Van der Sar: "de Ligt İspanya ya da İngiltere'ye gidecek" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Van der Sar: "de Ligt İspanya ya da İngiltere'ye gidecek"

160220191428191385831.jpg

Ajax CEO'su Edwin van der Sar, Avrupa'dan önemli kulüplerin radarında olan Matthijs de Ligt ve diğer oyuncuların transfer durumları hakkında konuştu

Ajax CEO'su Edwin van der Sar, Avrupa'dan önemli kulüplerin transfer listesinde olan Matthijs de Ligt ve diğer oyuncuların transfer durumları hakkında açıklamalarda bulundu.

"SADECE 2-3 OYUNUNCUNUN AYRILAĞINI UMUYORUZ"

Hollanda basınına açıklama yapan Edwin van der Sar, "Sezon sonu 7-8 oyuncu kaybetmeyi düşünmüyoruz. Sadece 2-3 oyuncunun ayrılacağını umuyoruz." dedi.

"İSPANYA YA DA İNGİLTERE'YE GİDECEK"

Barcelona'nın transferde ilk hedefi olduğu belirtilen De Ligt için de konuşan Van der Sar, "De Jong, Barcelona'ya gidecek. De Ligt ise İngiltere ya da İspanya'ya gidecek" ifadelerini kullandı.

Ajax'ta bu sezon 53 maça çıkan 19 yaşındaki savunma oyuncusu 7 gol attı ve 4 asist yaptı.

MATTHIJS DE LIGT KİMDİR?

12 Ağustos 1999 doğumlu olan Matthijs de Ligt, Hollandalı. Matthijs de Ligt 1,89 boy ve 89 kiloya sahip. Ajax CEO'su, Matthijs de Ligt'ın İngiltere ya da İspanya'ya gideceğini duyurdu. Matthijs de Ligt, 2018'de Altın Çocuk ödülünü kazanan ilk ve tek defans oyuncusu oldu.

Habertürk

Real madrid ,barcelona fela nsöyle bir kenera cekilsin ,liverpool alsın bir 2 sene ambargo koysun ,altın cagını yasasın istiyorum.

Baska hangi lig kaldi :D romanya ligi yada bizim lige gelecek degil.

Kesin real yada barca alir de ligti, sonucta en cok ihtiyac duyan takimlar bunlar

barcaya gitsin
pique de light ikilisiyle ne yaptigini bilen herhangi bir forvet Hamur gibi oynar
ama en azindan pas fln yapip kornerde kafa vururlar

De ligt konusunda baştan beri gönlüm Liverpool dan yana ama barca olacak gibi.. Ben Van de beekten de büyük bir transfer bekliyorum bu dönem.. Çocuktaki kaliteyi görmemek için kör olması lazım scoutların.. Neresin de kesinlikle Guardiola gibi bir hocanın elinde Steeling misali işlenmesi lazım

Mino Raiola'nın Matthijs de Ligt transferinden alacağı yüksek komisyon nedeniyle Ajax ile Barcelona arasındaki görüşmeler askıya alındı.

Üst Alt