Ünder: "Oyundan memnunum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünder: "Oyundan memnunum"

Cevap: "Oyundan memnunum"

Adamin her yaptigini taraftarlara aciklama yukumlulugu yok. Takim sahaya cikmis, iyi mucadele etmis, goze hos gelen futbol oynamis ve duzelme sinyalleri vermis. Taraftar da tabiri caizse kunefeyi bulmus kaymaklisini istiyor.

O saçları boşun ağartmışsın Bülent Ünder..! Bu iğrenç takıma şu haliyle 2 tane genç koymaya yüreğin yetmiyorsa, git evinde mangal yap Allah aşkına..!

hala sarp hala aynı teraneler, iki üç genc koymaya korkuyor hocamız bu halimizle,resmen komedi ,heryeri iyi oyun olsa ne yazar...

bulent under : "İki maç üst üste kazanamama talihsizliğimiz devam etti."

daha zoor kazanırız ust uste... berabereyken 2 defansif oyuncu alırsakk.. ben gectim artık maglubiyetten , beraberlikten.. bunlar koymuyo da su durumda anıl , emre gibi genclerin kenarda oturması koyuyo.. aydına sarpa barısa verilen sansların cem'e berkin'e vb. verilmemesi koyuyo..

onune gelen yeni ardalar bulmamız gerek diye sallıyor.. boyle yaparak daha cook arariz..

Cevap: Ünder: "Oyundan memnunum"

nasil bir taraftar profili olusmus anlamiyorum. agizi olan konusuyor bilip bilmeden. Gencleri oynatsin diyorlar. var mi hazir olan yetenekli gencler?? bana göre yok. Anil, Emre filan demeyin bana. bunlar ancak bank asya da oynar. Galatasaray altyapisi Ali Yavas ve Ibradi gönderildikten sonra bitti. Adnanlar kina yaksin. Eskiden milli takimlara en cok oyuncu veren Galatasaray su anda U15'ten U19'a kadar bir tane milli oyuncu cikaramiyor. Bunu bana izah edebilirmi bu cok bilmis arkadaslar?? konusmak kolay bilip bilmeden. Altyapi milli takimlarinda oyuncumuz yok. bu altyapidan ne diye oyuncu cikaracaksin? FB ve BJK altyapi konusunda gecti bizi. Önümüzdeki 3-4 sene icinde bu iki takimin altyapi yildizlariniz izleyeceksiniz. simdiden hazir olun buna.

Bülent Ünder bence takimi cok iyi yönetiyor su anda. Son maclarda bariz düzelme var. Umarim böyle devam eder.

kimse kusura bakmasın ama oyunun bitmesine 5 dakika kala sol bek çağlar değişimiyle maçı kurtaracağını zanneden adamıda eleştirmememiz söz konusu değil ? hayır anlamıyorum 4-0 5-0 öndemiyiz defansif önlem alıyor ? diyecek çok şey varda .. hem yeri değil hemde zamanı değil..

yeni yüzler görmek istiyoruz bülent ünder hocam gelecek sezon yolcu olacak futbolculari görmek istemiyoruz.

paf takimdan al 1-4 isim belki 1-2 tutar duymus adamlar dan ne bekliyorsun?

yeter be rijkaad'da böyle dedi hagide sende yeter be kardeşim kendini eleştir be niye solbek cıkarıp solbek aldım diye niye gencleri oynatmadım diye.yeter artık severim seni ama hep aynı oyundan memnunum..mücadeleden memnunum.ulan o kadar memnunsuz ama 11'inci sıradayız

bu oyuncular da nasil bir isik görüyorsun merak ediyorum biz öyle bir isik görmüyoruz yeni yüzler görmek istiyoruz.

vizyonsuz kisilerden böyle bisey beklemek hayalcilikden öte gitmez kardes.

dogru abi / kardes yasini bilmiyorum :) artik yeni yüzler görmek istiyoruz bunu herkes görüyor ama TD bülent önder görmüyor ne yazik ki aci bir gercek koysun ilk 11 iki tane genc aslan bekli tutar bir kac tane ne kaybetderiz ki zaten hersey bitmis. saygilar

Ünderin neden teknik direktörlük yapmadığı daha doğrusu yapamadığı da ortaya çıktı.. maalesef bu yıl böyle olacak gelecek yıl için de içimde bir umut varmı pek emin değilim.. hayırlısı diyelim..

Ünderin neden teknik direktörlük yapmadığı daha doğrusu yapamadığı da ortaya çıktı.. maalesef bu yıl böyle olacak gelecek yıl için de içimde bir umut varmı pek emin değilim.. hayırlısı diyelim..

gelecek yil biraz toparlaniriz, 2-3 sene sonra ancak sampiyonluga oynariz, en az 3 sene daha zaman gerek, bir gün de yerle bir olmadik, bir gün de de düzelmeyiz, yani seneye bisey bekleme...

Üst Alt