Unsatisfied - Ege Fitness | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Unsatisfied - Ege Fitness

Çok başarılı bir motivasyon-spor kanalı.

Ege Türk asıllı ama Amerika'da okuyor ve orada yaşıyor. Çalıntı konseptler de var ama önemli bilgiler veriyor, arkadaşı Brendan ile olan muhabbetleri de efsane.

İngilizce kısımlar için alt yazı desteği veriyorlar.

UNSATISFIED - Ege Fitness

Bazi antrenmanlarini tamamlamak imkansiz zaten acik acik soyluyor az kisinin bitirebilecegini.. piyasadakien kalite fitness kanali kendileridir

Çok başarılı bir motivasyon-spor kanalı.

Ege Türk asıllı ama Amerika'da okuyor ve orada yaşıyor. Çalıntı konseptler de var ama önemli bilgiler veriyor, arkadaşı Brendan ile olan muhabbetleri de efsane.

İngilizce kısımlar için alt yazı desteği veriyorlar.

UNSATISFIED - Ege Fitness
Brendan değil o üstat Berat :) Brendan'ın türkçe konuşması ve oruç tutması inanılmaz komik...2 saat kala hep iftar açıyor :) Sonra da diyor ki allah affeder çünkü ben müslüman değilim diye...

Brendan değil o üstat Berat :) Brendan'ın türkçe konuşması ve oruç tutması inanılmaz komik...2 saat kala hep iftar açıyor :) Sonra da diyor ki allah affeder çünkü ben müslüman değilim diye...
Biliyorum da hiç fikri olmayanlar için Berat demeyeyim dedim.

Adam su içiyor sadece, Berat da çocuk orucu tuttu bugün diye dalga geçiyor elemanla skdjddjd

Bir şeyden de eksik kal be kardeşim :D

-----------

Valla ben hiç bir zaman motivasyona ihtiyaç duymuyorum. Zaten öyle çok uzun çalışmıyorum artık, daha çok adam bulursam sparring yapıyorum, video ile müzik ile motivasyon olmaz bence, olsa da çok kısa süreli olur saman alevi gibi sönüp gider.

Spor yaptığım zaman kafamda kendimle konuştuğumdan, geçmiş olayları veya gelecekte yapacağım şeyleri falan kurguladığımdan zamanın nasıl geçtiğini farketmiyorum. Bazen bir bakıyorum hava kararmış, kulağımda kulaklık var müzik çalıyor ama farkında bile değilim ne çaldığının...

Bir şeyden de eksik kal be kardeşim :D

-----------

Valla ben hiç bir zaman motivasyona ihtiyaç duymuyorum. Zaten öyle çok uzun çalışmıyorum artık, daha çok adam bulursam sparring yapıyorum, video ile müzik ile motivasyon olmaz bence, olsa da çok kısa süreli olur saman alevi gibi sönüp gider.

Spor yaptığım zaman kafamda kendimle konuştuğumdan, geçmiş olayları veya gelecekte yapacağım şeyleri falan kurguladığımdan zamanın nasıl geçtiğini farketmiyorum. Bazen bir bakıyorum hava kararmış, kulağımda kulaklık var müzik çalıyor ama farkında bile değilim ne çaldığından...
İlgili ve bilgili olmak suç mu :) Hürmetler

Üst Alt