Vagner Love: "Beşiktaş'ın finansal durumu iyi değil" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vagner Love: "Beşiktaş'ın finansal durumu iyi değil"

Beşiktaş'ın Brezilyalı futbolcusu Vagner Love tatile gittikten sonra ülke basınına konuştu. Brezilyalı golcü oldukça dikkat çeken ifadeler kullanırken, siyah beyazlı kulübün şu anda finansal durumunun iyi olmadığını ve bu sebeple kendisini gönderme ihtimali olduğunu söyledi.​
Vagner Love Beşiktaş'tan ayrılacak mı?
Vagner Love'un ülke basınına verdiği röportajı Globo Esporte yayınlandı. Brezilyalı futbolcu yaptığı açıklamada, "Beşiktaş'ın şu anda finansal durumu iyi değil. Tatile gitmeden önce kimse benimle konuşmadı. Kalıp kalmayacağımı gerçekten bilmiyorum. Şu anda devam eden bir sözleşmem var ve bildiğim tek şey, yeni sezona kendimi hazırlamak." diye konuştu.​
Flamengo iddialarını yalanlayan Vagner Love, "Beşiktaş'a gelmeden önce ilk teklif Flamengo'dan gelmişti, bu doğru. Ancak son çıkan haberler doğru değil. Ben kimseyle görüşmedim. Beşiktaş'ta devam eden sözleşmem var ve burada mutluyum. Şu anda geleceğim hakkında neler olacağını ben de bilmiyorum. Tek bildiğim şey, kendimi yeni sezona hazırlamak." ifadelerini kullandı.​
FutbolArena​

ÜSTAT KRAL ÇIPLAK DEDİ...HANİ NEREDE BEJEKE ÇOK İYİ YÖNETİLİYOR MALİ DURUMLARI GÜÇLÜ DİYENLER??? LOVE BİLE MATKAPTAN DAHA FAZLA DÜŞÜNÜYOR BEJEKENİN MALİ DURUMUNU :)

ÜSTAT KRAL ÇIPLAK DEDİ...HANİ NEREDE BEJEKE ÇOK İYİ YÖNETİLİYOR MALİ DURUMLARI GÜÇLÜ DİYENLER??? LOVE BİLE MATKAPTAN DAHA FAZLA DÜŞÜNÜYOR BEJEKENİN MALİ DURUMUNU :)

gökhan keskini de yolluyorlarmış futbol yapılanmaları da dağılıyor. Şenör de hala batan gemide durmaya çalışıyor.

Şampiyon olamasak biz de aynı durumdaydık.

Kulüplerimiz iyi yönetilmiyor. Günlük başarılar uğruna sağlıklı gelecek planlanması engelleniyor.

Gelir gelsin, 10 senenin parası ile kadro kur ömrü maksimum 2 sene olsun. Üstüne bir de gelirlere temlik gelsin. Kredi ile borç kapatmaya çalış. Faiz yükü artsın.

Kafa bu oldukça dün biz, bugün Beşiktaş yarın yine biz.

O yüzden dalga geçilecek bir durum yok.

Şampiyon olamasak biz de aynı durumdaydık.

Kulüplerimiz iyi yönetilmiyor. Günlük başarılar uğruna sağlıklı gelecek planlanması engelleniyor.

Gelir gelsin, 10 senenin parası ile kadro kur ömrü maksimum 2 sene olsun. Üstüne bir de gelirlere temlik gelsin. Kredi ile borç kapatmaya çalış. Faiz yükü artsın.

Kafa bu oldukça dün biz, bugün Beşiktaş yarın yine biz.

O yüzden dalga geçilecek bir durum yok.
Yok biz şampiyon olmasaydık da 500 trilyonun altına çekerdik yine de borç-alacak farkını

Şu yıllık maaş alan oyunculara baktım 3 takımın bjk feci sözleşmeler imzalamış Negroda pepe love maliyeti 100 milyon tl nerdeyse fenerde de valbuena jansen soldado 3lüsü var bu sene bazı çöplerden kurtulduk seneneyede birçok çöp gidiyor bizde ama bjk de 3 4 senelik sözleşmeler devam ediyor hala

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt