Vazgeçemediğimiz Yiyecekler ve İçecekler - Sayfa 173 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vazgeçemediğimiz Yiyecekler ve İçecekler

Ooo asıl kara pancardan sarma olacak yeme de yanında yat. Bazı yöreler de kara lahana denir
Rizeliyim bizde lahana, giresunlu arkadasim pancar corbasi diyo düşünüyorum onun corbasi oluyo mu diye mor corba geliyo aklima meger lahana diyormuş
Sarma, işkembe, menemen baska yemek olmasin bunlarla yaşarım

—————————
Yasama, Yürütme, BELHANDA!

Rizeliyim bizde lahana, giresunlu arkadasim pancar corbasi diyo düşünüyorum onun corbasi oluyo mu diye mor corba geliyo aklima meger lahana diyormuş
Sarma, işkembe, menemen olene kadar baska yemek olmasin bunlarla yaşarım

—————————
Ya şimdi ayıp olacakta o lahana çorbasının kokusu ne arkadaş ya?

Sınav vakti 40 saat uykusuzluğumun üstüne kafayı vurup yatıyorum. Apartmanda allahsızın biri ben uyurken o iğrenç kokan şeyi yapıyordu inadına. Öğürerek uyanıyordum öyle derin bir uykudan bile.

O nasıl bir kokudur arkadaş ya? Nasıl içiyorsunuz siz bunu?

Sınav vakti 40 saat uykusuzluğumun üstüne kafayı vurup yatıyorum. Apartmanda allahsızın biri ben uyurken o iğrenç kokan şeyi yapıyordu inadına. Öğürerek uyanıyordum öyle derin bir uykudan bile.

Sus vururum seni ozur dile

—————————

Sek Quark bağımlısı oldum.

Yüksek proteinli olanı. Spor yapanlar için tavsiye ederim.

içerisine azcık bal, biraz bademle karıştırın ve yumulun.

Ya sen ne anlarsın, şifadur şifa :)

etliekmek ile ilgili görsel sonucu

gevrek ve citir citir olursa

Konyada en iyisini nerde yiyebilirim? Meram Havzan diyorlar hemşo @Ünsal Vardar

Üst Alt