Van der Sar Şampiyonlar Ligi Formatını Eleştirdi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Van der Sar Şampiyonlar Ligi Formatını Eleştirdi!

100 milyonluk Turkiyeden illa bir takimi alirlar ki o takim biziz. Yeter ki su onumuzdeki bes seneyi iyi gecirelim.

artı uefa çeyrek finali var

öncesinde de uefa'da bir miktar ilerlemişlerdi.

ilk 20'ye girmek yeterli olmaz zaten bütçelere falan da bakarlar.

gerçi geçmiş, tarih vs. dikkate alınırsa her türlü alırlar bizi.
abi herifler öyle ya da böyle istediklerini yapıyorlar bunda yine lütfedip zor da olsa yarışma şansı vermişler gerçi buna italya ve alman kulüpleri itiraz ederler bence en çok eplye yarayacak gibi duruyor 5 takım sokarlar içeri limit 5 zaten

bunu yapmayıp bu sene getirdikleri sistemi geliştirip fransadan falan da 4 takım aladablir bu gavatlar ben bize verdikler 1 adet garanti hakka da güvenemiyorum pek yarın birgün bir düzenlemeyle playoff oynatabilirler

abi herifler öyle ya da böyle istediklerini yapıyorlar bunda yine lütfedip zor da olsa yarışma şansı vermişler gerçi buna italya ve alman kulüpleri itiraz ederler bence en çok eplye yarayacak gibi duruyor 5 takım sokarlar içeri limit 5 zaten

bunu yapmayıp bu sene getirdikleri sistemi geliştirip fransadan falan da 4 takım aladablir bu gavatlar ben bize verdikler 1 adet garanti hakka da güvenemiyorum pek yarın birgün bir düzenlemeyle playoff oynatabilirler
Aslında sıkıntı yeni sistemin beklentiyi karşılamaması oldu. Gruplarda rekabet azaldı bir önceki sistemde o yüzden yine eski yani şu anki sisteme geçtiler.

4 EPL takımı her türlü katılıyordu zaten ama diğerlerinden 4 gelmiyordu vs. Cluj, Braga gibi takımlarla eşleşince rating çekemiyorlardı vs.

Aslında sıkıntı yeni sistemin beklentiyi karşılamaması oldu. Gruplarda rekabet azaldı bir önceki sistemde o yüzden yine eski yani şu anki sisteme geçtiler.

4 EPL takımı her türlü katılıyordu zaten ama diğerlerinden 4 gelmiyordu vs. Cluj, Braga gibi takımlarla eşleşince rating çekemiyorlardı vs.
şimdi herkes katılmayı düşünüyorda içeri girdiğimiz zaman artık cluj braga falan olmayacak dediğin gibi, kallavi ekiplerle boy ölçüşeceğiz o daha sıkıntılı 1 durum yüz kızartacı sonuçlar almak artık daha da kolay olacak :(

Adam bizi bizim federasyondaki hıyarlardan daha iyi savunuyor bizim aptallar da hala yabancı sınırını tartışıyor

Kolpaya son verip actigim konuya katki vermeni arzularım

Bu reformu getiremezler kulüplere kalirsa.

Bundesliga be Premier League kapalica karsi olduklarini acikladi. Barcelona, Rela Madrid, Lazio Rom, AS Saint-Etienne, AS Monaco, Girondins Bordeaux ve FC Basel de karsiymis.

Lazionun baskani italyanlarin cogu karsiymis demisti. Dogruysa cok fazla isteyen yok gibi geliyor.

Benim anlamadığım bu UEFA mal mı? Şampiyonlar Ligi'nin marka değeri acayip yüksek, Dünya Kupası ile yarışır hale geldi. Bozmanın ne anlamı var.

Hangi lig, hangi takım olursa olsun 4. olan bir takımın CL'ye gitmesi bana hep saçma geliyor. Hayırdır diyen biri çıkmış sonunda.

Hollanda olarak siz de atılım yapın , EPL gibi bir lig yapın sizin de ilk 4 ünüz gitsin. Böyle ağlamakla olmuyor malesef

Hollanda'dan iyi olabilir ama 4. sü gidecek kadar da kesinlikle değil.Sapla samanı karıştırmamak lazım.
Demek istediğim şey kötü bir ligde iyi takım olmak ŞL açısından kötü olsa da avantajları daha çok. Cl maçı olduğundan lig maçını bile ertelediler adamların örneğin.

İtalya'da Juventus 5 senede 2 final oynamış ayrıca gitse hollanda ligini darmadağın edebilecek Roma , Napoli gibi takımlar da var. Eski günlerinde olmasalar da İnter , Milan var. Gitse hollanda liginde zirveye oynayacak Atalanta fiorentina gibi takımlar da var.

Üst Alt