Van Persie Fenerbahçe'den Ayrıldıktan Sonra Patlama Yapacaktır | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Van Persie Fenerbahçe'den Ayrıldıktan Sonra Patlama Yapacaktır

Bu adam gittikten sonra hollanda'da gol krali falan olursa sasirmayin. Oynamak istememesinin nedeni sakatlik olabilir ama sakatliginin o kadar abartildigi kadar kotu oldugunu dusunmuyorum. Bence Aykut denen meymenetsizle calismak istemedigi icin oynamiyor. Bir sonraki gidecegi takimda attigi gollerden sonra bu konuyu uplarsiniz.

Emenike Ozan tufan yanına rvp yi de alalım.Fenerbahçeye futbol dersi verelim

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kimle anlaşıyor bu Adam victor hollandalı bunak hasortman reis

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pazar gunu ilk 11 baslar mi reis?

adam yarim bacakla turkiye gibi zor bir ligde aykuta ragmen 60 dakikada bir gol ortalamasiyla oynadi yanlis hesaplamadiysam.

Hollandada 90 dakika forma giymek icin form tuttuysa keyifle izleriz

Ben bu adami bilakis aykut eger adam eder ve takima katarsa , temposuz oyundan muzdarip fb ye baya faydali olur diye korkuyordum

fakat problem vitor advocaat ve aykut degilmis , bu da malesef o veya bu sebeple futboldan uzaklasmis zihnen

Heee yaptı dün gördük futbolu unutmuş beygir , 7 metre ofsaytta bekliyor , karşı karşıya bi vurdu dağlara taşlara yürüyecek hali kalmamış

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu adam gittikten sonra hollanda'da gol krali falan olursa sasirmayin. Oynamak istememesinin nedeni sakatlik olabilir ama sakatliginin o kadar abartildigi kadar kotu oldugunu dusunmuyorum. Bence Aykut denen meymenetsizle calismak istemedigi icin oynamiyor. Bir sonraki gidecegi takimda attigi gollerden sonra bu konuyu uplarsiniz.

bu attigi goller cerez fistik. hattrick'li haftalarda gorecegiz

Üst Alt