Uykusuz Kalma Rekorun ¿ - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Uykusuz Kalma Rekorun ¿

Cevap: Uykusuz Kalma Rekorun ¿

4.5 gün falan nasıl uyumuyonuz lan, ben bir kere 1 günü biraz geçmiştim ondada kafayı bulmuş, sarhoş bi halim vardı.

benim rekorum 37 saat falan heralde ama o gün arkadaşlarla maç izlerken o ortamda uyuyakalmışım :)

Öğrenci evinde arkadaşlarla internet, okul , batak derken yaklaşık 60 saat kadar uyuyamıştık.

Son zamanlarda artık mal mal espirelere bile dakiklarca gülüyorduk :D

bir atasözü derki ne kadar içtiği ve ne kadar az uyuduğuyla övünen hala ergenlikten çıkamamıştır :D şaka şaka benim ki galiba 48 saatti.

Uykusuz kalma : 70 + saat. Bir kısmında araba kullanırken uyuduğumu ekleyeyim resmen 100km yol boyunca hiçbirşey hatırlamıyorum gözlerimi açtığımda kamyonun arkasında gö.üm gö.üm ilerliyordum :D Düğünüm zamanıydı. Kına gecesi-Düğün vs uyumayıp o yorgunlukla balayına gidip orda da oda rezervasyonunda sorun çıkıp akşama kadar beklemiştim.

Uyuma 26 saat. Uyanıp aynı gün 2 saat uyudum sanıp derse gitmiştim. Anfi boş herkes dersi ekmiş hoca kızacak diye kendi kendime kuruntuyla yarım saat boş amfide beklemiştim. Sonra arkadaşı arayıp gelin lan derse diyince olay ortaya çıkmıştı çaktırmadan lafı çevirmiştim :D

Amcamın vefatı sebebiyle, evde yurtdışından gelenler falan birçok kişi vardı. Yatacak yer yoktu gerçekten. Zaten yatacak halimde yoktu. Çarşamba günü memlekete geldim acı haberi aldığımda. Ailesi yurtdışında kaldığı için amcamın, acı haberi verememiştik, onlarda 1 günde ancak gelebildiler. Onlara haberi verecez falan derken, gömülme işlemleri, taziye ziyaretleri, sabaha kadar ağlamalar şu bu, 1 hafta uyumadım tek bir saniye bile. Üzüntüden uyuyamadım. Ama koridordaki duvarlar birbirine giriyordu, ekrana baktığımda yazılar dans ediyor, iki laptop varmış gibi görüyordum. Bir sonraki çarşamba Ankaraya döndüm, evime gittim, yattım. 2 saate uyandım. Tamamen dinlenmiş halde. Rüyamda da amcamı görmüştüm, herkese sarılıp veda ediyordu. En son bana gelip, üzülme, ben mutluyum burda olduğuma demişti. Uyandığımda ise odama bir güvercin girmiş yatağımın başına konmuştu. Sonra uçup gitti beni görünce. Hayal sandım ilk başta ama yüzümü yıkayıp geldiğimde yatağın başındaki güvercin pisliğini görünce gerçek olduğunu anladım :asd:

En uzun uyku rekorum ise 2 gece bir gündüz kesintisiz uyku. Jet-lag mıdır bi hadise var, uçaktan indim 5 saatlik uçuştan sonra, eve gidip akşam 7 gibi yattım. O gece uyudum, ertesi gün uyudum, ertesi günün gecesi uyudum, sabah 11 gibi annem uyandırdı.

Bir seferinde de sevgilimden ayrıldığımda 5 gün uykusuz kaldım, annemler zorla yatırmıştı. Uyuyamayıp 5 gündür uyuyamadığıma dair mesaj atmıştım sevgilime, üzülüp aradı, 1 saat konuştuk barışmıştık :asd: 7 ve 5 günlük rekorlarım var. Bu yüzden doktora gitmem gerektiğini düşünen birçokta yakın akraba ve arkadaşım var :asd:

geçen sene 3 kafadar liverpool maçı için antalyadan geldik tam 12 saatte 0 uyku : ) tüm günde ayaktaydım gece bindik otobüse tam istanbul'a geldiğimizde 24 saattir uyumamıştım tüm günde gezdik ve maçı izledik dönerken 36 saat etmişti 12 saat daha yol antalyaya gelene kadar öldük bittik tam 48 saat uyumamıştık içmememize rağmen sarhoş gibiydik felçtik yav 1 hafta kendime gelmek için yattım eve ayak bastığımda :D

hafta sonu cumartesi sabahı başlayan acil nöbetimden pazartesi sabahı çıkmıştım.o gün de eve giderken arkadaşımın trafik kazası geçirdiğini öğrenip yanına gittim pazartesi gecesi de onun yanında geçince salı günü öğlen saatlerinde uyuyabilmiştim.çarşamba akşamı uyandım :D yani doktora gitme biz de ayakta uyuyan yani yürüyen ölüleriz halinden anlarlar ama önemsemezler :D 80 saat civarı uyumamıştım.

Ulan bende geçen sezon sadece L'Pool maçı için Antalya'dan gelmiştim bu arada.

geçen sene 3 kafadar liverpool maçı için antalyadan geldik tam 12 saatte 0 uyku : ) tüm günde ayaktaydım gece bindik otobüse tam istanbul'a geldiğimizde 24 saattir uyumamıştım tüm günde gezdik ve maçı izledik dönerken 36 saat etmişti 12 saat daha yol antalyaya gelene kadar öldük bittik tam 48 saat uyumamıştık içmememize rağmen sarhoş gibiydik felçtik yav 1 hafta kendime gelmek için yattım eve ayak bastığımda :D

Pazar sabahi saat 11.00'de kalkmistim. Aksam saat 19.00'da otobus kalkiyordu Cek Cumhuriyetine.

Sabah 6.30 civari gelmistik uyumadan. Hotel'de yatak cok kotuydu, ortam cok iyidi, Pazartesi-Sali gecesi de uyumadik.

Sali'yi Carsamba'ya baglayan gece iyi hotel'deydik. Ozaman da 2 gibi yatmistim.

Zombie gibi geziyorduk, o ayri.

Üst Alt