unutulmaz spiker replikleri - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Unutulmaz Spiker Replikleri

Emre Tilev: Ne güzel pas Guiza Guiza Guizaaaaaaaa Guizaa Guizaaa direkten döndü. Allaaah'ıııım nası kaçar nası kaçar ? 7.32 2.44 kale bi Guiza var başka kimse yok. Bide Guiza'nın nefesi var üflese ağlarda ama top direkte.

:D :D :D

bu yavuzun yanındaki adam yavuzdan daha yetenekli spikerlik konusunda taklit konusunda ocak ayında bir bilgisayar dükkanında görmüşdüm bu adamı inanmamışdım hatta ilk daha sonra adam bi maç anllatı film koptu zaten:D:D

Digitürk Yavuzun Yanındaki Bu adamı Transfer Etsin. Zaten ruhsuz anlatıyorlar bari komedi olurda millet güler :D

ertem şener ''barsenal'' dedi dün akşam.

arshavin in moda tasarımcılığından girdi fabregas ın babasından çıktı arada birde henry nin mesajları okudu ne diyim bilmemki yeni bir ilker yasin doğuyor

ertem şener ''barsenal'' dedi dün akşam.

arshavin in moda tasarımcılığından girdi fabregas ın babasından çıktı arada birde henry nin mesajları okudu ne diyim bilmemki yeni bir ilker yasin doğuyor

ilker yasinle asla kıyaslanamaz ya bu hiç değilse güldürüyor ya da kendine küfrettiriyor bi kaç birşey öğretiyor futbolla alakasız da olsa :D ama öbürü resmen uyutuyor maçtan soğutuyor

Ümit Aktan (FC Sion-Galatasaray)

"Yapma Arif, ne gereksiz bir hareket bu, böylesine önemli bir maçta, ah Arif ah, hakem kırmızı kartını çıkardı sayın seyirciler, 10 kişi kaldık"

Bir 5-10 dakika Arife saydırmaya devam eder.

"Top şimdi Hakan Ünsal' da, ileriye doğru oynuyor, Arif topu aldı ????!!!!!!!"

"................................................................................................"

"Sayıyorum, sayıyorum Galatasaray 11 kişi çıkıyor sayın seyirciler, allah allah, sayıyorum, sayıyorum rakipte 1 kişi eksik"

Beni kopartan da budur.

ertem şener benım hoşuma gidiyo evranın kardeş sayısnı söylemesi benım için no pırablım ama bazen çok mallaşıyo o ayrı

fabregas'ın babası benficada da oynamamış, henüz ölmemişte :):)

ertem şener wikipediadan alıyormuş bu eşsiz bilgileri. ama fabregas hakkındakiler gerçek dışıymış.

Spor spikeri Ertem Şener, Arsenalli oyuncu Fabregas’ın babasını önce Benfica’da futbol oynattı. Ardından da öldüğünü söyledi. Ama gerçek öyle değildi. Londra’da oynanan Arsenal-Barcelona maçını Star tv’de Ertem Şener anlattı. Her zaman olduğu gibi yine maç sırasında bilgi vermeye başlayan Şener, Arsenal’in yıldız oyuncusu Cesc Fabregas hakkında ilginç notlar iletti: Şener, İspanyol oyuncunun babasının Benfica’da kalecilik yaptığını daha sonra da öldüğünü söyledi.

Fakat Fabregas’ın babası ne Benfica’da top oynadı, ne de öldü.

Ertem Şener Wikipedia’nın hatasına ortak oldu. Maç anlatırken, oyuncular hakkında fazla detaylı bilgi vermesi ile tanınan ünlü spiker Fabregas’la ilgili Wikipedia’dan aldığı yanlış bilginin kurbanı oldu. İşte Wikipedia’nın Fabregas’la ilgili Türkçe sayfası:

Cesc Fàbregas - Vikipedi

Sayfada Fabregas’ın babasının Benfica’da oynayan İker Fabregas olduğu yazıyor. Ertem Şener’de maçta aynen böyle söyledi. Ama Dünya üzerinde İker Fabregas diye biri olmadığı internette biraz araştırma yapılınca ortaya çıkıyor. Ayrıca Benfica’da böyle bir oyuncu olmadığı kulübün resmi sitesinden de görülebiliyor.

Fabregas’ın babasının ölüm durumuna gelince… Eğer Fabregas’ın babası ölmüş olsaydı, Arsenal – Barcelona maçından bir gün önce İngiliz medyasına “oğlum Barcelona maçında hazır şekilde oynayacak” diye beyanat vermezdi.

İşte Fabregas’ın babasının İngiliz Gazetelerine verdiği demeçler:

Sky Sports | Football News | Premier League | Arsenal | Fabregas set to face Barca

Fabregas joy for Gunners | The Sun |Sport|Football

Dad says Arsenal captain Cesc will be fit for Barcelona | Premiership News | tribalfootball.com

Ertem Şener daha önce de, bir maç anlatımı sırasında Ekşi sözlük ve benzeri sitelerden aldığı yanlış bilgileri yayında aktarmıştı.

Yıllar önce Barcelona kalecisi Victor Valdes’in bir İspanyol gazetesine verdiği röportajda Rüştü’yü örnek aldığını söylemişti. Ancak bu röportaj Ekşi sözlükteki yazarların Şener’e oyunundan başka bir şey değildi. Şener yine aynı hayata düşmüş oldu.

Bu kez Fabregas’ın babasını öldürdü !

"www.medyakafe.com"dan alıntıdır

Ümit Aktan (FC Sion-Galatasaray)

"Yapma Arif, ne gereksiz bir hareket bu, böylesine önemli bir maçta, ah Arif ah, hakem kırmızı kartını çıkardı sayın seyirciler, 10 kişi kaldık"

Bir 5-10 dakika Arife saydırmaya devam eder.

"Top şimdi Hakan Ünsal' da, ileriye doğru oynuyor, Arif topu aldı ????!!!!!!!"

"................................................................................................"

"Sayıyorum, sayıyorum Galatasaray 11 kişi çıkıyor sayın seyirciler, allah allah, sayıyorum, sayıyorum rakipte 1 kişi eksik"

Beni kopartan da budur.

:D:D:D:kupa:

[video=youtube;DCL5SMCaDs8]https://www.youtube.com/watch?v=DCL5SMCaDs8[/video]

'' Hakan Ünsal top sol ayağında, gelişine vuruyor nefis bir goooool ! '' Sabri Ugan heyecandan '' gelişine vuruyor '' diyor. :D

birde hatırlarmısınız bilmiyorum bu dünya kupasında erdoğan arıkan top auta çıktı ama 3 saniye içinde bunları söyledi 'taç korner aut' :D

Üst Alt