Üyelerimizden eleştriler | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üyelerimizden eleştriler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sozum dun beni haksiz yere cezalandiran yetkili kisiye.

Dun Transfer Nöbeti basligi altinda fikirlerimi belirtiyordum,ta ki ismi lazim degil,bilen biliyor,ne oldugunu anlayamadigim bir canli turu bana laf sokmaya basladi.Soz de ben kus musum.Tabi kus derken bjkyi mi,fbyi mi kastediyor anlayamadim.Neyse,farketmez.Ben Galatasarayliyim,kimseye de bir sey ispat zorunlulugum yok.Lakin bu tur devamli kus muhabbeti yapinca ben de cok sinirlendim ve kendisine sovmek yerine kibarca ordek dedim.Bu canli turu bana kus derken iyi,ben ona ordek demisim cok mu? Neyse,mesajlarini da sikayet ettim,ama o da ne?? Bir baktim ki bana ceza gelmis,Transfer Nöbeti basligina giremiyorum,suan hala da giremiyorum.Sonra kendi kendime kizdim madem bana ceza verceklerdi,bari deyseydi,dumduz giydirseydim keske dedim.

Bana kus demesini de su mesajlarimi gostererek hakli gosteriyor.Mesela dedim ki ceyhun kotu oyuncu,drogba mumkun degil bize gelmez,gokhan zana uste para verse bu formayi vermem.Belki baska seyler de yazmisimdir.Simdi arkadaslar sirf bu mesajlarim yuzunden ben neden baska takimli oluyorum?Sanirim akli selim olan cogu Galatasarayli yukardaki mesajlarima katilir.

Kisacasi beni cezalandiran her kimse onu birazcik adalete,mertlige davet ediyorum.

Ben forumda yeniyim diye,veya mesajlarim hosuna gitmedi diye bana ceza vermek adalet mi?

Boyle adaletsizlige devam ederseniz korler sagirlar birbirini agirlar seklinde,kendi aranizda,seviyesiz bir sekilde takilirsiniz.

Cunku adaletin olmadigi bir yerde pozitif hic bir sey olmaz.

Haksiz olsam zoruma gitmez ama hakliyim.

Konuyu da eger yanlis yere actiysam yerini degistirirsiniz,komple silmeyin de...

Kendinize iyi bakin...

İmla hatasını yapanları uyarınca ceza mı alıyoruz?

Bugün 2 kere konulara girememe cezası aldım.

İkisinde de "Forum kurallarına aykırı bir mesaj gönderdiğiniz için bu konuya girişiniz engellenmiştir. " sebep gösterildi.

Hem "imla kurallarına uyalım" denip hem de uyaranlara ceza veriyorsunuz.

Bu nasıl ironidir?

Ben cezalarımın kaldırılmasını istiyorum.

Cevap: İmla hatasını yapanları uyarınca ceza mı alıyoruz?

Rahatsız olduğunuz mesajı raporlayın.Başka bir üyeyi rahatsız etme gibi bir yetkiniz yok.Şikayet için de ticket açabilirisiz.

Cevap: İmla hatasını yapanları uyarınca ceza mı alıyoruz?

Altan Can@

Raporlayarak uyarman daha iyi olur. Başka türlü sorun oluyor. Gereksiz yere tartışma çıkıyor.

Cevap: siteye reklam alırken dikkat !!!

O reklamı getirip kendim koymadım arkadaşım. Google kodlarını yerleştiriyoruz Google kendisi gösteriyor, elimizde olan bir durum yok. Konu açmanı gerektirecek bir durum hiç yok, ticket açabilirsin.

Cevap: siteye reklam alırken dikkat !!!

Eğer ihbaretmeli.com bu tip reklamlar yayınlıyorsa, onu filtreye alalım.

Ne seviyesizlik, nasıl kabul etmiş google anlayamıyorum.

Nedir bu zihniyet?

Konuyu açıcak yer bulamadığım için buraya açıyorum.

Erzurumdaki olayla ilgili konunun kapatılma nedeni nedir? Şimdi bu yapılanın baskıcı zihniyetten, yobazlıktan vs. ne farkı var? İnsanlar istediği konuyu tartışamayacak mı? Terbiye sınırlarını aşana cezayı verirsin olur biter. O kadına saldıranlar tahammülsüz, yobaz ama milletin konuyu tartışmasını istemeyenler alim mi?

Cevap: Nedir bu zihniyet?

Konuyu açıcak yer bulamadığım için buraya açıyorum.

Erzurumdaki olayla ilgili konunun kapatılma nedeni nedir? Şimdi bu yapılanın baskıcı zihniyetten, yobazlıktan vs. ne farkı var? İnsanlar istediği konuyu tartışamayacak mı? Terbiye sınırlarını aşana cezayı verirsin olur biter. O kadına saldıranlar tahammülsüz, yobaz ama milletin konuyu tartışmasını istemeyenler alim mi?

O mevzunun bir futbol forumunda ne işi var? Git genel forumda tartış arkadaşım bu kadar istiyorsan.

O mevzunun bir futbol forumunda ne işi var? Git genel forumda tartış arkadaşım bu kadar istiyorsan.

Burası Galatasaraylıların bir araya geldiği bir forum. Sadece Galatasaray ile ilgili konuların konuşulduğu bir forum değil. Öyle olsaydı GScimbom Cafe , Multimedya gibi yan forumlar olmazdı arkadaşım.

Konuda sürekli tartışma-hakaret-küfür-konu dışına çıkmalar olduğu için kapatıldı. Bu tarz durumlarda konu açmak yerine ''Ticket'' açarsanız seviniriz.

Gönül ister ki burada Galatasaray dışında birşeyler de konuşabilelim.

Ekonomisinden, siyasetine, olan biten herşey hakkında yazabilelim fakat suyu kaçıranlar bizim bu ortamı sağlamamıza engel oluyorlar. Biri diğerine çıkıp, içemez kardeşim diyor, öbürü de ona karşına geçip yemek bile yerim diyor. Bizim milletin yapısında olan birşey sanki, tartışmayı dahi bilmemek...

İmam, cemaat ilişkisi biraz.

Biri ananın a der, diğeri çıkıp da şerefizler der..

Malesef başaramıyoruz bunu bu forumda.

Baskıcı zihniyet falan yok, bize işimizi öğretmeyin, bu tip şeylerin önüne ceza vererek geçemeyeceğimizi yüzbin kez tecrübe ettik, konunun amacının çok dışına çıktığı noktaya kadar izin veriyoruz ama karşılıklı sataşmalar başlayınca doğal olarak kapatıyoruz, durduk yere kimseye ceza vermenin lüzumu yok.

Arkadaşlar yanıt vermiş, adama gibi tartışmayı bilmediğimiz için bu konular bize lüks.

Not: Sırf senin düşüncelerine uygun davranmıyor diye forum yönetimi konu açarak eleştirmen şık değil. Derdin varsa ticket açmalıydın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt