inşallah bir kaç gence sans vermeye başlarsınız..Yenilsek bile bu cesaretiniz için yinede arkanızda oluruz..

Cevap: Bülent Ünder l Genç Oyuncuları Takıma Kazandıracağız

Umarım yalnız sözde kalmaz ve dediniğizi yaparsınız , nasıl olsa sezon bitti bizim için , en iyi yapacağımız şey genç oyunculara A takıma adapte etmek olur..

Başta defanstan ve kaleciden başla hoca bu işe.

Ünder:Gençler umarım buldukları şansı iyi değerlendirirler..

Gidecek oyuncular belli, bu saatten sonra onları kadroya almaya bile gerek yok..Ayhan ve Balta konusunda yinede tereddüt yaşayabilir..Çağlar hazır olur inşallah

CEM SULTAN oynasın kalan haftalarda, gol atamasa bile sorun olmayacağını düşünüyorum bi görelim şu çocuğu artık..

Buraya yazıyorum Insua oynatılacak...
Balta oynamadında kim oynarsa razıyım:)

Yanlız şunu belirtmek isterim insua gelecek sezon gidecek gibi, hoca gelecek sezon planlamasını düşünüyorsa Çağları oynatır gibime geliyor..Bence öylede yapması lazım..Yeni yönetim biran önce belli olursa iyi olacak. Gidecek ve kalan oyuncularda belli olursa iyi olur..Hoca ona göre takım kurar.

:)

Balta oynamadında kim oynarsa razıyım:)

Yanlız şunu belirtmek isterim insua gelecek sezon gidecek gibi, hoca gelecek sezon planlamasını düşünüyorsa Çağları oynatır gibime geliyor..Bence öylede yapması lazım..Yeni yönetim biran önce belli olursa iyi olacak. Gidecek ve kalan oyuncularda belli olursa iyi olur..Hoca ona göre takım kurar.

Bülent hoca inanılmaz bir taktikçi ve istatistikçidir. Bu bağlamda doğruyu bulacaktır

Cevap: Bülent Ünder l Genç Oyunculara Şans Vereceğiz

Küme düşme tehlikemiz hala sürüyor, oyuncularımız cezalı, Antalya'ya yeniliriz deplasmanda, içeride seyircisiz Trabzon'a da yeniliriz, iyice yaklaşırız alta.

Gençlere yazık olur, Baltalar BAMlar falan yine oynar, umurlarında da olmaz, gençlere atarlar suçu.

Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Bülent Ünder Florya'da basın toplantısı düzenledi. " Galatasaray'da yetişmiş bir insan olarak burada olmaktan çok mutluyum” diyerek konuşmasına başlayan Ünder, “Görev alacağım 8 hafta süresince takımın başarılı olabilmesi için elimden geleni yapacağım. Bu tabii ki tek başına olmayacaktır. Ekibimle beraber olacaktır. Futbolcularıma sonuna kadar güveniyorum, onların bu durumun altından kalkacak potansiyelleri fazlasıyla var. Sakat ve cezalı oyuncuların kadroya katılmasından sonra her şey bizim için daha iyi olacak. Sıkıntılı dönemlerde futbolcuların kapasitelerini sahaya yansıtmaları zor… İşimiz zor ancak güven ve sevgi ortamında bunu başaracağız. Buradaki görevimin zor olduğunu düşünmüyorum. Biz zamanında daha zor görevlerin altından kalktık. Adnan Polat döneminin sona ermesi benim açımdan beklenen bir gelişme değildi. Ancak onların da görevde oldukları sürece bana fazlasıyla yardımcı olacaklarını düşünüyorum." dedi.

Ünder "Hagi'nin takımdan ayrılmasına gerçekten çok üzüldüm. Hagi, Galatasaray için büyük bir efsane ve bu kulüpten ayrılışı bu şekilde olmamalıydı. Ancak şartlar bu tarz bir durumun ortaya çıkmasını sağladı. Herkesin bir tarzı vardır, Hagi'nin olduğu gibi benim de bir tarzım var. Önümüzdeki süreçte ekibimizle birlikte neler yapacaklarımızı göreceksiniz. Öncelikli olarak futbolcuların kaybolan güvenlerini yeniden sağlamalarını sağlayacağız. Futbolcular gerçek bir profesyonel, belki size farklı gözüküyor ancak futbolcular neler yapıp yapmayacağının fazlasıyla bilincinde." ifadelerini kullandı.

Ünder, "Benim için futbolcular oldukça önemli. Onlara karşı hiçbir önyargım yok. Hep birlikte bu durumun altından kalkacağız. Galatasaray benim yuvam. Ben burada doğdum, burada yetiştim ve burada Bülent Ünder oldum. Galatasaray'a her şeyimi vermem benim boynumun borcu" dedi.

Bülent Ünder takım kaptanı Arda Turan ile ilgili olarak, “Arda'yı çocukluktan bu yana tanıyorum. Altyapıda oynarken dahil onu takip ediyorduk ve büyük bir futbolcu olacağını biliyorduk. Erik Gerets döneminde kendisini fazlasıyla gösterme şansı yakaladı. Çok daha iyi bir duruma gelecek. Bunun için potansiyeli fazlasıyla yüksek. Her şeyden önce Arda Turan çok iyi bir Galatasaraylı… Arda'nın geleceği hakkında da bir şey söyleyemem. Çünkü onunla konuşmadım ve kafasındakileri bilmiyorum. Ancak şunu söyleyebilirim ki Arda Turan, burada olduğu sürece Galatasaray'a en iyi şekilde hizmet edecektir." dedi.

Ünder, "Florya'nın havasında fazla bir değişiklik yok. Bizim dönemimize göre Florya fazlasıyla gelişmiş ve yatırımlar yerini bulmuş. Buradan içeri girerken o dönemde yakalanan sinerjiyi direkt olarak içime çektim. Her şeyin çok daha güzel olacağını düşünüyorum. İyi bir takımız ve gün geçtikçe kendimize olan güvenimizi kazanacağız. Tecrübeli oyuncular var takımda ve biz de bu tecrübeli oyuncuları altyapıdan genç isimler ile takviye etmeye çalışacağız. Bizim için genç futbolcular çok önemli. Onlar, Galatasaray'ın geleceği ancak sarı-kırmızılı formayı giymek için de elinden geleni yapmak zorundalar" dedi

B_a0467922e3d84d0257f510a1fe51b8ed.jpg

Cevap: Ünder: "Takıma güven aşılamak lazım"

Aynen. Güven aşılanmalı. Göreceksiniz takımın potansiyeli artacak. Herkesin bireysel olarak artacak

Cevap: Ünder l Genç Oyunculara Sans Vereceğiz

Gençlerede sans verecek olması sevindirici..

Ünder:Gençler verilecek şansı umarım iyi değerlendirirler..

Sarp be Barış bundan sonra trübünde oalcaktır.Ayhan ve Balta konusunda tereddüt yaşayacaktır.

Üst Alt