Valencia CF Takip Başlığı - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Valencia CF Takip Başlığı

birazdan baslayacak olan - versus atletico madrid macinda ;

*eray comert > ilk 11 de
*cenk ozkacar > yedeklerde yer alacak . . .

transfer de en son , dun , *cavani'yi aldilar ... onemli bir hamle gattuso hoca adina .

genel kadrolari da fena degil. merkezde musah onemli bir potansiyel abd milli takimdan yakindan takip ederdim.
castillejo da onemli bir hamle.

*bugunku macta, rakip takimin kadro kalitesi ve tecrubesi kendilerinden cok onde .
mac ic saha da oldugundan ne gibi bir sonuc cikacak merak ediyorum .
her iki takim son mactan maglup ayrildilar.

bu mac ozelinde tahminim,
valencia 433 ,
atletico 532
kurulumu ile maca cikacaklarini bekliyorum...

Bu adamlar tam olarak ne zaman boyle batik duruma dustuler. Peter Lim oyle fakir birine benzemiyor. Daha yeni kupa da alip Avrupa'ya gitmislerdi. 2007'den beri yeni stadyumun insaatiyla ugrasiyorlarmis :asd:

aynen. *simdilik saglam bir oyuncu kaybettiler. . surpriz olmadi ,beklenen bir durum du elden cikarilma plani. . .<=>
dun veya bugun bahsini etmistim bu oyuncunun psg konusunu.
valencia mecbur du. gelecek yaz kontrat bitiyordu yanilmiyorsam. kendileri adina mantikli hamle elden simdi cikarilmasi-maddi anlamda bakilirsa. <= keza, oyuncu uzatmak istemiyordu. =>
*ayni seklde sol bekleri de benzer durumda, onu da bunla beraber paket halinde barca ,real den birine vermeyi dusunduler,sezon biter bitmez iki devle de gorustuler,anlasma olmadi. . . *birini, simdilik psg kapti, digeri nereye gidecek tarafim adina merak edilesi .

selamlar,

Neredeee o Baraja'lı, Vicente'li, Mendiata'lı, Albelda'lı, Villa'lı, Silva'lı Valencia?

Neredeee şimdiki hırbolar.

Nostalji duygum kabardı yine.

Üst Alt