Vahid Amiri Resmen Trabzonspor'da - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vahid Amiri Resmen Trabzonspor'da

Yav Tr liginin bugu zaten orta saha ve hızlı kanatlar

O kadar iyi olsaydı en azından ilk 3 arasında yer alması gerekmez miydi ?

Bence 3 büyüklerin hepsinden kötü orta sahaya sahipler
Yok zira kazma forvetlere ve tek iyi forveti rhodallegayı oynatmamaya yeminli rızası ve berbat stoperlerinden dolayı ilk 3e giremediler...

Eğer gerçekten de 2 iyi stoper alırlarsa feneri geçebilirler...Zira fener berbat bir sezon geçirecek...En iyi ismi elif...

yapiyorlar da hala akillanmadilar, su iranlinin alinmasi mantiksiz bir kere. 30 yasinda adami ne yapacaklar ki?

bonservisi elinde bir sürü genc varken sacma bi transfer
Üstat castillo sakatlandı...Hadi bir kanatta yusuf var diğerinde kim oynayacak olcay mı? hadi oynadı yedeği kim? son 2 transfer dedi başka...Biri solak biri sağlak 2 stoper alacaklarmış...Kafi gelecektir...

Giremezler cunku cok kotu kadroya sahipler + para problemleri cok buyuk, ucan kusa bile borclari olan bir kulup, kredi cekip anca futbolcularin maaslarini + gecmis transferlerini odemeye calisiyorlar. Bir plan proje de gormuyorum simdilik, toparlanmalari bir kac sene bulur.

Waris iyiydi, ondan iyi para kazanabilirlerdi

Porto almış
iyi oyuncular da geldi ama oynatamadi ariza adamlar. waris'e 7 milyon epey yüksek bonservis trabzon kim oluyor da 7 milyon verebiliyor mesela? tribünleri doldurmak istiyorlarsa genc oyuncular alacaklar ama maliyeti uygun olacak. hizli futbol oynayacaklar. sosa ve burak gibi adamlarla olmaz. yatabare, cardozo, damdoy hep böyle 30 ve üstü forvetler alarak kendilerini bitirdiler.

Kimin ki daha iyi? Topal-Josef ikilisi mi? Donk-Selçuk İkilisi mi? Atiba-Oğuzhan ikilisi mi? Cafer-Abdülkadir ikilisi mi? Şu an türkiyede ikinci bir abdülkadir yok...
Besiktas ta bizim de Fenerin de orta sahasi net daha iyi. Trabzon da gecen sene bir tek Okay vardi o da Ispanya ya gitti zaten, gerisi bir seye yaramaz. Yusuf bile 1 senedir yerinde sayiyor, gerisi cop zaten.

Giremezler cunku cok kotu kadroya sahipler + para problemleri cok buyuk, ucan kusa bile borclari olan bir kulup, kredi cekip anca futbolcularin maaslarini + gecmis transferlerini odemeyece calisiyorlar. Bir plan proje de gormuyorum simdilik, toparlanmalari bir kac sene bulur.
Üstat bu sene ben inanıyorum 900 trilyonlardan 600 trilyonlara minimum inerler...Burak ve sosa gitse zaten çeyrek katrilyon borç azalıyor

Üstat bu sene ben inanıyorum 900 trilyonlardan 600 trilyonlara minimum inerler...Burak ve sosa gitse zaten çeyrek katrilyon borç azalıyor
Sosa dan acilen kurtulmalari gerek, almalari bile hataydi daha o zaman herkes bunu soyluyordu ama bir tek Trabzonspor kendi goremedi. Burak da bir yere gidemez cunku ameliyat olup ligin basini kaciracak, boylece kimse sakat oyuncuyu almaz zaten.

Üstat castillo sakatlandı...Hadi bir kanatta yusuf var diğerinde kim oynayacak olcay mı? hadi oynadı yedeği kim? son 2 transfer dedi başka...Biri solak biri sağlak 2 stoper alacaklarmış...Kafi gelecektir...
usta sen gidip iranli 30 yasinda vasat bir sol kanat oyuncusunu alirsan elestirilirsin. https://www.transfermarkt.de/rafal-kurzawa/profil/spieler/191895 polonya ligi'nde estirmis söyle bir oyuncu var mesela, buna 800-900 bin euro da versen kimse laf etmezdi. 25 yasinda bedelsiz gelecekti ve illaki 3-4 lira ederdi sonradan. ha maliyeti yüksek gelirse gidip bir tane potansiyelli kanat kiralarsin, en kolay oyuncu bulabilecegin mevkidir kanat. 1 sene en azindan katki alirsin.

Yazdım Topal-Josef; Donk-Selçuk; Oğuzhan-Atiba; Abdulkadir-Cafer
Josef Topal zaten kendilerini ispatlamis ve belirli bir seviye de olan ikililer, dolayisiyla Trabzon da boyle bir ikili yok.

Bizde Selcuku niye yazdin anlamadim orada Fernando-Donk dersen yine bizimkiler daha iyi tabi.

Besiktas ta Atiba gitti, gecen sezon Oguzhan/Tolgay ve Medel oynuyordu orada. Besiktasin orta sahasi burda da daha iyi.

Ayrica Abdulkadir orta saha oyuncusu degil ustat, o bir kanat oyuncusu.

Abdulkadir, Sosa, Onazi, Castillo, Yusuf, Cafer, Kucka??? Beşiktaşın da bizim de fenerin de orta sahasından iyi değil mi?

Abdülkadir, Castillo, Yusuf kanat oyuncuları. Yusuf en iyi ihtimal ‘10’da oynar, ki geçen sezon hep kanat oynatıldı.

Sosa net olarak forvet arkası.

Orta saha dediğin zaman aklına 6-8 gelir. Yani bizim takımda orda sahadan bahsettiğin zaman benim aklıma ilk direk Fernando, Selçuk ve Donk gelir. Belhanda’yı bile saymam.

Kucka, Onazi kalıyor. Bunlar 3 büyüklerde ilk 18’e giremez bu halleriyle. Caferi tanımıyorum bile.

Okay’ıda sattılar..

onur
pereira ??? ??? novak
onazi kuco
abdülkadir sosa yusuf
burak

adam akilli 2 stoper alsalar bile burak kuco sosa ile tempolu oyun oynayamazlar

bu 3 oyuncu gitmeden isleri cok zor, maliyetleri o kadar yüksek ki oynamadiklari zaman ortaligi daha fazla karistirirlar

ligi 5.bitirmelerinden baska bisey beklemiyorum ben​

usta sen gidip iranli 30 yasinda vasat bir sol kanat oyuncusunu alirsan elestirilirsin. https://www.transfermarkt.de/rafal-kurzawa/profil/spieler/191895 polonya ligi'nde estirmis söyle bir oyuncu var mesela, buna 800-900 bin euro da versen kimse laf etmezdi. 25 yasinda bedelsiz gelecekti ve illaki 3-4 lira ederdi sonradan. ha maliyeti yüksek gelirse gidip bir tane potansiyelli kanat kiralarsin, en kolay oyuncu bulabilecegin mevkidir kanat. 1 sene en azindan katki alirsin.
Üstat adamlar sadece dedikleri gibi 3 transfer ile sezonu kapatırsa öpüp başıma koyarım zira olması gereken bu...

Ayrıca Doye, Demirok, Okay, Bero, Hubocan, Durica, Bongonda'dan kurtulup 8 milyon euro maaş bütçesi açıp üstüne 7.64 milyon euro bonservis elde ederlerse

İzin verelim de bonservissiz sol ayaklı vahiti alsınlar...2-3 milyon euro da 2 stopere versinler...Gayet mantıklı adımlar...Kademeli olarak küçülüyorlar işte daha ne...

Üst Alt