Valentine Ozornwafor Resmen Galatasaray'da - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Valentine Ozornwafor Resmen Galatasaray'da

Yani şimdi sövsem ceza alacam ulan yapabiliyorsunuz şöyle topçuları almayı kafanız çalışıyor yani hala ne halt yemeye 32 , 35 yaşında yok Babel yok Adem Büyük falan alıp saçma sapan paralar ödüyorsunuz almayın ulan almayın 23243 kere söyledim parayı çöpe atmayı çok istiyorsanız alın bunun gibi 10 tane topçu kaçı iyi çıkarsa artık Adem , Muğdat , Ahmet , Ömer , Emre falan olmuyacak topçuları alıyorsunuz alıyorsunuz o kadar sövüyoruz yine alıyorsunuz.
Sakin renkdaș.

Herzaman demisim böyle transferlere can kurban, yeminle alacaksin böyle 5 tane hepsini bedava kiralik göndereceksin avrupaya en azindan biri tutsa yeter diger elemanlarin parasini cok rahat cikarir.

Yani şimdi sövsem ceza alacam ulan yapabiliyorsunuz şöyle topçuları almayı kafanız çalışıyor yani hala ne halt yemeye 32 , 35 yaşında yok Babel yok Adem Büyük falan alıp saçma sapan paralar ödüyorsunuz almayın ulan almayın 23243 kere söyledim parayı çöpe atmayı çok istiyorsanız alın bunun gibi 10 tane topçu kaçı iyi çıkarsa artık Adem , Muğdat , Ahmet , Ömer , Emre falan olmuyacak topçuları alıyorsunuz alıyorsunuz o kadar sövüyoruz yine alıyorsunuz.
olur mu menajerler nasıl ekmek yıyecek

Hiç oturup 90 dakika izlemedim. Ama biraz gördüğüme göre ayakları iyi, fiziği muazzam ve daha yeni 20 yaşını görmüş bir oyuncu. Hazır yabancı sınırı dayanmamışken takımda tutulup Çalık-muhtemel Semih'in önünde forma giymesini isterim. Bu adamlardan umut kesildi ama Ozo'nun önünde inşallah daha uzun yıllar var kendini geliştirmesi adına. Türkiye Kupası maçlarında Marcao'nun yerine direkt 11 başlar, uzun maratonda ligde de illa ki fırsat bulur. Hayırlı uğurlu olsun, bu transferler başarısız da olsa hem maddi, hem de manevi kaybın az oluyor. O yüzden Galatasaray'ın geleceğini kurabileceği sistem de böyle oyuncuları bulup oyuncunun da kendini geliştirmesine göre pazarlamasından geçiyor. İnşallah çok başarılı olur.

Scout transferinden ziyade D'Avila transferi bu. Yine de doğru bir yatırım. 195+ solak stoper, gelişim gösterirse muazzam bir oyuncu olabilir. Bu vesileyle Afrikalı u21 oyuncularını takip etmeye başlarız umarım. Buradaki potansiyelli oyuncular için Avrupa'ya geçiş takımı olmak lazım mesela. Madem Afrika pazarına hakim iyi bir menajer yakaladık, nasıl Portekiz takımları Brezilyalıları getirip parlatıp satıyorsa biz de Afrikalı oyuncular için bunu yapabiliriz.

bunu menajeri önermiştir. alın tutarsa kar edersiniz demiştir. ndiaye, onyekuru vs menajeri ile aynı herif.

Üst Alt