Van'da Askeri araca saldırı | 3 Şehit - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Van'da Askeri araca saldırı | 3 Şehit

Cevap: Van'da Askeri araca saldırı | 3 Şehit

Ne gerek var. Heron'u sal. Aşağıdanda özel birlikleri. Alsınlar gelsinler hepsini. Ama yapamıyorsun. ABD yasak koyuyor hükümete BOP işbirliği yüzünden. O devleti kurdurmak görevinizdir diyor. Halkın bu ufak kayıplarar duyarsız olduğunuda bizden daha iyi biliyorlar. İşler tıkır tıkır işliyor.

Dtk da toplanan itlerin konuşmalarını görüyorsunuz değil mi adamlar resmen kendi devletlerinin sınırını söylüyor kayseri ye kadar geliyor ama 'hükümet'ten birisi çıkıpta konuşmuyor devlet demiyorum hükmet diyorum çünkü Devlet büyüktür evladına sahip çıkar ama hükümet aciz korkak ve basiretsizdir

Yaşın 17 abisi küçük gördüğüm için demiyorum ama az kalmış 20-22 yaşına kadar büyür beyin..

Fırsatın varsa okumaya çalış herşeyi..

Öğren bil öyle konuşalım sen belli ki kendi fikirleri olmayan henüz büyüme aşamasında bir genç kardeşimizsin..

Yaşın 17 abisi küçük gördüğüm için demiyorum ama az kalmış 20-22 yaşına kadar büyür beyin..

Fırsatın varsa okumaya çalış herşeyi..

Öğren bil öyle konuşalım sen belli ki kendi fikirleri olmayan henüz büyüme aşamasında bir genç kardeşimizsin..

Abi ben bir şeyleri biliyorum sen endişelenme benim için.Fikirlerim de belli,beynim de büyümüş,büyüyor.Sen kasma benim için kendini abi.

Her şehit haberinde aynı muhabbet.Ordu ile Hükümet arasındaki sorunlar bitmeden,tam işbirliği,güven sağlanmadan ne terör biter ne de bi yol olur bu ülkeden.

Abi ben bir şeyleri biliyorum sen endişelenme benim için.Fikirlerim de belli,beynim de büyümüş,büyüyor.Sen kasma benim için kendini abi.

Kardeşim kasmaktan değil bir büyüğün olarak söylüyorum umarım herşeyi bilen genç bir kardeşimiz olursun çünkü insanlara dayatıyorlar bazı şeyleri ve gençler direk inanıyor,herkesi dinle ***lı yandaşı şerefsizide dinle,sağcısınıda solcusunuda kitap oku herşey hakkında bilgi sahibi olursan herşeyin içinden çıkarsın..

İyi forumlar..

Kardeşim kasmaktan değil bir büyüğün olarak söylüyorum umarım herşeyi bilen genç bir kardeşimiz olursun çünkü insanlara dayatıyorlar bazı şeyleri ve gençler direk inanıyor,herkesi dinle ***lı yandaşı şerefsizide dinle,sağcısınıda solcusunuda kitap oku herşey hakkında bilgi sahibi olursan herşeyin içinden çıkarsın..

İyi forumlar..

Bana bunları diyorsun da sen bu fikirlerini kimden edindin sanki ? Muhtemelen ailenden.O zaman senin ailen de sana dayatmış bu fikirleri ki sen şu an bana bunları savunuyorsun.He eğer bana dediğin gibi sen de sağ kaynaktan ve sol kaynaktan okuyup,dinleyip ondan sonra bir fikir edindiysen bana bunları söyleyebilirsin.Ama muhtemelen sen de birçok insan gibi fikirlerini ailenden edindin o yüzden bana bunları söymeye hakkın yok...

Allah (c.c.) şu mübarek ramazan ayının hakkı için şu belayı def eylesin başımızdan. Gencecik kardeşlerimize de rahmetiyle muamele eylesin.

Sadullah Ergin ABD de gizli toplantılar yapıyor , okyanus ötesi bastıyor bir yandan da pentagon yükleniyor dayansınlar biraz İmamın ordusu şekillenince özerkliği(federasyonu) getirecekler.

Üst Alt