Üniversiteli Kızın Babasına Yaptığı Şaka [Süper] | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üniversiteli Kızın Babasına Yaptığı Şaka [Süper]

İstanbul’da üniversitede okuyan genç kız Ankara'daki babasına telefon etmiş:

-"Baba,merhaba. Ben Lale...."

-"Ooooo. Güzel kızım benim. N'abersin bakalım?..”

-"Hiç sorma babacığım. Hiç keyfim yok valla..."

-"Hayırdır? Bi sorun mu var?...

Kız ağlamaya baslar; babası ise üzüntü ve meraktan kafayı yemektedir:

-"N'ooldu kızım? Anlatsana..."

-"Murat evi terk etti. Boşanmak istiyormuş..."

-"Ne evi lan? Ne boşanması? Sen ne zaman evlendin de boşanıyorsun?..."

-"Hani senin hiç hoşlanmadığın yapacak bi şey yok.”

-“Versin mahkemeye, hemen boşanın..."

-"Boşanalım ama benden 10 milyar istiyor. Eğer vermezsem, iyi zamanlarımızda çektiği çıplak fotoğraflarımı Internet’ten herkese yollayacakmış...."

-"Püüh. Rezil... Çıplak fotoğraf çektirdin, öyle mi?"

-"Ama babacığım. O benim kocamdı. Ne biliyim böyle bir puştluk yapacağını."

-"Peki. Olan olmuş artık. Yarin havale ederim parayı...Öğleden sonra Bankaya gidip çekersin; sonra da alıp yakarsın o kahrolası fotoğrafları..."

-"Sağol baba. Eeee. şey...Bi de kürtaj için 2 milyara ihtiyacım var..."

Adam artık iyice fenalaşır. Boğuk bir sesle konuşur:

-"Kürtaj mi? Bir de hamile mi kaldın o çocuktan sen?..."

-"Aslında ondan değil... Zenci bi çocuk vardı...Zaten o yüzden ayrılıyoruz ya...."

Adam bayılmak üzeredir. Nabzı yükselir, tansiyonu düşer, artık inleyerek konuşmaktadır:

-" Biz seni oraya okumaya yollamıştık. Sen ne haltlar çevirmişsin. Allah’ım. Nedir bu basımıza gelenler...Okulu bitirir bitirmez Ankara'ya dönüyorsun, yoksa kırarım bacaklarını..." -"İstersen hemen dönebilirim babacığım. Ben geçen yıl okuldan atıldım çünkü..."

Adam masanın üzerindeki soğuk su dolu sürahiyi başından aşağıya devirir ve ancak bu şekilde konuşmasını sürdürebilir:

-"Okuldan mi atıldın? Hani birlikte avukatlık yapacaktık, zilli?...Eh ulan? Sen hele bi gel buraya. Ben sana yapacağımı bilirim. Evden dışarıya adim attırmayacağım sana. İlk isteyenle de evlendireceğim...."

-"O is zor be baba. Biliyorsun, moda oldu, artık evlenmeden önce esler birbirlerinden sağlık raporu istiyorlar... Pek iyi bi rapor sunacağımı zannetmiyorum ben..."

-"Allahım, çıldıracağım... Bir de cinsel hastalıklar haaa.....Kesin o zencidendir..."

-"Çok pis arkadaşları vardı. Bilmem artık hangisinden kapmışımdır..."

Güm diye bir ses duyulur. Adam kısa bir süre için kendinden geçmiştir; ancak hemen kendisini toparlayıp tekrar telefonu alır.

-"Hemen bu aksam dayını yolluyorum oraya. Seni alıp gelecek. Adresini ver bakiyim..."

-" Mahmut pasa Karakolu’ndayım... Gelirken kefalet için de biraz para getirsin yanında..."

-"Karakol mu?...Bir de karakola mi düştün layyynnn? Ne yaptın?...."

-"Dün kafam çok bozuktu, çok içmişim. Araba kiralayıp dolaşmaya çıktım. O kafayla

Arnavutköy'de kokoreççi dükkanına girdim. Ama neyse ki kimse ölmedi. Dükkan sahibiyle kiralık araba firmasına biraz para vermek gerekir sanırım..."

Adam artık iyice fenalaşmıştır. Hatta fenalaşmak ne kelime; adeta kahrolmuştur. Telefonda kısa bir sessizlik olur. Kız tekrar konuşmaya baslar:

-"Babacığım. Sakin üzülme. Bütün bunlar bir sakaydı. Ben sadece sınıfta kaldığımı söylemek için aramıştım..."

Bunun üzerine adam sevinçle ve mutlulukla haykırır:

-"Canin sağ olsun be güzelim, bosveeerrr. Okul da neymiş? Hiç mühim değil, tatlı canin sağolsun senin....

:D:D:D Fena taktik değil aslında :D

Cevap: Üniversiteli Kızın Babasına Yaptığı Şaka [Süper]

Baba karakterinin tepkileri hic inandirici degil. Bence gercek degil bu hikaye..

Gerçek olmadığı aşikar, sanırım sınıfta kalan öğrenciler için bunu söylemeyi kolaylaştırma yöntemi gibi birşey olmuş. Beğenmeyen başka topaklarda gezebilir ;)

Türkiye'de bir kızın böyle bir şakayı babasına yapma olasılığı...:ays:

İnandırıcı değil babanın tepkisi böyle olamaz hem hangi kız böyle bir şeye cesaret edebilir ki.Ama komikmiş güzel senaryo:asd:

komibusi-1.png

Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verecek cevabım var ama.. Bir lafa bakarım laf mı diye birde karşımdakine bakarım adam mı diye…

-"N'ooldu kızım? Anlatsana..."

-"Murat evi terk etti. Boşanmak istiyormuş..."

-"Ne evi lan? Ne boşanması? Sen ne zaman evlendin de boşanıyorsun?..."

-"Hani senin hiç hoşlanmadığın yapacak bi şey yok.”

-“Versin mahkemeye, hemen boşanın..."

-"Boşanalım ama benden 10 milyar istiyor. Eğer vermezsem, iyi zamanlarımızda çektiği çıplak fotoğraflarımı Internet’ten herkese yollayacakmış...."

-"Püüh. Rezil... Çıplak fotoğraf çektirdin, öyle mi?"

-"Ama babacığım. O benim kocamdı. Ne biliyim böyle bir puştluk yapacağını."

La böle baba mı olur.

Bunun değil yarısını yapsa hatta çok azını yapsa kız mevta babada katil olur...:asd:

Burası Türkiye gençler...

Amerikada yerlerde burda imkanı yok...:D

Sanki kendin yazmışsın hikayeyi de beğenilmedi diye tepki gösteriyorsun. Anlamak güç valla.

Üst Alt