vágner love | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
VagnerLove.jpg

Seneye belli ki en büyük arayışımız forvet mevkisine olacak. İbrahimovic, Hulk gibi isimleri hepimiz isteriz ama gerçekçi olursak onları transfer edebilme ihtimalimiz çok zor. İhtimaller dahilinde olabilecek en iyi oyunculardan biri Vagner Love bence. Kariyeri sürekli iniş çıkışlı olan Vagner'i anlatmama gerek yok herhalde. Çoğunuz izlemişsinizdir. Bence yetenek olarak Drogba'dan pek geri kalır tarafı yok. Fakat bir türlü istikrar yakalayamadı. Buna rağmen gittiği her takımda gol yüzdesi yüksek olan bir oyuncu. Özellikle CSKA'daki ilk döneminde 8 senede 241 maç, 117 gol hiç fena bir istatistik değil. Şu anda Çin'de oynayan Vagner Love hala 29 yaşında. Bence gelirse çok iş yapar...

[media]https://www.youtube.com/watch?v=NkSZH0ZZ61E[/media]

Arada Brezilya`ya gidip gelme durumlar vardı diye hatırlıyorum

Aradadan kastım lig oynanırken

Gelirse baya sıkıntı olur bu konular

Eskiden cok beğenirdim ama kaybolup gitti. Adamin ismi bile şekil. Böyle oyunculara bayılırım. Ama artık pek bir işe yaramaz gibi,ne zamandan beri ses seda yok.

I am the one who knocks!

afonso alves ve nilmar'in konularini da acalim pls.

Adam daha geçen sene CSKA'da oynuyordu yahu. Örnek gösterdiğin oyuncularla alakası yok. Hemen gömüyorsunuz adamı. Haa buarada Nilmar dedin, getir Nilmar'ı, Burak'tan, Umut'tan hatta Drogba'dan daha fazla iş yapmazsa bende bişey bilmiyorum. Tabi bende isterim İbrahimovic'i falan ama fazla uçmayalım. Alacağımız oyuncular en nihayetinde bu ayarda oyuncular olacak.

Vagner Love mi kaldi Allah askina.

Baskan bir an evvel kendi cizgisine dönmeli ve 2-3 dünya yildizi transfer etmeli.

Adam daha geçen sene CSKA'da oynuyordu yahu. Örnek gösterdiğin oyuncularla alakası yok. Hemen gömüyorsunuz adamı. Haa buarada Nilmar dedin, getir Nilmar'ı, Burak'tan, Umut'tan hatta Drogba'dan daha fazla iş yapmazsa bende bişey bilmiyorum. Tabi bende isterim İbrahimovic'i falan ama fazla uçmayalım. Alacağımız oyuncular en nihayetinde bu ayarda oyuncular olacak.

hyr

Üst Alt