Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Van Persie'nin Menajerinden Aziz Yıldırım'ı Kızdıran Talep!
Robin van Persie'nin menajeri Kees Vos dün bir kez daha Aziz Yıldırım’la bir araya geldi. 6 aylık alacağı olan 2 milyon 450 bin Euro'nun tamamını istedi. Aziz Yıldırım ise bu teklifi reddetti..

F.Bahçe, 'Uçan Hollandalı'dan yakasını bir türlü kurtaramıyor. Sarı-Lacivertliler'de yattığı yerden parasını alan Van Persie, ayrılmak için sezon sonuna kadar alacağı 2 milyon 450 bin Euro'nun tamamının ödenmesini talep ediyor. F.Bahçe ise bu parayı vermek istemiyor. İlk görüşmede sonuç alamayan tarafların dünkü görüşmesinden de bir sonuç çıkmadı. Kulübe gelen RVP'nin menajeri Kees Vos, Başkan Aziz Yıldırım'la bir görüşme daha gerçekleştirdi. Görüşmede RVP'nin daha önceki taleplerini yineleyen ve ayrılmak için 2 milyon 450 bin euroluk 6 aylık alacağın tamamının ödenmesini isteyen Van Persie'nin talebi kabul edilmedi.

PARTİ, İSTEĞE BAĞLI UYKU, TEKRAR PARTİ


Başkan Yıldırım'ın sert tavrı karşısında geri adım atan menajer Kees Vos bir kez daha RVP ve Feyenoord Kulübü'yle görüşmek ve daha sonra Yıldırım'la bir araya gelmek için izin istedi. Görüşme bu şekilde sonuçsuz noktalandı. Yönetimi kızdırıp bonservisini almak için her türlü yola başvuran RvP daha önce takım maç yaparken paylaştığı 'sefasını süren' fotoğraflarla gündem olmuştu. Hollandalı yıldızın sosyal medyada, "Parti, isteğe bağlı uyku, tekrar (parti)" şeklindeki tişörtü ağır tepkiler almıştı.

Akşam
 
fb ye üzülüyorum bu konuda bu duruma düşmelerini istemezdim hep empati yaparım bi futbolcu bize aynısını yapsa çok zoruma giderdi ki belhanda nın vurdum duymazlığı bile zoruma gidiyor az buz para depğil bunlar ülkemden döviz çıkarıyolar bari hakkını versinler
 
adam yatarak para kazanmaktan memnun

bu aziz niye belese gondermeye calisiyorsa artik

helal len van persie

ilk geldigin gun BIRAZ DA FBNIN PARASINI SEN YE demistim
 
Üst Alt