Unutulmayan Mallıklar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Unutulmayan Mallıklar

Cevap: Unutulmayan Mallıklar

Polis okulundayken yurtta can sıkıntısı işte çömezlerden biri duştayken 20 saniyeden daha fazla bir süre duşakabinin üstünden biber gazı sıkmıştım . Sadece banyo değil tüm yurt binası karışmıştı . Ama hiçbir şeyden habersiz o masum çocuk az daha kusarak ölecekti. Niye yaptım blmiyorum ama o halini gördükten sonra ondan daha kötü hissettim , kardeşim burayı okuyorsan o densiz bendim . Umarım hakkını helal edersin :sad007:

Bornova'da Ooze Venue'de Ogün Sanlısoy konserinde kafa sallarken arkamda bira içen kızın şişesinin altına kafamla vurdum. Şişe kızın ağzına girdi. Erkek arkadaşı boğazıma yapıştı. Yanımdaki arkadaşlar erkek arkadaşına yapıştı. Olay tatlıya bağlandı :D

Nerde eski Ooze'ler. Ooze'nin o eski yerini hiçbir yere değişmem...

Ben de bir kızın üstüne bira dökmüştüm terastan ama esas Ooze'de... Ooze Venue beni bozar :D

[GG]Bir akşam alkol aldıktan sonra, yolda arkadaşıma arabayı durdurtup çam ağacının dibine rüzgara karşı kusmuştum. Tabi ertesi sabah annem bu pantolonun paçaları ne demişti :)[/GG]

işten eve geldim birgün anahtarı kapıya takmışım açmadan telefon çaldı gir içeri oyle bak dimi yok hemen açtım telefonu arkadaş aramış oturdum kapının önünde merdivene baya konuştuk sonra elim cebime gitti anahtar yok eyvah dedim kapıda kaldık hemen çilingir çağırdım, sonra dışarı çıktım sigara içtim bir iki tane çilingir geldi anahtarla kapıyı açtı gitti. muhtemelen sallıdığıma kanaat getireceksiniz ama ben yinede sorayım sizce o kadar zaman içinde nasıl kapıya bakıp anahtarı görmemiş olabilirim cidden soruyorum bunu ?(ismimle ilgili dalga geçilmemesi rica olunur)

staj yaparken barda siparişleri karıştırıp yanlış masalara verdim sonra düzelteyım derken iyice içine ettım :) 3 4 masa aynı anda gülmüştü :)

Fena acıkmışım, annemler de evde yoktu o gün. Eve gelince aç karnı bastırmak için buzdolabından bir şeyler atıştırdım. İçeri geçtim oturdum ki telefonun olmadığını farkettim. Ara tara bulamadım. Dışarı çıktım bir umut, geldiğim yollara baktım yok. Kan ter içinde, söve dövüne, eve döndüm. Soğuk su için dolabı açtım ki evet telefon buzdolabındaydı.

[GG]6-7 sene önce sanırım, Alsancak'da Therion konserinde yine kafa sallarken bu sefer önümdeki kızın kafasına burnum çarpmıştı. Avucum kan dolmuştu. 2 şarkıyı kaçırdım.. Ama sonra azimle konseri bitirdim.[/GG]

bu yazılanlar gerçektir ...> işten eve geldim birgün anahtarı kapıya takmışım açmadan telefon çaldı gir içeri oyle bak dimi yok hemen açtım telefonu arkadaş aramış oturdum kapının önünde merdivene baya konuştuk sonra elim cebime gitti anahtar yok eyvah dedim kapıda kaldık hemen çilingir çağırdım, sonra dışarı çıktım sigara içtim bir iki tane çilingir geldi anahtarla kapıyı açtı gitti. muhtemelen sallıdığıma kanaat getireceksiniz ama ben yinede sorayım sizce o kadar zaman içinde nasıl kapıya bakıp anahtarı görmemiş olabilirim cidden soruyorum bunu ?(ismimle ilgili dalga geçilmemesi rica olunur)

Çilingir para aldı mı peki?

bilmiyorum paylasilmismiydi ama bu var

[video=youtube;BheVgGBf6aU]https://www.youtube.com/watch?v=BheVgGBf6aU[/video]

:sad007:

[GG]2-3 ay kadar önce. Hanım işten döndü ve kapıyı çaldı. Kapıyı Ümit Besen'in efsane şarkısının sözleriyle açtım. Yine mi sen, yine mi sen, ne istiyorsun benden, herşeyimi aldın zaten....... Ters ters baktı tabi :D[/GG]

5. Sınıfta teneffüste arkadaşlar kimin çişi daha fazla yukarıya çıkıyor diye yarışma yapıyorlardı. Orada onlara uymadım fakat içimden de acaba ben ne kadar yukarıya işeyebilirim diye merak ediyordum. Kalktım evde kimse yokken tuvalette bir deneyeyim dedim. O zaman klozet falan nerde. Neyse yukarı yukarı derken, üstüm başım ıslandı gitti.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Geçen sene okula giderken bir ayağıma kendi ayakkabımı,diğer ayağıma kardeşimin ayakkabısını giyerek gitmişim.Enteresandır kimse fark etmedi çok benziyorlar.Bende dönerken fark ettim.Birinin bağcıklarının orada Nayk yok o kadar.

18-19 yaşındayken rasgele telefonla birilerini arayıp yarışma düzenlerdim, sorular falan sorardım araba,buzdolabı,çamaşır makinesi falan kazanacaklarını sanırlardı eğlenirdim öyle kendi kendime, sonra bigün bi Teyze çıktı telefona yine yalandan sorular falan filan sordum en sonundada buzdolabı kazandınız dedim, kadın başladı ağlamaya çok ihtiyacım vardı maddi imkanım yok sizden Allah razı olsun falan dedi, ben işte o zaman nasıl bi öküzlük yaptığımı farkettim, içim içimi yedi Allahtan telefon tüm aramaları kaydediyodu böylece yeniden ulaşabildim o numaraya ve konuyu babama açtım, tabi açar açmaz tokadı yedim, ve o teyzeye hakkaten'de buzdolabı yollamıştık o gün bugündür kimsenin hayaliyle oynamamaya çok dikkat ederim

sonra bazen kupada çayı yarım içip içine kül izmarit atıp sonra attığımı unutup içtiğim olmuştur hemde iki üçsefer :eek: dahada atmıyom

8.sınıfa giderken ilk iki ders bedendi.Normal spor kıyafetlerimle gitmiştim.Ders bitince okul kıyafetlerimi giymek için soyunma odasına gittim.Birde ne göreyim okul gömleği yerine babamın gömleğini almışım çok kötü dalga konusu olmuştum.

Üst Alt