Ürün İnceleme ve Yorumları | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ürün İnceleme ve Yorumları

Bu başlık altında satın aldığınız elektronik , mekanik yada paylaşmaya değer herhangi bir ürünün şahsi incelemesini ister metin ister video şeklinde paylaşabilirsiniz.

* * *

Henüz elime geçti , IPTV ve film/dizi odaklı bir incelemesini yakında paylaşacağım..

9mW36Z.jpg

Apple tv ile ilgili bir bilgi vereyim.

Uzun dönem android box kullanıcısı olarak , Kodi kullanımı , HD seslerin kayıpsız aktarımı ve torrent performansı açısından android boxlar her daim apple tvye göre üstün olmuşlardır.

Ancak apple tv'ye ne zaman jailbreak gelirse o zaman potansiyellerini aşıyorlar.Eski sürümlerin jailbreak'i var diye biliyorum ancak henüz 4k modeline çıkmadı.

Neden satın aldınız diye soracak olursanız , incelemede bahsedeceğim bir takım ek uygulamalar ile artık apple tv 4k'ya da kodi , popcorntime ve ip tv kurabiliyoruz.

Şu an tek eksik dijitürk o da olsa komple bir cihaz olacak.

Bahsettiğim özelliklerin performansını inceleyip paylaşacağım , ayrıca konuyla ilgili detaylı inceleme ve rehber konularını da ekleyeceğim ( DH'den )

Apple tv ile ilgili bir bilgi vereyim.

Uzun dönem android box kullanıcısı olarak , Kodi kullanımı , HD seslerin kayıpsız aktarımı ve torrent performansı açısından android boxlar her daim apple tvye göre üstün olmuşlardır.

Ancak apple tv'ye ne zaman jailbreak gelirse o zaman potansiyellerini aşıyorlar.Eski sürümlerin jailbreak'i var diye biliyorum ancak henüz 4k modeline çıkmadı.

Neden satın aldınız diye soracak olursanız , incelemede bahsedeceğim bir takım ek uygulamalar ile artık apple tv 4k'ya da kodi , popcorntime ve ip tv kurabiliyoruz.

Şu an tek eksik dijitürk o da olsa komple bir cihaz olacak.

Bahsettiğim özelliklerin performansını inceleyip paylaşacağım , ayrıca konuyla ilgili detaylı inceleme ve rehber konularını da ekleyeceğim ( DH'den )
Denemedim ama Airplay üzerinden Digitürk mümkün diye biliyorum, Digiplay aboneligi var ise tabii.

Valla helal olsun. Teknolojiyi yakından takip eden insanlara hayranım. Ben alırım televizyonu basarım kumandaya çalışsın. Onu al. bunu bağla. şunu salla vs. bana çok yorucu geliyor.

Apple Tv aldın Melih Peker bunun size ekstra faydası nedir? Neden almalıyız? Yanıtlarsanız sevinirim.

xq8byybl.jpg

dün bunlari aldim ben
hayatimda kullandigim en rahat ve en konforlu kulakliklar bunlar
noise canceling cok iyi calisiyor
distan gelen rahatsiz edici gürültüyü en aza indiriyor
gözlük takanlar icin de ideal
ben rahat 12 saat kullanmisimdir herhalde simdiye kadar ve bir kere bile rahatsiz etmedi beni
almadan önce baya inceleme vidyosu izlemistim ve herkes bu kulakliklari öneriyordu
neden böyle yaptiklarini hemen anladim takar takmaz

xq8byybl.jpg

dün bunlari aldim ben
hayatimda kullandigim en rahat ve en konforlu kulakliklar bunlar
noise canceling cok iyi calisiyor
distan gelen rahatsiz edici gürültüyü en aza indiriyor
gözlük takanlar icin de ideal
ben rahat 12 saat kullanmisimdir herhalde simdiye kadar ve bir kere bile rahatsiz etmedi beni
almadan önce baya inceleme vidyosu izlemistim ve herkes bu kulakliklari öneriyordu
neden böyle yaptiklarini hemen anladim takar takmaz

Hayırlı olsun. Nereden ne kadara temin ettin? Muazzam bir ürüne benziyor.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hayırlı olsun. Nereden ne kadara temin ettin? Muazzam bir ürüne benziyor.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

eyvallah haci
dün dortmunda gitmistim
orada bosenin kendi dükkani var oradan 280 euroya aldim
dünden beri cikarasim gelmiyor
kisik seste müzik dinledigim halde disardan gelen sesleri duymuyorum
cok sakin la

bizim burada otoban köprüsü var
orada da denedim dün ve arabalarin sesini ciddi derecede bastirdi
eger aglayan cocuk sesini de bu sekilde bastirabilirse mükemmel bir ebeveyn aksesuari olabilir :asd:

Üst Alt