Ünder'den önemli açıklamalar! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünder'den önemli açıklamalar!

Hagi'nin yerine Galatasaray'ın başına getirilen Bülent Ünder, Antalyaspor mağlubiyetinden sonra önemli açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Bülent Ünder, farklı Antalyaspor mağlubiyetinden sonra açıklamalarda bulundu.

Ünder'in sözleri şöyleydi: "Antalya başlangıcı kötü oldu, gelişte kaybettik. Taraftar grubu tarafından kötü karşılanmak, bir haftadır yaptığımız terapiyi aldı götürdü. Tabii bunu mazaret olarak söylemiyoruz. İlk yarının başından sonuna kadar kötüydük, Antalya ilk bulduğu pozisyonda golü attı. İkinci yarı saha dizilişi anlamında değişiklik yaptık. 4-3-2-1'e döndük. İkinci yarıya iyi başladık. Gol için çabalayan bir görüntüdeydik. Tam moral bulduğumuz anda ufak bir detay bizi farklı yerlere taşıdı. Serkan'ın istemeden yaptığı hata bize pahalıya patladı. İkinci golden sonra takım daha önce olduğu gibi bir anda demoralize oldu. Oyundan iyici koptuk ve 3-0 oldu. Yaşanmaması gereken bir maç olarak düşünüyorum. Umarım bu krizi en kısa sürede atlatırız.

45 senedir bu kulübün içindeyim, son dönemlerdeki olaylardan büyük üzüntü duyuyorum. Taraftar artık takımına sahip çıkmıyor. Oyuncu arkadaşlarımızın yaşadıklarını anlatmaya gerek yok. Taraftarımıza son olarak şunu söylemek istiyorum: "Düne kada alkışladığımız insanları eleştiririken seviyeli olalım."

sporx

Cevap: Ünder'den önemli açıklamalar!

bizim yerimizde başkası olsa sizi öldürürdü..

ama sonuna kadar destek olacaz..

Desen ya bu takımda pas atmayı,orta açmayı,şut atmayı,kademe yapmayı,eliyle topu tutmayı bilmeyen adamlar var diye

bana bir gün ceza verin yoksa çok kötü bozacağım ağzımı bir sene ceza alacağım

Hocam lütfen gençlere sans ver..5 yiyelim ama seni yine ayakta alkışlarız..Gidecek oyuncular belli onlarda kendilerini biliyor..Hala neden kadroldar bırak kadro dışı..Misimovic'in ne suçu vardı..Barışı oyuna aldın her topu rakibe attı..Oyuncularımız ceza sahasına koşamıyor..

Renkdaşlar hocadan ziyade oyuncularda büyük suç var..Oyuncular resmen hocalara ihanet ediyor..

adnan polat yumuşak adam sölz geçiremiyo

futbolcuya dayalı düzen var gerçekten

Hagi'nin yerine Galatasaray'ın başına getirilen Bülent Ünder, Antalyaspor mağlubiyetinden sonra önemli açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Bülent Ünder, farklı Antalyaspor mağlubiyetinden sonra açıklamalarda bulundu.

Ünder'in sözleri şöyleydi: "Antalya başlangıcı kötü oldu, gelişte kaybettik. Taraftar grubu tarafından kötü karşılanmak, bir haftadır yaptığımız terapiyi aldı götürdü. Tabii bunu mazaret olarak söylemiyoruz. İlk yarının başından sonuna kadar kötüydük, Antalya ilk bulduğu pozisyonda golü attı. İkinci yarı saha dizilişi anlamında değişiklik yaptık. 4-3-2-1'e döndük. İkinci yarıya iyi başladık. Gol için çabalayan bir görüntüdeydik. Tam moral bulduğumuz anda ufak bir detay bizi farklı yerlere taşıdı. Serkan'ın istemeden yaptığı hata bize pahalıya patladı. İkinci golden sonra takım daha önce olduğu gibi bir anda demoralize oldu. Oyundan iyici koptuk ve 3-0 oldu. Yaşanmaması gereken bir maç olarak düşünüyorum. Umarım bu krizi en kısa sürede atlatırız.

45 senedir bu kulübün içindeyim, son dönemlerdeki olaylardan büyük üzüntü duyuyorum. Taraftar artık takımına sahip çıkmıyor. Oyuncu arkadaşlarımızın yaşadıklarını anlatmaya gerek yok. Taraftarımıza son olarak şunu söylemek istiyorum: "Düne kada alkışladığımız insanları eleştiririken seviyeli olalım."

sporx

beyler dağılalım suçlu biz çıktık gene.

aklıma bursaspor maçında taraftar protesto edince (2. hafta) taraftar haddini bilsin, biz ne yaptığımızı elbette ki biliyoruz diyen mehmet helvacı geldi.

cok mu komik olduğunu sanıyorsun

Nası bi mizah anlayışın var bilmiyorum da espri içerikli bişey varsa o cümlede söyle bilelim.Fikstüre bak oyunculara da bak.Düşmememiz imkansız değil.Herkese şaka gibi geliyo da mümkün.Düşersek de takıma verilecek en iyi ceza bu.Hiçbiri takımdan gönderilmeyecek.

"İnsanların ne kadar kötü olduklarını görmek beni hiç şaşırtmıyor fakat bu yüzden hiç utanmadıklarını görünce çok şaşırıyorum." - Goethe

Koşmaya mecali olmayan takıma ana avrat küfredilmiyorsa bunu destek olarak anlasınlar. Ünder de düştü gözümden.

Peh suçlu taraftar oldu. Acaba forvette Cem Sultan, Sol bek de Insua yada paftan bi oyuncu Serkan yerine bi genç oynasa ne olurdu? En fazla 4 olurdu be.

Üst Alt