US Tour | Barcelona 1-2 M.United | 31 Temmuz | Maç Sonucu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

US Tour | Barcelona 1-2 M.United | 31 Temmuz | Maç Sonucu

Cevap: US Tour | Barcelona 1-2 M.United | 31 Temmuz | Maç Sonucu

Barca'nın a2 takımının gücünüde gördük manu ilk 11'i karşısında :) :)

Sarp > Hagi o zaman :ssss

Ne alakası var arkadaşım? Aynı mevkinin oyuncuları mı? Allah Allah adamın tepesinin tasını attırıyorsunuz vallahi.

Okan'a şu konuda katılıyorum, Servet'in fizik gücü Popescu'dan daha iyi. Servet'te de bir Avrupa Birliği pasaportu olsa nerelere giderdi.

Ne alakası var arkadaşım? Aynı mevkinin oyuncuları mı? Allah Allah adamın tepesinin tasını attırıyorsunuz vallahi.

Okan'a şu konuda katılıyorum, Servet'in fizik gücü Popescu'dan daha iyi. Servet'te de bir Avrupa Birliği pasaportu olsa nerelere giderdi.

Bence Servet daha iyi hava toplarında. Servet 'A' olsun, Popescu 'B';

Hız: Eşit

Hava Topu: A

Top tekniği: Eşit

Saha görüşü: Eşit

Takımı Ateşleme: A

Sümük gücü: B

Fedakarlık: A

Azim: A

Takım oyunu: Eşit

Yabancı Dil: A

Rumence: B

KARİZMA: AAAAAAAAAAAAa

Bu durumda A>B. Yani Servet > Popescu.

@ hakkı

Arkadaşım adam iyi çalışabilmek adına orucu aksatıyor. Pope anca yatsın.

Bence Servet daha iyi hava toplarında. Servet 'A' olsun, Popescu 'B';

Hız: Eşit

Hava Topu: A

Top tekniği: Eşit

Saha görüşü: Eşit

Takımı Ateşleme: A

Sümük gücü: B

Fedakarlık: A

Azim: A

Takım oyunu: Eşit

Yabancı Dil: A

Rumence: B

KARİZMA: AAAAAAAAAAAAa

Bu durumda A>B. Yani Servet > Popescu.

@ hakkı

Arkadaşım adam iyi çalışabilmek adına orucu aksatıyor. Pope anca yatsın.

Herhangi bir mekanda Servet'in adını veriyoruz direk VIP. Popescu'da var mı böyle bir olay? Bence yoktur.

Servet Cetin kalpsiz bir adamdır yigeni arkadasım kalecidir hic sahip cıkmıyo adama. :ays:

Olum biz Popescu'nun adini verdikmi direk elimize sampanya verip masamiza kari kiz getiriyorlar. Bu Servet'te yok iste.

Olum biz Popescu'nun adini verdikmi direk elimize sampanya verip masamiza kari kiz getiriyorlar. Bu Servet'te yok iste.

Servet'in adını verdiğimizde masaya değil direk eve getiriyorlar çünkü Hakkı. Yanlış yola girmişsin sen kardeş. Kate Upton'ın kendisi Servet hakkında 5 Mayıs 2011 akşamı Supper'da "İnanılmaz karizmatik, bütün gece ayıboğan servet diye haykırmak istiyorum" demişti.

Manu tv'den seyrettim bu maçı, maçtan sonra genç sarı kafa bir oyuncuyla röportaj yapıyorlardı. İsmi şimdi aklımda değil.

Barcelona forması giymişti çocuk hani her zamanki maçtan sonra forma takası ritüelleri falan filan.

Çocuğun boyu da zaten kısaydı bir de Barça forması gözükmesin diye sadece boyundan aldılar çocuğu, yarım yarım yardı beni o görüntü.

Keşke caps alsaydım.

Nasreddin Hoca'ya sormuşlar hoca Barça dünyanın en büyük takımı mı?.Hoca da hayır futbolla 5 yıldan fazla ilgileniyorum demiş efendim.Saygılar.

Barca oynadı, Manu kazandı. Manu çoluk çocuğu bulunca fırsatı kaçırmadı.

Üst Alt