Unutulmaz Futbolcu Performansları | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
B_Q6iZJWkAAF2EF.jpg

Bu başlık altında bundan böyle Galatasaray başta olmak üzere oynadığı oyun ile maçı kazandıran futbolcuların unutulmaz performansları hakkında konuşabilir ve paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

NOT: Video ve resimler ile performansları herkes ile paylaşabilirsiniz daha iyi olur. Ama burada Lig Tv videoları olmamasına özen göstermenizi rica ederiz.

Bi mac var aklimda. Dortmund-Kaiserslautern. 3:3 bitmisti. Halil Altintop 3 gol atmisti, bir de Dortmund da Ebi Smolarek 3 gol atmisti.

Traş makinası çekimi sanırım görüntüler ama stadta canlı şahit olduğum bu Sabri golünü asla unutamam.
Maçı golün atıldığı kale arkasında izledim. Maç 2-1 öndeyiz ama Bursa üzerimize geliyor. Son anlar. Bursa frikik kullanıyor. Bir anda topu kapan Sabri öyle bir depar atıyor ki inanılmaz.
Sonunda da golü atıyor. Goldeki zeka ve becerisi de Sabri'ye yakışmayacak kadar güzel :red:

https://www.youtube.com/watch?v=ThfJxPr_9yA

Bruma'nın geçen seneki Rize maçı unutulmaz performanslara girebilir bence.yakın tarihte bi maçta bu kadar takımı sürükleyen bi oyuncu olmamıştı.geçmişten ilk aklıma gelenler Liverpool deplasmanında ve Türkiye kupası finalinde fener'e 5 attığımız maçtaki Mondragon'un efsane performansı,Jardel'in Erzurumspor'a 5 tane atması,yine yakın tarihten Drogba'nın Mersin maçı performansı,Hakan Şükür'ün İstanbuldaki Mallorca maçındaki inanılmaz beceriksiz peformansı :D Beşiktaş'ın son şampiyon olduğu sene Ali Sami Yen stadında 4-2 yendiğimiz maçta Lincoln'ün performansı vb. O kadar çok var ki akla gelmiyo hemen.

Jardel 5 tane gol atmisti bir lig macinda.

Benim ilk defa Ali Sami Yen e gittiğim maç, Jardel in de Galatasaray forması ile ilk maçı. Galatasaray 7 Erzurum 0 Jardel 5 Hagi 2 gol atmıştı. Maçla ilgili hatırladığım tek kötü şey Emre Beleşoğlu da çok iyi oynamıştı.
Vay arkadaş Jardel gibi adamı nasıl kaçırdı bizim yerli lobisi.

Benim ilk defa Ali Sami Yen e gittiğim maç, Jardel in de Galatasaray forması ile ilk maçı. Galatasaray 7 Erzurum 0 Jardel 5 Hagi 2 gol atmıştı. Maçla ilgili hatırladığım tek kötü şey Emre Beleşoğlu da çok iyi oynamıştı.
Vay arkadaş Jardel gibi adamı nasıl kaçırdı bizim yerli lobisi.
Adam gol atmak icin dogmus hazirlik maclarinda pek iyi degildi basin tabi hemen bombaliyordu.
Adam mi bu maclar önemli degil siz beni resmi maclar da esas göreceksiniz diye cevabi vardi.
O zaman.

Üst Alt