Van der Sar: "Ayrılacak olanlar şu an belli, onların yerine gelecek olanlar da belli" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Van der Sar: "Ayrılacak olanlar şu an belli, onların yerine gelecek olanlar da belli"

Bu ve Overmars gibi adamlar yönetimde de söz sahibi. Hatta bunların kongresi başta bu duruma karşı çıkıyor ama zamanla fikri benimsiyorlar. Şu anki alınan karşılıklar o dönemki yatırımların ve harcamaların ürünü.

Sadece para kazanmıyorlar, kazandıkları parayı da doğru kullanıyorlar.

Sürdürülebilir bir yapıları var ve iyi gidiyorlar şu an için.

bizden daha başarılı kulüp ama bu yola girmiş adamlar.
ama biz çok böyyüğüz. içi geçmiş sönük yıldızlara 5 milyon öro yapıştırmazsak şanımıza bok sürülür
gelip bizden ders almalı van der sar. transferde yanak yanağa birazdan yatağa girecek pozu verme teknikleriyle başlayabiliriz

Benim anlamadığım Ajax gibi bir kulübün hedefi CL kazanmak değil mi? Uzun süre birlikte oynamadan nasıl başaracak bunu Ajax?

elemanla zor ahmet abi once o dehlenmesi lazim

Sorun sadece hoca değil. Hoca bizim kulüp yapımızın bir yansıması. Hatta ülkenin bir yansıması. Zihniyet olarak çok farklıyız bu adamlardan. Ajax'taki sistemi burada uygulamanın hiçbir yolu yok. Mesela onlar bir oyuncuyu sattıktan sonra gelen paranının büyük kısmını yine altyapıyı geliştirmeye harcarken biz altyapımızdan çıkarıp da sattığımız oyuncudan gelen bütün parayı dangozun birine gömer sonra onu yok pahasına satabilmenin yollarını ararız. Burada bir suçlu aranacaksa suçlu taraftar gazını almak için transfer yapan yönetim, yönetime oyuncuyu aldırmak için baskı yapan taraftar ve oyuncuyu hiçbir şekilde vitrine çıkaramayan teknik ekiptir. Zaten altyapıdan da 10 senede 1 tane oyuncu çıkarabilirsek öpüp başımıza koyuyoruz. Bunun da sebebi gençlere değer veren (!) teknik ekip, ayda yılda bir oynayan genç oyuncuya bundan cacık olmaz damgasını yapıştıran taraftar ve yine yönetim.

Üst Alt