Unutulmaz Atari Oyunları


King Of Fighters serisini oynadım hatta eskiden oyuncuların ne dediğini gizli takımları cıkarmayı hepsini ogrenmiştim, en son filmini izleyince hatırladım oyunu İori favorimdi tabiki 96 da azmışını alırdım hepVirtua Striker buda en iyi oynadıgım oyunlardı Edirnede atarideki bütün rekorları bendeydi :)Tekken, Street fighter Plus, Double Dragon, Vandetta, Pang diğer favori oyunlarımdı.
 
Cevap: Unutulmaz atari oyunlarıTomb Raider

Tekken

Fifa 99

Crash Bandicoot

Metal Gear Solid

Driver

... ve daha niceleri(chipli) Playstation 1 gibisi yoktu :eek: Güzel yillardi, Galatasaray'in banko CL'de oynadigi zamanlardi...
 
Cevap: Unutulmaz atari oyunlarıTank1990Asp10-1.png
 
Cevap: Unutulmaz atari oyunlarınerede şimdi o polifonik müzikleri ile gece gece psikopata bağlatan arcade oyunları :)snow brossdarkwing duckcontraadventure islandpower rangershaggardouble dragonhala pcden oynarım zaman zaman :)
 
Cevap: Unutulmaz atari oyunlarıHaggar'ı bizde az oynamazdık. Super Mario Bros 3 vardı, onu da bayağı oynardım. Bir sürü oyun var aklıma gelmiyor şu an. :)
 
Cevap: Unutulmaz atari oyunlarıKing Of Fighters serisini oynadım hatta eskiden oyuncuların ne dediğini gizli takımları cıkarmayı hepsini ogrenmiştim, en son filmini izleyince hatırladım oyunu İori favorimdi tabiki 96 da azmışını alırdım hepVirtua Striker buda en iyi oynadıgım oyunlardı Edirnede atarideki bütün rekorları bendeydi :)Tekken, Street fighter Plus, Double Dragon, Vandetta, Pang diğer favori oyunlarımdı.Seçkin Yuri'nin azmışı 96 da değil 97 de vardı:) Hala oynarım.
 
Cevap: Unutulmaz atari oyunlarıUlan ne oyunlardı be millet yazdıkça aklıma geliyor.Yaşımın küçüküğünden midir ilk atariye başladığımızdanmıdır artık o aldığım zevki şimdiki ps3 oyunlarından almıyorum.
 
Cevap: Unutulmaz atari oyunlarıgoal 3 ün dövüş versiyonu vardı 4 kişi 2 kişi rakip diğer 2 sen ve arkadaşın şimdi olsa gene oynarım
 
Cevap: Unutulmaz atari oyunlarıSeçkin Yuri'nin azmışı 96 da değil 97 de vardı:) Hala oynarım.Aynen karıstırmısım bende oynuyorum bi ara fırsat olsada multı yapsak :) asagı yukarı asagı yukarı kısa tekme yumuruk cıkıyordu sanırsam Leonada saga sola saga sola buyuk tekme yumruktu dıger azmıs takımda yukarı saga asagı sola 2 defa tarzı bıseydı, 96 oynamıyorum ama artık favorım 98 ile 2002Neo geo nun butun oyunları var bende ama atari salonlarında daha rahat kollarla burda zevkı cıkmıyor bundan 10 yıl once atariden cıkmazdım valla :)
 
Cevap: Unutulmaz atari oyunlarıİori Yagami[video=youtube;PceWSBxEXWw]https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=PceWSBxEXWw[/video]
 
Üst Alt