Van'da Askeri araca saldırı | 3 Şehit - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Van'da Askeri araca saldırı | 3 Şehit

Cevap: Van'da Askeri araca saldırı | 3 Şehit

Ya şu Hasan'ı konudan atın ya da beni. Saçmalama rekoru kırıyor herif.

Söyle o zaman askeriye devletten izin aldı mı ? Devlette olmaz öyle şey *** bizim dostumuz mu dedi ? Hadi söylesene...

Sokturtma şimdi hükümetinede muhalefetinede askerinede.

Ortada 2 taraf var sadece.haftalardır sürekli şehit haberleri geliyor ama atılan tek bir adım var mı?

Kınamaktan başka bir şey yapsınlar artık,kim nasıl yapıyorsa yapsın ama böyle beklemek,gün be gün şehit haberleri almak kadar kötüsü yok.

Söyle o zaman askeriye devletten izin aldı mı ? Devlette olmaz öyle şey *** bizim dostumuz mu dedi ? Hadi söylesene...

Senin devlet diye bahsettiğin barış müzakereleri yapıyordu en son o itlerin liderleriyle haberin yok galiba.

Ne operasyon yapmasından bahsediyorsun ordunun öyle bir ortamda. Bilip bilmeden ahkam kesip siyaset yapma böyle acılı haberlerin altında.

Belli ki yaşını aşıyor bazı şeyler.

Osman Pamukoğlu zamanında izin verilmediğini, tamamen bu bataklığı yok edecekken birileri tarafından engellediğini sorsak bilmez bu. Sonra gelir burada ''yae sorun askerde'' diye partiyandaşlığı yapar.

Senin devlet diye bahsettiğin barış müzakereleri yapıyordu en son o itlerin liderleriyle haberin yok galiba.

Ne operasyon yapmasından bahsediyorsun ordunun öyle bir ortamda. Bilip bilmeden ahkam kesip siyaset yapma böyle acılı haberlerin altında.

Belli ki yaşını aşıyor bazı şeyler.

Ben mi yapıyorum siyaset? Başbakanın Alla belasını versin diyen ben miyim sizler mi ? Ayrıca ordunun hiç bi bok umrunda değil askerlerimiz şehit mi düşmüş,analar mı ağlamış bunların umrunda bile değil.Onlar kendi sefasını sürmeye bakıyor.

"Ama babam böyle istiyor. :(" cular ile tartışmayın. O önce kafasını kumdan çıkarıp dünyayı görsün, sonra tanısın, sonra yargılasın, sonra bir fikir edinsin öyle gelsin.

Ağabeyim ölmüşcesine üzülüyorum şu haberlere.

Ben mi yapıyorum siyaset? Başbakanın Alla belasını versin diyen ben miyim sizler mi ? Ayrıca ordunun hiç bi bok umrunda değil askerlerimiz şehit mi düşmüş,analar mı ağlamış bunların umrunda bile değil.Onlar kendi sefasını sürmeye bakıyor.

Orduyla alakalı en ufak bilgin yok şehit cenazelerine bak bakalım ordudan mı daha çok kişi var, yoksa siyaset adamlarından mı.

Ordan ipucu sana.

Ayrıca başbakanın Allah belasını versin dediğim bir mesajımı göster bırakıcam bu forumu, ama gösteremezsen sen bırakıcaksın kabul mü?

Biziz. Bunu deme nedenimiz de günlerdir, haftalardır ''ya kınıyoruz. bunlar yanlarına kar kalmayacak'' diye ortalarda dolaşması. Sizin gibilerin de '' bak hesabı sorulacakmışşşş'' diye gelip parti yandaşlığı yapmaları. 17 yaşında adamın sanki 147140714 sene önce askerlik yapmış gibi konuşması kadar komik bir şey yok. Büyüklerinden öğrendiğin kelimeleri gelip burada satmaya kalkma koçum, herkes biliyor neyin ne olduğunu.

yazık ulan yazık biz de hala tık yok.neden hala somut bir adım atılmıyor anlayamıyorum

ABD'nin Avrupa'nın izni olmadan sınır ötesi operasyon yapamıyoruz diyorlar ama işin ilginc tarafı bugun köklerini kazıyana kadar operasyon yapacaz diyen İran'a bu süper gücler(!) hic birşey yapamıyor.

Ben bizdeki bu tutukluğu hala çözemiyorum. Keske sadece söz konusu Kıbrıs olunca değil de, terör sorunu oluncada tüm Dünya'ya meydan okusaydın sayın basbakan.

ABD'nin Avrupa'nın izni olmadan sınır ötesi operasyon yapamıyoruz diyorlar ama işin ilginc tarafı bugun köklerini kazıyana kadar operasyon yapacaz diyen İran'a bu süper gücler(!) hic birşey yapamıyor.

Ben bizdeki bu tutukluğu hala çözemiyorum. Keske sadece söz konusu Kıbrıs olunca değil de, terör sorunu oluncada tüm Dünya'ya meydan okusaydın sayın basbakan.

Buna BAĞIMSIZLIK diyorlar. Eskiden bizde öyleydik.

Orduyla alakalı en ufak bilgin yok şehit cenazelerine bak bakalım ordudan mı daha çok kişi var, yoksa siyaset adamlarından mı.

Ordan ipucu sana.

Ayrıca başbakanın Allah belasını versin dediğim bir mesajımı göster bırakıcam bu forumu, ama gösteremezsen sen bırakıcaksın kabul mü?

Sana demedim zaten "sizler" kelimesini kullandım yani senin tarafında olanlara dedim.Adam akıllı oku da öyle konuş.

Üst Alt