Üyelerimizin Önerdiği Restoranlar ve Tadı Damaklarında Kalan Yemekleri - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üyelerimizin Önerdiği Restoranlar ve Tadı Damaklarında Kalan Yemekleri

Size balık sevenler çok salaş bir yer söyleyeceğim:

Rize Çayeli’ye yolunuz düşerse balıkçıların olduğu bir sokak var, yan yana 7-8 tane balıkçı var. Hem satıyorlar hem de tava(kızartma) yapıyorlar orada yiyebiliyorsunuz.

Mezgit yemelisiniz orada(Emin Balıkçılıktı sanırım ismi) Havyarıyla birlikte kızartıyorlar, inanılmaz bir lezzet.(Mezgitin 12 ay boyunca havyarı oluyor)

Ne Çanakkale’deki Lüfer, Ne İzmir’deki Çipura, ne herhangi bir yerdeki Levrek… Yediğim en güzel balık o benim.

Damak tatları tabiki farklılık gösterir ama çok iyiydi be.

Antep’te ne yenir dostlar nerede yenir iyi forumlar
Kusleme,lahmacun simit kebabı, baklava beyran,say say bitmez

Alkollü mekan Gar restoran olabilir. Alkolsüz ise Kuslemeci Mehmet Usta iyidir.Her ne kadar bozdu deseler de ben İmam Çağdaş halen beğenirim. Asiyan da iyidir. Antep'li değilim ama sık giderim. Bir de yöresel yemeklerin yapıldığı bir yer açılmıştı yuvarlama vs ama adıni unuttum

Kemeraltı-Numan Pide
Kemeraltı-Neşe Köfte
Kemeraltı- Kemer6 Balık

3ü'de salaş yerdir özellikle pide ve köfteci olan yerler ama bence çok iyi lezzete sahipler. Balık restaurantta alkol yok bilginize sonra gidince hayal kırıklığı olmasın ama bence Kemeraltı'nın en iyi balıkçısıdır.

Milas Adalılar Kebap

@Danyal Artemis

b9463a6fd6e974a2b79a69af7dc32dd7.jpg

bana adana deme
gümbette çukurova adana diye bi mekan var dün kelle içtim hala ağzıma geliyo tadı. normalde de terbiyeli içerim sevmem o et kokusunu. yokmuş abi çok iyi kemik suyuna yapıyoruz falan dedi çok kötüydü. arkadaş işkembe söyledi bitirmedi çorbayı ki çok sever. yolun düşerse gitme. batsın ipneler.

gözünü sevdiğimin malabadisi kapalıydı yoksa şaşmaz oraya giderim.

bana adana deme
gümbette çukurova adana diye bi mekan var dün kelle içtim hala ağzıma geliyo tadı. normalde de terbiyeli içerim sevmem o et kokusunu. yokmuş abi çok iyi kemik suyuna yapıyoruz falan dedi çok kötüydü. arkadaş işkembe söyledi bitirmedi çorbayı ki çok sever. yolun düşerse gitme. batsın ipneler.

:sick:

bana adana deme

ben kusucam şimdi offf:sick:

Kusleme,lahmacun simit kebabı, baklava beyran,say say bitmez

Alkollü mekan Gar restoran olabilir. Alkolsüz ise Kuslemeci Mehmet Usta iyidir.Her ne kadar bozdu deseler de ben İmam Çağdaş halen beğenirim. Asiyan da iyidir. Antep'li değilim ama sık giderim. Bir de yöresel yemeklerin yapıldığı bir yer açılmıştı yuvarlama vs ama adıni unuttum
Teşekkürler rtaş

bana adana deme

Damyal abimin nasıl psikolojisi bozulduysa adalıları adana okuyo.

Adalıları biliyorsundur diye etiketledim seni. Bodrumda yemek kültürü mü var sanki her yer leş. Tek sevdiğim tepecik döner onlarında kafa kırık

Manisa için bir öneri olarak Manisaspor kebapçısını söyleyebilirim. Manisa Kebabını leziz bulurum, Manisa'ya yolunuz düşer ise denemenizi tavsiye ederim :)

Üst Alt