Ünder: "Ufaklığı çok beğendim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünder: "Ufaklığı çok beğendim"

Galatasaray'ın teknik patronu Bülent Ünder, 3-1'lik Kasımpaşa galibiyeti sonrası konuştu.

Spor Toto Süper Lig'de 32. haftanın kapanış maçında Galatasaray, Kasımpaşa'yı 3-1 mağlup ederken; sarı kırmızılı ekibin teknik patronu Bülent Ünder, Lig TV mikrofonlarına konuştu.

Bülent Ünder, "İlk defa bu kadar rahat bir maç izledim. Futbol adına yapılması gerekenleri uyguladık. Bunun içinde hata da vardı. Özellikle hücumdaki genişlik ve organize ataklarımız beni mutlu etti. Oyundan kopan futbolcumuzun olmaması güzel bir gelişmeydi. Sahada ufaklığı (Emre Çolak) çok beğendim. Bugün poizsyon üreten, kaçırsan ve kalesinde az pozisyon veren bir görüntü vardı. Yine korner atarken kalemizde golü yedik. Artık önümüzdeki maçlara bakacağız" dedi.

webaslan

Cevap: "Ufaklığı çok beğendim"

Hakkı yeniyor, sonra Skibbe gibi arkadan ağlıyoruz. Adam Hagi'nin ölü futbolunu diriltti. Kimi oynatırsa oynatsın, bunu başarması bile bu kısa sürede yeterli bir sebep benim için. Ha oyuncu tercihleri yönünden eleştirebilirsiniz ama daha ileriye gidip adamın aşağılamamak lazım.

Hakkı yeniyor, sonra Skibbe gibi arkadan ağlıyoruz. Adam Hagi'nin ölü futbolunu diriltti. Kimi oynatırsa oynatsın, bunu başarması bile bu kısa sürede yeterli bir sebep benim için. Ha oyuncu tercihleri yönünden eleştirebilirsiniz ama daha ileriye gidip adamın aşağılamamak lazım.

bencede

ya valla bu sene bitsinde hepinizden kurtulalım. tugay kalsın sadece yeter. başlık kötü olmuş ya:D

emre colak iyimi oynadı. zaten bu cocukta yetenek cok. üstünde durmak lazım. seneye 1 takıma veririz devamlı oynayacagı bir takıma öbür sene zımba gibi gelir..

başlık sakat.. Cem Sultan'ın fizik emre gibi değil vurunca yıkılmıyor. keşke biraz daha oynatsaydın :S

Sezon başından beri söylüyorum. Bu adam bu takımda her türlü oynar.

Hani söylüyorum diyosam, daha söyleyen bir sürü renkdaş da var.

Futboldan anladığına inandığım yazarların çoğu söylüyor.

Koca ölü sezonda şans vermedik adama. Mustafa Sarp'ı oynattık.

Malesef zihniyet bu...

Sonra neden alt yapıdan futbolcu çıkmıyor.

Üst Alt