Unutulmaz Atari Oyunları | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Unutulmaz Atari Oyunları

King Of Fighters serisini oynadım hatta eskiden oyuncuların ne dediğini gizli takımları cıkarmayı hepsini ogrenmiştim, en son filmini izleyince hatırladım oyunu İori favorimdi tabiki 96 da azmışını alırdım hep

Virtua Striker buda en iyi oynadıgım oyunlardı Edirnede atarideki bütün rekorları bendeydi :)

Tekken, Street fighter Plus, Double Dragon, Vandetta, Pang diğer favori oyunlarımdı.

Cevap: Unutulmaz atari oyunları

Tomb Raider

Tekken

Fifa 99

Crash Bandicoot

Metal Gear Solid

Driver

... ve daha niceleri

(chipli) Playstation 1 gibisi yoktu :eek: Güzel yillardi, Galatasaray'in banko CL'de oynadigi zamanlardi...

Tank1990Asp10-1.png

nerede şimdi o polifonik müzikleri ile gece gece psikopata bağlatan arcade oyunları :)

snow bross

darkwing duck

contra

adventure island

power rangers

haggar

double dragon

hala pcden oynarım zaman zaman :)

Haggar'ı bizde az oynamazdık. Super Mario Bros 3 vardı, onu da bayağı oynardım. Bir sürü oyun var aklıma gelmiyor şu an. :)

King Of Fighters serisini oynadım hatta eskiden oyuncuların ne dediğini gizli takımları cıkarmayı hepsini ogrenmiştim, en son filmini izleyince hatırladım oyunu İori favorimdi tabiki 96 da azmışını alırdım hep

Virtua Striker buda en iyi oynadıgım oyunlardı Edirnede atarideki bütün rekorları bendeydi :)

Tekken, Street fighter Plus, Double Dragon, Vandetta, Pang diğer favori oyunlarımdı.

Seçkin Yuri'nin azmışı 96 da değil 97 de vardı:) Hala oynarım.

Ulan ne oyunlardı be millet yazdıkça aklıma geliyor.

Yaşımın küçüküğünden midir ilk atariye başladığımızdanmıdır artık o aldığım zevki şimdiki ps3 oyunlarından almıyorum.

goal 3 ün dövüş versiyonu vardı 4 kişi 2 kişi rakip diğer 2 sen ve arkadaşın şimdi olsa gene oynarım

Seçkin Yuri'nin azmışı 96 da değil 97 de vardı:) Hala oynarım.

Aynen karıstırmısım bende oynuyorum bi ara fırsat olsada multı yapsak :) asagı yukarı asagı yukarı kısa tekme yumuruk cıkıyordu sanırsam Leonada saga sola saga sola buyuk tekme yumruktu dıger azmıs takımda yukarı saga asagı sola 2 defa tarzı bıseydı, 96 oynamıyorum ama artık favorım 98 ile 2002

Neo geo nun butun oyunları var bende ama atari salonlarında daha rahat kollarla burda zevkı cıkmıyor bundan 10 yıl once atariden cıkmazdım valla :)

İori Yagami

[video=youtube;PceWSBxEXWw]https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=PceWSBxEXWw[/video]

Üst Alt