Ünder: "Pino bir daha Galatasaray forması giyemeyecek" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünder: "Pino bir daha Galatasaray forması giyemeyecek"

Cevap: Bulent Under: "Pino yu birdaha gormeyeceksiniz"

Pino oyunda olmadığı zaman 5-0 önde ve Barça vari paslarla oyun oynuyorduk.

Cevap: Bülent Ünder: " Pino'yu Bir Daha Galatasaray Forması Altında Göremeyeceksiniz

seni bir daha görebilecek miyiz bülent hoca?

ya da zeki müren de bizi görecek mi?

Cevap: Bulent Under: "Pino yu birdaha gormeyeceksiniz"

M.Sarpı öven bir zihniyetten doğru bir açıklama beklenmezdi.

Antalyaspor maçından beri gıcıksın madem niye adamı oyuna sokuyorsun ? Dalgamı geçiyorsun bizimle ?

Cevap: Bülent Ünder: " Pino'yu Bir Daha Galatasaray Forması Altında Göremeyeceksiniz

Pino gitti dertler bitti artık 6'da 6 yapabiliriz.

"Bir daha Galatasaray forması giyemeyecek"

Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Bülent Ünder, Trabzonspor maçının ardından sert açıklamalarda bulundu.

"Bir daha Galatasaray forması giyemeyecek" Spor Toto Süper Lig'in 28. haftasında sahasında Trabzonspor'a 1-0 yenilen Galtasaray'ın teknik direktörü Bülent Ünder, maçın ardından sert açıklamlarda bulundu.

Yekta'nın maçın başında sakatlanarak oyundan çıkması ile sözlerine başlayan Ünder: "82. dakikada golü yiyinceye kadarki stratejimizi maçın başına kadar koruduk. Yekta'nın sakatlığı bizi biraz bozdu gibi gelmiş olabilir insanlara ancak tam olarak Yekta'nın eksikliği bizi derinden etkiledi diyemeyiz." ifadelerini kullandı.

Ünder maçın ardından açıklamlarına şöyle devam etti: "Pozisyon üretmek konusunda biraz daha etkili olabilsek, özellikle kontra ataklarda daha iyi olsak bugün galip galecek taraf biz olabilirdik." şeklinde konuştu.

Maçın kırılma noktasının Pino'nun golden önceki pozisyonu olduğunu söyleyen Ünder:" bir futbolcu haricinde ben bugün sahada 90 dakika mücadele eden 9 futbolcumu kutluyorum. Ben bugün oynadığımız oyundan memnundum. Ben eksiklerden dem vuran bir insan değilimdir ama böyle maçların ardından insan bunları konuşabiliyor." dedi.

Açıklamasında bir futbolcusunu sahada yürümekle suçlayan Ünder LigTv muhabilirinin ısrarı üzerine o ismi açıkladı: "10 kişi kalan takımda 9 kişi mücadele ediyor. Ancak 1 kişi yürüyor. Bu kişi Kolombiyalı Pino. Armaya, formaya yakışır isimleri biz burada görmek istiyoruz. Bugün ona kızdım. Ona bir daha forma vermeyi düşünmüyorum." diyerek sözlerini noktaladı.

Sporx.com

Bülent Ünder : ''Pino Bir Daha Galatasaray Forması Giymeyecek''

Maçta üstün olan Galatasaray'dı Trabzonspor'un emeğine haksızlık etmek istemem ama maç bizim hakkımızdı diyen Ünder "Futbolcularımı kutluyorum bir Galatasaraylı gibi mücadele etmeye çalıştılar" dedi.

Yenilen golü ve mağlubiyeti Pino'ya bağlayan Ünder genç oyuncu hakkında çok ağır sözler sarfetti. Golden önce tercihini yanlış kullandı ve dönen topta gol yedik bu bizim kader pozisyonumuzdu şeklinde konuşan Bülent Ünder "Bu kadar eksiğe rağmen iyi oynadık... 10 kişi mücadele ederken sahada umursamaz görüntüyle gezinen Pino beni çok kızdırdı. Sahada bugün o hariç herkesi kutluyorum. Bir daha onu Galatasaray formasıyla görmeyeceksiniz" ifadelerini kullandı.

Galatasaray Teknik Direktörü Bülent Ünder Trabzonspor maçı sonrasında yaptığı açıklamalarda şaşkınlık yarattı. Ünder Pino hakkında çok sinirliydi ve ağır sözler sarf etti.

Medyaspor | ''Bir Daha Galatasaray Forması Giymeyecek''

medya önünde böyle konuşmayı bana göre yalniş

Cevap: "Bir daha Galatasaray forması giyemeyecek"

gözümde bittin hocam.bam,serkan,balta ve birsürü oyuncu varken pino ha.yaziklar olsun

Lan yuh be kardeşim. Yeter artık. Sen takımın anasını ağlatan futbolcuları takımın vazgeçilmezi yap, sonra 25-30 dakika şans verdiğin adamı kapı önüne koy. Hagi de aynı şeyi yaptı. Sonucuna katlanıyoruz şimdi. Böyle olmaz birisi çıksın dur desin buna. Adnan Polat da adamsa çıksın ya bu sözü Bülent Hoca'ya yedirsin, yada en iyi yaptığı işi yaparak koysun kapının önüne.

Cevap: Bülent Ünder : ''Pino Bir Daha Galatasaray Forması Giymeyecek''

Güle güle Pino, Tita'dan bir farkın yoktu. Hatta o senden daha az sakatlanıyordu. Ne kadar kalitesiz bir takımımız var. 3-4 kişi hariç hepsi oynamasa keşke.

Cevap: "Bir daha Galatasaray forması giyemeyecek"

Pino, Elano, Misimovic, Rijkaard. Sezonun sorumluları bunlar mı şimdi ?

Maystro Mustafa Sarp'tan mahrum bırakmayın Galatasarayı. Etrafında kurun takımı, 2.lige yakışacak şekilde.

Üst Alt