Van Gaal'ın işine son verildi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Van Gaal'ın işine son verildi!

Cevap: Van Gaal'ın işine son verildi!

Ya bize gelir , ya Hollanda milli takımını çalıştırır , ya Citye gider , ya da Intere :D

Kovmasina kovar da kaliteli-kalitesiz ayirt etmez, en etkili isimlerimizi bile yollar. Üstüne Stoch tipi zilyon tane adami tuzlu bonservisleriyle alir getirir. Ayrica öyle saçma sekilde oyuncularin pozisyonlariyla oynar ki Hagi dönemini bile mumla arariz.

Oyuncularin yerleriyle oynar diyosunda , Schweinsteigeri kanatan alıp orta sahaya koyan ve perfomansını kat kat artıran Van Gaaldır hocam ...

haktan gibileri olduğu sürece bu tarz hocalar başarılı olamaz zaten, biz de kendi çöpümüzde boğuluruz.

Adnan Polat-Adnan Sezgin Futbol A.Ş. gittiğine göre Van Gaal gelebilir. Telegol şifreli olsun, hangi hoca gelirse gelsin.

Bu adam'in basin toplantilarini izlemek icin gelmesin isterim valla :D. Bahri'leri Telli'leri mahveder, söver döver adami. Zaten Türk muhabirlerin hemen hemen hepsi sacma sorular soruyor, dayanamaz akar Louis :D.

Oyuncularin yerleriyle oynar diyosunda , Schweinsteigeri kanatan alıp orta sahaya koyan ve perfomansını kat kat artıran Van Gaaldır hocam ...

Sayisiz pozisyon degisikligi yapti, bir tanesi de ise yarasin bir zahmet. Onu da yapamazsa Yilmaz Vural'dan ne farki kalacak ? Yoksa Saga Robben'i, sola Ribery'yi koyup oynatmasini ben de bilirim. Benim bahsettim degisiklikler farkli, maçlari devamli takip ettiysen özellikle sol bek ve stoper mevkilerinde denenmeyen adam kalmadigini farkederdin.

Sayisiz pozisyon degisikligi yapti, bir tanesi de ise yarasin bir zahmet. Onu da yapamazsa Yilmaz Vural'dan ne farki kalacak ? Yoksa Saga Robben'i, sola Ribery'yi koyup oynatmasini ben de bilirim. Benim bahsettim degisiklikler farkli, maçlari devamli takip ettiysen özellikle sol bek ve stoper mevkilerinde denenmeyen adam kalmadigini farkederdin.

Evet izledim maçları sol bekte Contento,Pranjic,Badstuber,Alaba bunlari oynatti hatırladığım kadarıyla Stoperdede Buyten,Badstuber,Breno,Demichelis,Tymoschuk....

Belki sol bekte çok oyuncu oynatmış olabilir ama stoperde ilk sezon Buyten ve Demichelisi oynattı , bu sezon ise Buyten ve Badstuber bu sıraları Brenoyu oynatıyordu....

Yani aradığı oyuncuyu bulunca çok oyuncu oynatmış olabilir ama Vaan Gaalı başarısız bi Td olarak görmek saçma...

Yani aradığı oyuncuyu bulunca çok oyuncu oynatmış olabilir ama Vaan Gaalı başarısız bi Td olarak görmek saçma...

Rijkaard gibi kötü bir teknik direktör. Basarisiz demek olmaz, ikisi de belli faktörler sayesinde kupa kazanmislar sonuçta. Iyi bir teknik direktör belirlemek için kazandigi kupalari öne çikarmak dogru degil. Öyle olsaydi 2005'ten bu yana tek kupa kazanamayan Wenger Arsenal'den derhal kovulurdu.

Adam kendi kurdugu, milyonlarca para harcattigi takimin bile içine edip kovuldu. Hala bizde basarili olacagini düsünenler varsa biraksinlar bu isleri bir zahmet.

robben, ribery, lahm, schweinsteiger gibi adamlari olan bir takimda, almanya gibi siradan oyuncularin oynadigi bir ligde basarili olamiyor ise tr'de hayatta olamaz

Van Gaal'ın bir başarısı yoktu Bayern München'de. Kimse kendisini kandırmasın.

remiq.net_9776.jpg

Bize yarasa da yaramasa da, şu anda takımın başına getirmemiz gereken tek adam Fatih Terim'dir. Telegol'e malzeme olmaya devam edecek ve o şahıslara cevap veremeyecek bir adam getirmek en son yapmamız gereken şeydir.

He bu çok mu önemli. Tabi ki değil. Ama önemli. Çünkü çok yıprandık.

City ile Madrid bir dunya para bayiliyor transfere ... alalim sizleri oralara sampiyon turk hoca gorelim...

Bomba iddaa kuponu hazirlar gibi ,yazi yazionuz bazen.

Basına da haber çıktı işte.Van Gaal 2-3 hafta içinde tüm İstanbul kulüplerine imza atıp Avrupa'dan bir takımda kariyerine devam eder.Fatih Terim'den sapmayalım biz.

Üst Alt