Vardar Ovası Faciası! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vardar Ovası Faciası!

Şu sıralar vuku bulan vahim hadise. şanlı fenevbahçemiz, başkanının prim olarak iphone hediye ettiği bir takıma karşı kendi sahasında elenmek üzre..

A1fxv5KCUAAjgr6.jpg

sabitleyelim.​

Türk takımlarının böyle rezil olmasına çok sevinemiyorum, Türkiye olarak daha iyi bir yerde olmamız lazım.... Ama Vardar'a yenilmekte komedi ya :D :D Gerçi bizde Öster'e elendik.:confused:

[FONT=&quot]Ünal Başgan‏ @Basgan 1 hr1 hour agoDaha fazla

[/FONT]

[FONT=&quot]Hediyeleri Vardar Ovası şarkısı eşliğinde alalım pls :((
[/FONT]

DIBJeOBXoAItrFT.jpg

[FONT=&quot]De Marke Sports‏ @demarkesports 1 hr1 hour agoDaha fazla

[/FONT]

[FONT=&quot]Fenerbahçe taraftarları, Vardar'ın paslaşmalarına 'Oley' çekiyor

Pops Emre-Bonsu ??????EmreErgenekon 1 hr1 hour agoDaha fazla

Vardar'a istediğimiz kadar gol atarız, Vardar karşısında turu geçeriz diye açıklama yapan Aykut Kocaman acizliği :d

scofield‏ @sco1905 2 sa.2 saat önceDaha fazla

Her işte bir hayır VARDAR be kardeşim takma kafaya...
DIBEWI4XoAASX_Z.jpg

[/FONT]

[FONT=&quot]De Marke Sports‏ @pabloenguemo 1 hr1 hour agoDaha fazla

[/FONT]

[FONT=&quot]Vardar maçı mağlubiyetinden sonra soyunma odasına inen Aziz Yıldırım, Aykut Kocaman'ı tokatladı (BeIN Sports)

Ertem ŞenerOnaylanmış hesap @ertemsener 1 hr1 hour agoDaha fazla

İlk maçta Vardar takımına galibiyet primi olarak İPhone7 hediye eden Vardar yönetimi tur için 5'er bin Euro prim veriyor !!!

[/FONT]

Simdi ifb basinini seyredin.

Ostersunds a elendikten sonra Tudora o asagilayici sorularin 10da 1 ini aykuta sorabilecekler mi iyi bakin! Ibretlik olacak!!

Ne desek bos..

Fenerli olsam ve gsciboma uye olsaydim.. Galatasarayli taklidi yapardim bunum baska bir telafisi yok..

Belki suan hepimizden daha fazla Galatasarayli onlar.. Hepimizden daha gomuyorlar feneeerbahceeyi

Üst Alt