Ünder'den önemli açıklamalar! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünder'den önemli açıklamalar!

Cevap: Ünder'den önemli açıklamalar!

Üzülmeyin arkadaşlar bu günlerde geçer elbet sonuçta bizim sevdamız şahıslara değil armaya HERKES GİDER BİZ KALIRIZ,BİZ GALATASARAY'LIYIZ...

Birde Tugay Galatasaray'ın geleceği diyenler var, ne geleceğiymiş arkadaş! Adam sesini çıkarmıyor hiçbirşeye.

Sesini çıkaranı harcıyoruz, önce Bülent Korkmaz sonra George Hagi.

Kolaysa çıkarsın sesini, bu takımın başına

en büyük efsaneler gelmeye korktu, Tugay mı sesini çıkaracak?

Adam cok hakli. Taraftar takima destek olacagina pandalik yapiyor. Destek olsalar, maca falan gitseler takim suphesiz kendine daha cok guvenecek ve daha iyi oynayacak. Ama nerdeeee, simdi kesin Bulent Under'e de kufur edilir Justin Bieber tipli ultraslan polarli gencolar tarafindan

Bir macla karar veremeyiz reis tabii ama korkmadan oynatiyor takimi bu bir arti. Seneye ikinci adam olarak degerlendirilebilir. Teknik direktor olacak liderlige sahip mi emin degilim zira.

Bülent Ünder'in yerine olsam, ben böyle oyuncu grubu ile çalışmam der ve istifa ederim.

Biz hala en büyüğüz, biz ligde şuan 13.sıradayız. Ama Türkiye denilince ilk akla Galatasaray gelmiyormu! Avrupa'da tek kupa kazanan Türk Takımı biz degilmiyiz! Evet köpekler istedi diye Aslanlar ölmez sözüyle son vermek istiyorum. Sabredin güzel günler geri gelecektir, çünkü bu ülkede herzaman ilkleri yapan tek takım GALATASARAY'dır.

Bülent Ünder'in fazla suçu yok.Bugünkü sahay çıkan kadro kötümü eldeki mevcut oyunculara göre iyi kadro,Oyuncular iyice kopmuş durumda..Nasıl kendimi attırırım, ne kadar maç oynamassam o kadar iyi diyorlar..Ünderin yapacağı tek şey var.Gidecek oyuncular az çok belli,bunları kadro dışı bırakmalı(Ayhan,Sarp,Barış),,Barışı falan herhalde gördü bu saatten sonra ısrar ederse yuh derim.Alt yapıdan 5,6 tane genci hemen a takıma almalı..(Cem,Sinan,Berkin,Cumhur,Anıl,Bilal,Yusuf),Ümit milliye çağırıyorlar biz A takıma almıyoruz.5 yiyelim yine ayakta alkışlarız..Hakan balta sakatlanmış..En az 3 hafta olmaz..Buna bari sevinsek mi?Bizi iyice bu duruma getirdiler..Oyunculara yaptırım uygulanmassa önümüzdeki 7 maçıda kaybederiz..Kadroda bir şok lazım..Bakıyorumda gelecek sene ile ilgili çalışmada yok..Bütün yük yeni yönetime bindirilmiş..Yeni yönetime Allah sabır versin..Sözleşmeli oyuncularıda göndermek zor olacak..Gelecek sene son haftaya kadar şampiyonluk mücadelesi içinde olursak büyük başarı olur..Bence gelecek sene için illa şampiyonluğa odaklanmamlıyız..Ha bu yapılanmadada şampiyonluk gelirse çok iyi olur:),2001 yılında fb Ümit millideki oyunculara el attı..Bir yapılanmaya gittiler..Bazılarını çürüttüler ama bir çoğunun ekmeğini yediler..Bizim genç,yerli,kaliteli oyuncular bulmamız şart.Arda hariç yerlilerimiz bir işe yaramıyor..Biraz yektada iş var..10 tane yabancı alacağımıza 4 tane sağlam yabancı alalım yine yeter..Tabi takımı sırtlayacaklar..Bu arada tüzüğünde bir an önce değişmesi lazım..Yoksa her mali kongrede ibra muhabbeti çıkar..Anlaşılan yeni yönetimin baya işi zor..

Büyük takımların mottosu taraftar herzaman haklı iken bizim kulübümüzde taraftar niye herşeye salça oluyor şeklinde, bu taraftar bunca rezilliğe rağmen ne stad yakmış nede futbolcunun jeepinin kapısını açıp ona yumruk şov yapmıştır. Ben o kadarını hatırlamam ama benden yaşca büyük olan ve o günleri hatırlayan abilerim belki bu forumda vardır Vefaspor İstanbul liginin altını üstüne getirirken şimdi arkasında taraftarı olmayan vasat bir semt takımından başkabirşey değil... Unutulmaması gerekirki futbolun iki ana aktörü vardır bunlar futbolcular ve onları izleyen taraftarlardır gerisi sektörün yan enstrumanlarıdır. Hiç bir kulüp, hiç bir başkan hadi şöyle milyon dolarlar harcıyalımda bir futbol takımı kuralım kendi aramızda eğlenelim, çoluk çocuk hafta sonları toplanım kendi aramızda maç yapalım diye takım kurmaz. Herşey stadlara daha çok taraftar çekmek daha çok ürün satmak,taraftarın cebindeki 3 kuruşu alıp onları 90 dakika boyunca sıkıntılarından uzaklaştırıp eğlendirmek içindir, taraftar bu paraları verirken bu desteği gösterirken hiç bir şekilde gocunmaz ama onun beklentiside bir nebzede olsa başarı veya aldığı paranın hakkını veren yenilsede onurlu bir şekilde yenilen bir takım izlemektir, onun bunun sürekli şikayetlerini dinleyip, sürekli taraftarı suçlaması ne kadar tuhaf taraftarında elbet hataları var hemde bazıları oldukca büyük hatalar ama bu takımın bu halde olması tek suçlusu taraftar deniyorsa ben onları Allaha havale ediyorum!....

Hagi'nin yerine Galatasaray'ın başına getirilen Bülent Ünder, Antalyaspor mağlubiyetinden sonra önemli açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Bülent Ünder, farklı Antalyaspor mağlubiyetinden sonra açıklamalarda bulundu.

Ünder'in sözleri şöyleydi: "Antalya başlangıcı kötü oldu, gelişte kaybettik. Taraftar grubu tarafından kötü karşılanmak, bir haftadır yaptığımız terapiyi aldı götürdü. Tabii bunu mazaret olarak söylemiyoruz. İlk yarının başından sonuna kadar kötüydük, Antalya ilk bulduğu pozisyonda golü attı. İkinci yarı saha dizilişi anlamında değişiklik yaptık. 4-3-2-1'e döndük. İkinci yarıya iyi başladık. Gol için çabalayan bir görüntüdeydik. Tam moral bulduğumuz anda ufak bir detay bizi farklı yerlere taşıdı. Serkan'ın istemeden yaptığı hata bize pahalıya patladı. İkinci golden sonra takım daha önce olduğu gibi bir anda demoralize oldu. Oyundan iyici koptuk ve 3-0 oldu. Yaşanmaması gereken bir maç olarak düşünüyorum. Umarım bu krizi en kısa sürede atlatırız.

45 senedir bu kulübün içindeyim, son dönemlerdeki olaylardan büyük üzüntü duyuyorum. Taraftar artık takımına sahip çıkmıyor. Oyuncu arkadaşlarımızın yaşadıklarını anlatmaya gerek yok. Taraftarımıza son olarak şunu söylemek istiyorum: "Düne kada alkışladığımız insanları eleştiririken seviyeli olalım."

sporx

Galatasaray için en büyük tehlike bu. Suçu başka yerlere atmak.

Eleştiri olacak tabii. Tepki de olacak. Sen de çıkıp o ortamda elinden geleni fazlasıyla yapacaksın. Kötü oynayabilirsin ama kötü mücadele edemezsin.

Trabzon maçını da dün İstanbul 'a dönüşte 3-30 kişi tepki gösterdi diye şimdiden kaybettik o zaman, sonrakine de bir tepki buluruz siz yeterki kaybetmeye devam edin !. :mad:

Takım ciddi olarak küme düşme tehlikesi yaşıyor, bence taraftarın adını ağzınıza almayın. %99,5 'u sizi hala destekliyor, siz %0,5 i mazeret gösterip onları kahretmeye devam ediyorsunuz.

Çok daha ağır konuşurum ama pozisyonum engel olur. :mad:

Bırakacaksın Arkadaş ben maç içinde oyuncu tercihlerine değişikliklere bakınca galatasaray deneme tahtasımı diyesim geldi ! ardanın oyundan alınışı esnasında ardaya koşup onu öpmesi filan gereksiz showlar ! sonra bu yerli oyuncu oynatma fetişizmide çok demode show olarak geldi... 5 maçtır kendi evinde kazanamayan antalya spora Pozisyona girmeden 3-0 yenilin sonra suçlu taraftar diyin ! haklısınız o taraftarda onur olsa şu saatten sonra galatasarayın g sini anmaz !

Gelen giden dalga geciyor yahu. :eek: Madem moralleri bozuk oyuncularinin hepsine yolla A2'ye, oynat gencleri. Sizden SArp'i, Baris, Balta'yi kazanmanizi istemiyoruz. Culio, Stancu, Baros, Kazim, Arda, Yekta gibi oyuncularla birlikte genc oyuncularimiz pek ala Sarp'tan daha iyi mucadele ederler.

Trabzon macından sonra derhal gencler bu takımda oynatılmalı. Kesinlikle bu yapılmalı. Anıl, Cem Sultan, Emre Çolak, Cumhur, Berkin Kamil Aslan. Bunlar bu takımda oynamalı artık. Ne zaman oynayacaklar cok merak ediyorum

Şu an ki tablo karşısında taraftar tepkisini normal karşılayabiliriz ancak tablonun bu şekle gelmesinde taraftarında önemli ölçüde payı vardır bana göre. Daha sezonun ilk yarısından itibaren oynadığı her maçta Ayhan başta olmak üzere bazı futbolcular 3-5 kişinin arasından sıyrılıp pas çıkarınca veya güzel bir asist yaptıkları zaman alkışlanmaları gerekirken ıslıklanmasının gerekçesi ne olabilir? Bunu yapan taraftar çok mu masum size göre? Ayhan, Mustafa, Barış kaç maçtır oynamadılar da ne oldu? Taraftar olarak kendimize yapılan suçlamayı kabul etmemek için Borissia Dortmund taraftarı gibi olduğumuzu iddia ve ıspat etmek zorundayız.(ki benim böyle bir iddiam yok)

Şu an ki tablo karşısında taraftar tepkisini normal karşılayabiliriz ancak tablonun bu şekle gelmesinde taraftarında önemli ölçüde payı vardır bana göre. Daha sezonun ilk yarısından itibaren oynadığı her maçta Ayhan başta olmak üzere bazı futbolcular 3-5 kişinin arasından sıyrılıp pas çıkarınca veya güzel bir asist yaptıkları zaman alkışlanmaları gerekirken ıslıklanmasının gerekçesi ne olabilir? Bunu yapan taraftar çok mu masum size göre? Ayhan, Mustafa, Barış kaç maçtır oynamadılar da ne oldu? Taraftar olarak kendimize yapılan suçlamayı kabul etmemek için Borissia Dortmund taraftarı gibi olduğumuzu iddia ve ıspat etmek zorundayız.(ki benim böyle bir iddiam yok)

Bu duruma gelmede taraftarın zerre payı yok. Tüm pay yönetimindir. Daha doğrusu yönetemeyimindir. Adnan Polata olan nefretim bu maçla bir kat daha arttı. Bize reva gördüğü ve kurduğu takıma bak. Sonra tribünde timsah gözyaşları. O takımını düşünmez, onun bizim kadar canı yanmaz her mağlubiyetten sonra. O sadece kendini düşünür, nasıl mahkemeye gitsem de kongreyi iptal kararını çıkarttırsam diye düşünüyordur şimdi. Şu cümleleri yazarken bile sinirimde klavyeyi kırasım geliyor.

Çetin abi küfürü kimseye hak görmem bunu bi kenara ayırıyorum.

Lig bu hafta bitse 3 senede liderlerden toplam 55 60 puan fark yemiş bir devin taraftarının tepkisi için kimse aşırı diyemez bence.

Bazı taşkınlıklar hariç taraftarın sabırlı buluyorum.

Fener Aragones dönemi hariç son 10 senede nerdeyse son haftaya kadar hep zirveye oynadı,3 sene böyle bi tablo yaşasınlarda görelim,hem idari hem sportif.

Fener taraftarı ile kıyas hoş olmayabilir ama malesef durum bu.

Üst Alt