Ünder: "Ufaklığı çok beğendim" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünder: "Ufaklığı çok beğendim"

Cevap: "Ufaklığı çok beğendim"

Emre Çolak 91 dogumlu bunuda unutmamak lazım kendini gelistirmek icin cook zaman var ama calısmak lazım bunun icin Emre Colak gecen senede bu fizikteydi.

Emre Çolak 91 dogumlu bunuda unutmamak lazım kendini gelistirmek icin cook zaman var ama calısmak lazım bunun icin Emre Colak gecen senede bu fizikteydi.

yav adamın daha boyu uzamaz zaten:) kas calışması yapması yeterlidir. üstüne düşülürse herseyi yapacak kapasitede. ama güven verilmeli bu cocuga..

Hakkı yeniyor, sonra Skibbe gibi arkadan ağlıyoruz. Adam Hagi'nin ölü futbolunu diriltti. Kimi oynatırsa oynatsın, bunu başarması bile bu kısa sürede yeterli bir sebep benim için. Ha oyuncu tercihleri yönünden eleştirebilirsiniz ama daha ileriye gidip adamın aşağılamamak lazım.

Hagi'nin ölü futbolunu diriltmedi ki.Hiç farklı oynamıyor bence.Adamın üstünde hiçbir baskı kalmadı,rahat çalışıyor.Yoksa o da sayılı mağlubiyetler aldı.Hagi gelmeyip Bülent Ünder getirilse onun da kellesini isterdi buradakiler.

yav adamın daha boyu uzamaz zaten:) kas calışması yapması yeterlidir. üstüne düşülürse herseyi yapacak kapasitede. ama güven verilmeli bu cocuga..

Emre ÇOLAK 21 yaşında ve hala kendisini geliştrecek öylemi ?:)))

22 yaşında Nuri ŞAHİN Real Madride gitti beylerrrr ....

Arda 19 yaşında Şampiyonlar ligine çıkmıştı ....

dün akşam fene değildi(rakibinde etkisi var)

ama öyle çok bi beklentim yok kendisinden..

umarım yanılırım..

Zaten ufak olup olmaması çok önemli değil sayın Bülent ünder. Önemli olan işlevi. İşlev'i sağlam görüyor ise tamamdır. Heyecanlanıp erkenden o iş batırmak veya batırmamaktır mesele. Çünkü bu işi eğer erkenden batırırsan geleceğini,futbol kariyerini etkiler. Şimdi Messi'ye, Sabri'ye , Bounenette gibi oyunculara baktığımız zaman yaptıkları iş gayet iyi boylarına rağmen. Ufak olup olmamaları çok önemli yani oke ;)

Elini kolunu baglayip 1 ay cikolata, cips ile filan mi beslesek Emre´yi :D Biraz kilo al be cocuk :D

Metabolizma meselesi. Lakin kimi metabolizmalar hızlı çalıştığı için bünyelerin kilo problemleride öyle dikkat çeker. Şimdi bakıldığı zaman Emre'nin çalışan metabolizması, Oxford üniversitesi araştırma hastanesinde söylenilen ''quick'' adında çalışan bir metabolizma. Bu metabolizmalarda vücudun hareketli ve ve yerinde durmaması, yerinde dursa bile matabolizmanın sürekli çalışması sonucunda salkinhodrat dediğimiz ufak damara vitaminin bu hızlı çalışan metabolizma tarafından gitmemesi bu tür nedenlere sebep olur.

20 Mayis 1991 dogumlu adam nasil 21 yasinda oluyor JESUS CHRIST bana SABIR NIHAT KARDESIME CALCULATOR ver Yarabbi ;)

bu yaş hesabına da bayılıyorum nuri 88li emre 91li üç sene var aralarında. üç sene önce nuriden kimse bu aşamayı beklemiyordu.

Marko Marin'e benzetiyorum ben stilini.Biraz fiziğini geliştirse 1-2 sene de tecrübe kazanırsa gerçekten önemli bi futbolcu olur.Bu fiziğine rağmen ayağını sert kullanabilmesi çok önemli bi özellik

Hagi'nin ölü futbolunu diriltmedi ki.Hiç farklı oynamıyor bence.Adamın üstünde hiçbir baskı kalmadı,rahat çalışıyor.Yoksa o da sayılı mağlubiyetler aldı.Hagi gelmeyip Bülent Ünder getirilse onun da kellesini isterdi buradakiler.

Şu anda da kellesi istenmiyor mu zaten? :) Bence futbolumuzda ciddi bir değişim yaşattı. Hagi gibi transfer döneminde başımızda olsaydı, en azından +9 puan kazancımız olurdu.

Ufaklığın kendini fizik olarak geliştirmesi gerekiyor.Çok kaliteli olduğu zaten belli.Cem Sultan'da fena değil.Sağlam kumaş var.

Arkadaş tutturmuşsunuz fizik diye.

Pirlo fizikli mi?

İniesta fizikli mi?

Xavi fizikli mi?

Topa doğru noktadan girersen fiziğin hiç bir önemi kalmaz.

Emre'yi sanırım bir maç daha izleyecez sakatlık yaşamazsa.

Evet çalım atıyor ama dikkat etmek lazım stili vücut teması yapmadan oynamasına sebep oluyor.

Defansif yönden rakibe karşıdan girdiği anda fiziksel zayıflığının hiç bir önemi kalmaz. Ki bunu da öğrenmiş.

Kaldı ki bir futbolcu oynadıkça güçlenir. Sürekli kendisinden güçlü futbolcularla oynayınca uyum sağlayacaktır.

Üstelik kısa oyuncu yere her zaman daha sağlam basar.

Suat Kaya gördük biz. Hem de ön libero oynuyordu. Futbolu bıraktığından beri Galatasaray'ın öyle ön liberosu da olmadı.

Fizik her şey demek değildir...

Üst Alt