Ünder: "Pino bir daha Galatasaray forması giyemeyecek"


Antalyaspor macindan beri verdigim sansi kullanamadi dedi, umursamaz tavirlari hos degil, biz Galatasarayiz bize yakisan oyuncular lazim dedi.kabak pino ya patladi. yaziktir
 
Cevap: Bulent Under: Pino yu birdaha gormeyeceksinizaynen böyle demiş. yazık vlalla. gönderilecek onlarca adam varken pino. halen ayhan gibileri kadroda tutulsun.
 
Cevap: Bulent Under: "Pino yu birdaha gormeyeceksiniz"Bu ne ulan her gelen antrenör bir oyuncu harcıyor yazık yemin ediyorum.
 
Cevap: Bulent Under: "Pino yu birdaha gormeyeceksiniz"Sahada yuruyen o kadar cok kisi var ki pinoyu buldunuz...
 
Cevap: Bulent Under: "Pino yu birdaha gormeyeceksiniz"mustafa sarpla devam hoca :Dbu takımda ismi 11 e yazılacak ilk futbolculardan pino iken adamı yedek bırakın , kendini gösterme çabası ile bişeyler yapsın sonrada adamı oynatmayacağım diyin tebrikler ...
 
Cevap: Bulent Under: "Pino yu birdaha gormeyeceksiniz"zuhahahahahahahahahah hakan balta hala dursun orda agjlkajgklahjglkhzlgkjabglkşajghlşavjalgbagbahlfbaf.ba
 
Cevap: Bulent Under: "Pino yu birdaha gormeyeceksiniz"Cana gitmezse eger Turk statusuna gececegini varsayarsak, Culio ve Stancu disinda yavanci kalmamali bu takimda. Hatta teklif gelirse bunlarda gitsin. Yerlilerden yine eger gitmezse Arda, Yekta ve Caglar disinda adam kalmasin.
 
Cevap: Bulent Under: "Pino yu birdaha gormeyeceksiniz"bülent hoca gibi orta çağ zihniyetine kalmış hakan ünsal kafasına yabancı düşmanları olduğu sürece bir halt olmaz futboldan. milli oyuncular bizim anamızı ağlattı bu yıl ama paşalara laf yok. bir yerleriniz anca pinoya kalkıyor. yazıklar olsun.
 
Cevap: Bulent Under: "Pino yu birdaha gormeyeceksiniz"Pino hak ediyordu. Güzel haber. Bence sorun yok. 15000 tane şut çekip içinden 2 tane jeneriklik gol atacak diye hiç savunmayın bu adamı.
 
Cevap: Bulent Under: "Pino yu birdaha gormeyeceksiniz"Böyle saçma şeymi olur? 6 haftalığına gelen adam bile oyuncu harcama lüksüne sahip? Kimsin arkadaş sen? Yardım istenmiş gel sezon sonuna kadar idare et denmiş.. "İdare et" böylemi idare edilir?Önüne gelen adam harcıyor, herşeyden önce ticari bir mal var ortada "bonservis" denilen şey ticari bir kayıttır, sen ne hakla bu şirketi akılsızca kullanırsın?
 
Cevap: Bulent Under: "Pino yu birdaha gormeyeceksiniz"O değilde pinoyu futboldan küstürecek bülent hoca :D ahahaha resmen adamı yem yaptı helal olsun bülent hoca '
 
Cevap: Bulent Under: "Pino yu birdaha gormeyeceksiniz"Mustafa Sarp'ı öv, Pino'yu kadro dışı bırak. Olay bumudur ?
 
Cevap: Bulent Under: "Pino yu birdaha gormeyeceksiniz"Ya zaten Pino kaç dakika sahada kaldı?

Bülent Ünder resmen dalga geçiyor. Kaybedilmiş bir maçtan sonra söylenecek söz mü bu şimdi.
 
Cevap: Bulent Under: "Pino yu birdaha gormeyeceksiniz"Tamam beyler geçen 3 senenin sorumlusu Pinodur.Bundan sonra bu takım uçacak.
 
Üst Alt