Vazgeçemediğimiz Yiyecekler ve İçecekler - Sayfa 157 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vazgeçemediğimiz Yiyecekler ve İçecekler

Künefe demiyor, yemek kayseri'de yenir diyor itirazın var herhal ? :D

Buna ne diyorsun ? Bazlama arası künefe :D

İtirazım künefenin Kayseri'de yenmesine.

Ayrıca bazlama arası künefeye allah kahretsin diyorum. Ancak araplardan beklenecek bir iğrençlik. İzlerken midem bulandı.

1) Bazlama arası künefe zaten başlı başına iğrenç.
2) Adam sözde hijyenik ama kullandığı eldiven temizlik eldiveni. Midem bulandı.
3) Tuvalet eldiveni kullanmış onu da bir eline geçirmiş. Diğer eliyle bazlamayı alıyor, spatulaya dokunuyor, kepçeye dokunuyor... Sonra sünen peynirleri toplayıp tabağa bırakıyor.

Yurtdışı deneyimim yok ama sanırım uzakdoğuda yemek yiyebilirim belki ama arap ülkelerinde pek sanmıyorum.

Ayrıca bazlama arası künefeye allah kahretsin diyorum. Ancak araplardan beklenecek bir iğrençlik. İzlerken midem bulandı.

3) Tuvalet eldiveni kullanmış onu da bir eline geçirmiş. Diğer eliyle bazlamayı alıyor, spatulaya dokunuyor, kepçeye dokunuyor... Sonra sünen peynirleri toplayıp tabağa bırakıyor.

Yurtdışı deneyimim yok ama sanırım uzakdoğuda yemek yiyebilirim belki ama arap ülkelerinde pek sanmıyorum.
Künefenin mucidi bu adamlar değil mi ? Belki bazlama arası künefe normal olandır, bizim yeme şeklimiz anormaldir :D Konu hakkında bilgim yok ha mantık yürüttüm sadece.

Hayırdır Kayseri'de yeniyor sıkıntı mı var?

Su merete basladim DK maclari esleginde yiyeyim diye bagimlilik yapti mac yokken de aliyorum

Paketin dolu dolu olmasi beni benden aliyor

688453b60adeab65a0760654a9cb5349-cerezza-tv-sut-misiri-aile-boy.jpg

Üst Alt