Uzay Haberleri ve Tartışma Konusu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Uzay Haberleri ve Tartışma Konusu

Ruhi Çenet ve Barış Özcan videosu izleyip profesörlük taslayacakları başlık dışına alabilir miyiz ?
Öncelikle selamun aleyküm Levent bey. Benden bahsetmediğinizi varsayıyorum zira peşinen okullu değiliz, işin popüler kısmındayız diye yukarıda bahsettiğiniz realiteyi adeta bir tokat gibi çarptım kendime ve gsc sakinlerine.

Öncelikle selamun aleyküm Levent bey. Benden bahsetmediğinizi varsayıyorum zira peşinen okullu değiliz, işin popüler kısmındayız diye yukarıda bahsettiğiniz realiteyi adeta bir tokat gibi çarptım kendime ve gsc sakinlerine.
Mehmetciğim yani elbette uzay insanı çeker. Bilinmezlik her daim insanoğlunun içini kemiren bir olgudur. Ama popüler kültürdeki bu şahsiyetleri dinleyip burada ahkam kesecek varsa yandık demektir. :D

Gökyüzü gerçekten çok enteresan.Kafamızı kaldırıp gördüğümüz yıldızlara en son teknoloji araçlarla bile yüzbinlerce yılda gidemiyoruz.

Gökyüzü gerçekten çok enteresan.Kafamızı kaldırıp gördüğümüz yıldızlara en son teknoloji araçlarla bile yüzbinlerce yılda gidemiyoruz.
En yakın yıldıza tahminen 75.000 yılda gidiyor Voyager1 yani yolun daha ısınma aşamasında ve bu araç tam 40 yıldır gidiyor. Daha geçen yıllarda Yıldızlar arası uzaya geçebildi. Varın siz düşünün boyutun ne kadar büyük olduğunu, bu daha en yakın yıldıza tahmini varış süresi, diğer galaksileri falan unutun.

Üst Alt