Ünder: "Oyundan memnunum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünder: "Oyundan memnunum"

Bülent Ünder, oyuncularının Kayserispor karşısında gösterikleri mücadeleden memnun olduğunu dike getirdi.

Galatasaray Teknik Direktörü Bülent Ünder, 1-1 berabere biten Kayserispor maçını yayıncı kuruluş mikrofonlarına yorumladı.

Ünder; "İki maç üst üste kazanamama talihsizliğimiz devam etti. 90 dakika içinde iyi mücadele eden taraftık. Attığımız golden sonra yakaladıklarımızı değerlendirsek maçı kopartabilirdik. Hiç bir zaman doldur boşalt yapmadık. En büyük sıkıntımız şut atma oranımızın düşük olmasıydı. Gelen ortalara son vuruşları iyi yapsak sonuç çok farklı olurdu. Pozisyonsuz bir Kayseri'yi bir puanla uğurladık. Her geçen hafta üzerine biraz daha koyarak ilerliyoruz. Genel anlamda oyundan, mücadelemizden memnunum." şeklinde konuştu.

sporx

Cevap: "Oyundan memnunum"

Lig bitiyor adam her hafta uzerine koyarak ilerliyoruz diyor. Kimin neyin nesine koydugu onemli degil bu saatten sonra. Sen gelecek sezon oynayacak oyunculari oynat

Galatasaray gibi büyük bir klübü çalıştırıyosun hoca bu oyunu sen yakıştırıyomusun ben seni teknik direktörlüğe hiç yakıştıramadım bu kafayla seneye sen başta olursan bank asyaya bilet almış oluruz

Şu takıma biraz kondisyon yükleyin Allah aşkına.Elalem haftada 3 maç yapar 120. dakikada bile topun peşinde koşturmaya devam eder bizim paşalar haftada 1 maç yapıyorlar onda da 60'tan sonra yürümeye başlıyorlar.Sadece diri bir takım bile şu ligde ilk 8'e girebilir bari onu becerseydik.

Bülent Ünder, oyuncularının Kayserispor karşısında gösterikleri mücadeleden memnun olduğunu dike getirdi.

Galatasaray Teknik Direktörü Bülent Ünder, 1-1 berabere biten Kayserispor maçını yayıncı kuruluş mikrofonlarına yorumladı.

Ünder; "İki maç üst üste kazanamama talihsizliğimiz devam etti. 90 dakika içinde iyi mücadele eden taraftık. Attığımız golden sonra yakaladıklarımızı değerlendirsek maçı kopartabilirdik. Hiç bir zaman doldur boşalt yapmadık. En büyük sıkıntımız şut atma oranımızın düşük olmasıydı. Gelen ortalara son vuruşları iyi yapsak sonuç çok farklı olurdu. Pozisyonsuz bir Kayseri'yi bir puanla uğurladık. Her geçen hafta üzerine biraz daha koyarak ilerliyoruz. Genel anlamda oyundan, mücadelemizden memnunum." şeklinde konuştu.

sporx

Abi bırak devam etsin, oynat gençleri, ne olcak sanki yaa, 3. yü kazamazsın, 4. yü kazanırsın, Mustafa Sarp'ın yerine en azından başka birini koy, biz çıldırıyoruz burda.

Ben de memnunum. Ama taraftara birsey begendirmek zor, iyi top oynariz gencler nerde derler. LESH.

İlk yarı ve ikinci yarı doğal olarak çok farklıydı. Oyuncuların kondisyonu ikinci yarıda yetmedi. İlk 60 dakikada skoru ele geçirmiş olsaydık maçı kazanabilirdik. İlk yarıdaki futbolu çok beğendim, eskiyi hatırlattı. Oyuncuların fiziklerine Bülent hocanın doğrudan bir müdahalesi olamaz şu durumda. Sezon öncesi ve devre arası kamplarda yapılması gereken işti o.

bülent başgan sen de hiç cesur değilmişsin

hala aydını oynatıyosun genç diye

en genç oyuncun 24 yaşında

Ben bu adami hic sevmiyorum ,kongredeki liseli ama kafatasci tipler nasilsa bu da onun sportif versiyonu. Laf dinlemeyen tipleri asla sevemedim. Laga luga hep ayni tip orta yollu laflar , bu tip adamlar yetenek dusmanidir , gider kazmalari sirf kosuyor diye doldurur takima , mucadelesi istegi olan ama yetenek fukarasi bir oyun ortaya cikar ,taraftar da delirir durur. Cok mu zor bu sarp i filan kizaga cekmek , 3 dk kala oyuna caglari aliyor. Tez zamanda cekip gitse de onumuze baksak.

A2 deki önemli yetenekleri alsın ama onlarda da şans olsun yaa. Yıllardır beklediğim Cem Sultan'ı çekti A takıma o da hemen sakatlandı şanssız adam yaa! Aydın'ı oynatması konusunda arkasındayım. Şu sahaya çıktığında üstünde oluşan korkuyu yenmesi için ideal. Şu saatten sonra hiç bir hedefimiz olmadığından Emre Çolak ve Anıl Dilaver gibilere sürekli forma şansı verirse çok iyi olur. Ayrıca maçta çok kötü oynadığımız söylenemez. Stancu ve Baros çok beceriksizdi bugün ayrıca ileride son vuruşlarda sıkıntı yaşıyoruz resmen. Bi de Neill girene kadar orta saha topu taşıyamadı ileri. Kötü oynamadık ama gençlere şans verirse çok iyi olur.

Üst Alt