Uzayın Derinliklerinde Radyo Sinyali Tespit Edildi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Uzayın Derinliklerinde Radyo Sinyali Tespit Edildi

Aklımın almadığı şey; sonsuzluk. Evren sonsuzsa, sonsuz seçenek, olmalı ve gerçekleşmeli. Yani sonsuzlukta her şey mümkündür. Her bir olasılık. Ancak her olasılığın da sonsuz başlangıç seçeneği var. Yani sonsuzluk başlamadan bitiyor. Aramızda galaktik konseyin üyeleri var ise bir zahmet yardımcı olsun. Şu halimizle bir tasarım bir yazılım olduğumuzu düşünmek zor değil.

Gelen radyo sinyali ikinci mi değil mi bilmiyorum ama birincisi "wow" sinyali idi.
Matematiksel olarak sonsuzluk mümkündür ancak pratikte bu imkansız sayılabilir.

Aaa Ruhi Çenet deney yapmış. :)
:D Üstat Ruhi Çenet'in seri katillerle alakalı bir videosunu izlemiştim, ilk kez görmüştüm kanalını. Baya enteresan olaylar anlattı, dedim bu kadar olamaz. Ben hiçbir şeye hemen inanmam. Hikayelerini anlattığı isimleri tek tek araştırdım. Harbiden dediği gibiydi sadece youtuberlık icabı biraz gizem katmak için abartmış ya da bazı söylentilere yer vermiş. Benzer bir videoda esrarengiz mekanlarla ilgiliydi. Onda da aynı sonucu aldım. Daha sonra pek bir şeyini izlemedim ama saygı duyduğum bir elemandır, en azından tamamen sallayan birisi değil. Barış Özcan güzel prodüksiyon yapıyor, minimal tasarım logo-müzik less is more kafası. Onun da 2-3 videosunu izledim çok sarmadı ama insanların survivor, enes batur yerine bunları izlemesini tercih ederim 50 kez.

Benim asıl elemanım Nebuch. Youtube kanalı var, kıl bir elemandır, ilk sezon videolarını da silmiş ulaşılmıyor ama takip etmeni tavsiye ederim. Özellikle epifiz serisini şiddetle öneriyorum 4 bölümdü sanırım 5-6 dakikalık videolar. Genelde kaynak da verir video açıklamasında.

:D Üstat Ruhi Çenet'in seri katillerle alakalı bir videosunu izlemiştim, ilk kez görmüştüm kanalını. Baya enteresan olaylar anlattı, dedim bu kadar olamaz. Ben hiçbir şeye hemen inanmam. Hikayelerini anlattığı isimleri tek tek araştırdım. Harbiden dediği gibiydi sadece youtuberlık icabı biraz gizem katmak için abartmış ya da bazı söylentilere yer vermiş. Benzer bir videoda esrarengiz mekanlarla ilgiliydi. Onda da aynı sonucu aldım. Daha sonra pek bir şeyini izlemedim ama saygı duyduğum bir elemandır, en azından tamamen sallayan birisi değil. Barış Özcan güzel prodüksiyon yapıyor, minimal tasarım logo-müzik less is more kafası. Onun da 2-3 videosunu izledim çok sarmadı ama insanların survivor, enes batur yerine bunları izlemesini tercih ederim 50 kez.

Benim asıl elemanım Nebuch. Youtube kanalı var, kıl bir elemandır, ilk sezon videolarını da silmiş ulaşılmıyor ama takip etmeni tavsiye ederim. Özellikle epifiz serisini şiddetle öneriyorum 4 bölümdü sanırım 5-6 dakikalık videolar. Genelde kaynak da verir video açıklamasında.
Doğrudur, takılma amaçlı yazmıştım zaten :) Nebuch'a bakıyorum hemen, epifiz bezi vs ilgimi çeken bir konu. Şu hayatta top 3 listemde DMT molekülünü tetikleyen kullanmak var, latin amerikada kuytu köşelerde kalmış köylerde vs mümkünmüş de işte güvenlik sıkıntısı var inşallah ölmeden deneyimleyebilirim.

Son düzenleme:
Üst Alt