# Valeri Bojinov | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Valeri Bojinov

Milan Baros’un yanına partner arayan ve birçok isimle transfer temaslarında bulunan Galatasaray’ın son adayı; Valeri Bojinov. Manchester City’nin gözden çıkardığı genç yetenek, 5 milyon Euro karşılığında Galatasaraylı olabilir. Transfer için Avrupa turunda olan Haldun Üstünel’in, İngiliz kulübüyle görüşmeye başladığı öne sürüldü. 2007-2008 sezonunun başında 8 milyon Euro bonservis bedeliyle Fiorentina’dan Manchester City’ye transfer olan Valeri Bojinov, özellikle geçen sezon forma şansı bulamamaktan şikayetçiydi. 23 yaşındaki Bulgar santrfor, 2008/2009’da Premier Lig’de sadece 8 maçta forma giyebildi ve rakip filelere 1 gol gönderdi. Bojinov, daha önce bonservisinin yarısını elinde bulunduran Juventus’ta 18 maça çıkmış ve 5 gol atmıştı. Fiorentina ve Lecce’de de top koşturan genç yıldız, 22 kez giydiği Bulgaristan formasıyla 5 gol kaydetti.

Fanatik

Cevap: # Valeri Bojinov

Haberin kaynagi Fanatik oldugu icin yalan olmakla beraber; Bojinov'un bizim hucum hattimiz icin yeterli olacagini da dusunmuyorum.

Çok yetenekli bir oyuncu. Her takımda oynayabilir. Bazısında ilk 11, bazısında rotasyon.

Ama yaklaşık 2-3 yıldır sakat bu adam. Bu sene son haftalara doğru oynamaya başlamış. 8 maça çıkmış 1 gol 1 asist yapmış. Yeteneklerinde bir kayıp yok ama sakatlık durumunu çok iyi gözden geçirmek lazım. Eğer sorunu kalmadıysa transferi yerinde olur.

Anlamıyorum özgürcan' ın bu çocuktan ne eksiği var fazlası bile vardır belki.Geçiniz.Yalan.

Anlamıyorum özgürcan' ın bu çocuktan ne eksiği var fazlası bile vardır belki.Geçiniz.Yalan.

Hiç izlememişsin derim Bojinov'u.

Bojinov Lecce'nin yetiştirdiği en önemli isimlerden biridir. Bir kere çok kuvvetlidir. Evet sakatlıklarla çok uğraştı fakat pek uzun olmamasına rağmen yere çok sağlam basar.

Ayrıca çok da iyi şut çeker, son vuruş becerisi lig ortalamasının üzerindedir, hızlıdır. Kanatlarda da oynayabilir. Özgürcan'dan boy dışında her konuda artısı var. Evet gençlerimiz bizim için çok değerli. Ama kör olmaya gerek yok. Özgürcan Yaser'in yerine oynasın. Ama Bojinov çok farklı.

BOJİNOV KİMDİR?

Tam adı: Valeri Emilov Bojinov

Doğum tarihi: 15 Şubat 1986

Boyu: 1.78

Pozisyonu: Santrfor

Ülkesi: Bulgaristan ( 22 maç, 5 gol)

Takımı: Manchester City ( 11 maç, 1 gol)

Önceki takımları: Juventus (18 maç, 5 gol), Fiorentina (36 maç, 8 gol), Lecce (65 maç, 16 gol)

Fanatik'ten Bir RAşit ALtun haberi. O derece güvenilir bir haber.

BOJİNOV KİMDİR?

Tam adı: Valeri Emilov Bojinov

Doğum tarihi: 15 Şubat 1986

Boyu: 1.78

Pozisyonu: Santrfor

Ülkesi: Bulgaristan ( 22 maç, 5 gol)

Takımı: Manchester City ( 11 maç, 1 gol)

Önceki takımları: Juventus (18 maç, 5 gol), Fiorentina (36 maç, 8 gol), Lecce (65 maç, 16 gol)

Fanatik'ten Bir RAşit ALtun haberi. O derece güvenilir bir haber.

Raşit Altun haberleri çokmu güvenilir demek istedin anlamadım :D

Yapmayın arkadaşlar,Özgürcan'la Bojinov'u kıyaslamışsınız,Bojinov müthiş bir oyuncu,yaşadığı bazı sakatlıklar kariyerini üst noktalara taşımasına izin vermedi,eğer alınırsa çok iyi transfer olur.

Arkadaşlar yapmayın özgürcanla nasıl kıyaslıyorsunuz anlamıyorum. Hadi futbolcuyu normal olarak tanıyan yok. Aramızda hiç mi Football Manager oynayan yok?

Özgürcan ile kıyaslamayalım lütfen. Bojinov harika bir oyuncu. Eminim adam akıllı izleyen ve tanıyan yoktur bu adamı.

Üst Alt