Uykusuz Kalma Rekorun ¿ - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Uykusuz Kalma Rekorun ¿

Ben bu kadar süre hiç uyumadan durabileceğinize inanmıyorum hele 4 - 5 günler falan mantıksız.. Bu ancak 100 kişide 1 falan olacak bir olay çoğunuz arada 1-2 saat uyumuştur da ya saymaz ya da hatırlamazsınız

Ben bu kadar süre hiç uyumadan durabileceğinize inanmıyorum hele 4 - 5 günler falan mantıksız.. Bu ancak 100 kişide 1 falan olacak bir olay çoğunuz arada 1-2 saat uyumuştur da ya saymaz ya da hatırlamazsınız
Bu yaz psikolojik mıdır bilmem 8 9 gün hiç uyuyamadım. Hiç derken arada uyuyormuydum 1 2 saat hatırlamıyorum sanki hiç uyumuyorum hissediyordum uyku ilacı kullandım sonra

4 gün uyumamıştım. Midemi üşütmüştüm bir yaz ayında o da tüm vücuda vurmuştu her yerim inanılmaz derecesine ağrıyordu zaten en sonunda yüzüm falan şişmişti uykusuzluktan ve acı çekmekten.

Uni yıllarında 2-3 gün uyumadığım dönemler olmuştu.

Bol red bull... bol Justin tv yayınları ve ders çalışmam ile geçti.
Tavsiye etmem. Zararını bugün çekiyorum galiba.

Üniversitede final döneminde, 2 günü aşmışlığım var. Son sınavı da verdikten sonra, kampüste durağa kadar gidemeyip, bi ağacın dibinde çimlerde uyumuştum :D
Ben de aşmıştım 2 günü geçen sene final zamanında. Eve geldim bir de tek kalıyorum kimsede yok. Kahve yapayım uyumayım bari dedim, suyu koydum ocağa. Bari su kaynayana kadar yatakta yatıp telefonda takılayım dedim. Gözlerimi bir açtım 10 saat geçmiş. Ocak hala açık. Allahtan çaydanlık tutuşmamıştı da ev yanmadı :D

İhtisas zamanı üst üste 3 gün nöbet tuttuğum olmuştu aralıksız uykusuz kalmana imkan Yok tabi ama 80 saat full tempo çalıştığını düşün yarısından fazlası acilde ..

Aralıksız uykusuz kaldığım süre 40 saat vardır

Üst Alt