Valencia'dan Cenk Ergün'ü Taca Çıkaracak Açıklama | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Valencia'dan Cenk Ergün'ü Taca Çıkaracak Açıklama

Valencia'dan Cenk Ergün'ü Taca Çıkaracak Açıklama

1200680507-U10107823830hZG--620x349@abc.jpg

Osmanlıspor maçından sonra Cenk Ergün, Alvaro Negredo için görüşmeler yaptığını açıklamıştı... fakat Valencia genel menajeri Mateu Alemany, Ergün'ü fena halde taca çıkardı.

Osmanlıspor maçından sonra Cenk Ergün, Alvaro Negredo için görüşmeler yaptığını açıklamıştı... fakat Valencia genel menajeri Mateu Alemany, Ergün'ü fena halde taca çıkardı. Marcelino'nun teknik direktör olarak göreve getirildiği basın toplantısında Alemany, "kiminle konuştuklarını bilmiyorum ama Valencia ile görüşmediklerini söyleyebilirim" açıklamasını yaptı.

Kaynak: Super Deporte

---------------------------------------------------------------------

Cenk Ergün ne söylemişti ?

Negredo'nun isminin gündemde olduğunun hatırlatılması üzerine Ergün, "Negredo ile görüşmemiz oldu, ama detayları bize negatif yansıyor. Bunlar ilgi gören oyuncular. Zamanı gelince açıklamak daha önemli." derken, geçen sezon Galatasaray'da kiralık olarak forma giyen Jason Denayer için ise "Olabilir." ifadesini kullandı. (CNN)

Son düzenleme:
Gezelim Görelim tarzında Avrupa Turunu yapan bu şahıs bir de "çalışıyorum ayakları" yapmaz mı... Hayat Sana Güzel Cenk

ScreenShot552.jpg

Bir Yöneticinin böyle bir "transfer görüşme haritası olabilir mı ?!"

Son düzenleme:
Görüşmeden İbiza vs yapıp Mojito yudumlayıp dönmüş reis.

Dün de final ayağına bir Red Light Discrete yapmıştır Amsterdam'da.

Liseliden vasfı olan adam çıkmaz ki bu adam tam bir liseli. Sinan Bilgin gibi zevki sefa yapıyor yıllardır bir de para veriyoruz harikülade.

Sonra stadyum neden 5.000 kişi. Hadi lan oradan.

Ohhğ at yalanı s*yim inananı

Bizim yönetim kadar yalancı insan topluluğu daha yoktur dünyada

Dursun yalancı
Nazifoğlu yalancı
Cenk yalancı

Cenk Ergün zaten Valencia ile görüştük demedi, Negredo ile görüştük dedi. Valencia genel menajeri Cenk Ergün'ü doğrulamış sadece.

Üst Alt